Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @barankngl kimlikte yazan yer

• DS-260 formunu dolduramıyorum "your request cannot be processed at this time" diyor. Ne yapmam gerek?

• @phenex burdaki bilgileri esas alın, forum bağlantılı hiçbir sosyal medya platformunda size bu şekilde bir cevap verilmez.

• @phenex Hahah aslinda stres yapmaya gerek yok biraz daha rahatlasin site rahat rahat yaparsiniz insallah bende gece halletmeye calisicam dugunden sonra 🙂

• @Muhtaradana yani şuan adres belirtmeyim no available gibi videoda belirtildiği tarzda es geçsem mülakata kadar kararlaştırsam olur mu hocam? mülakatta sözlü beyan mı etsem yetiyor yoksa bu formu onaya yolladıktan sonra açıp tekrar adres bölümünü düzeltebiliyor muyum? Ne demek istediğimi ifade edebildim mi bilmiyorum 🙂

• @Muhtaradana Teşekkür ederim cevap için, garanti olması için pasaportu alıp yapacağım sanırım, salı gününe randevu aldım. Bir çok kişi yarın için bile geç olur mu diye sorunca ikileme kaldım aslında erken gönderip bu riski almam daha mı mantıklı anlayamadım. Saçma bir soru olacak ama pasaportum daha 29 nisanda bitti bu bilgilerle girip yenisini alınca güncellemem gibi bir ihtimal olur mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Carl en kısa sürede destek olacağız. merak etmeyin..

• @phenex evet mülakatta küçük bir kağıda güncel Abd adresinizi verin yeter, ds260 formunuzu açtırmanıza gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nurimu yoğunluk yüzünden bu hatayı alıyorsunuz.
    günün erken saatlerinde deneyin.

• @pensieve geçersiz pasaportla formu doldurmayın, erken ds260 submit avantajının dv2023 te devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek, ama biz riski azaltmak için erken submit edin tavsiyesi veriyoruz.

• @enemy teşekkürler 🙂

• @Muhtaradana Hocam bir arkadaşım orada, öğrenci vizesiyle gitmiş ne kadar daha orada sormadım, sanırım dil okulu vs. olabilir. Onun adresini istesem sıkıntı olur mu? Yani ne kadar süre kaldığı yeni olup olmaması ya da dönecekse dönecek olması vs?

• dv 2023 adayıyım numaram 28bin küsürlerde acaba bu yıl sıra gelme şansı nedir? Ayrıca ds-260 formunu doldurmak için girdiğimde Your request cannot be processed at this time. hatası alıyorum çözümü nedir?

• Merhabalar, Ds-260 formunu dolduracagım ama kafamı kurcalayan birkaç konu oldu onları sormak istiyorum. Kıbrıs’ta yaşıyoruz ve Kıbrıs vatandaşıyız aynı zamanda. Tanınmayan bir ülke olduğundan bu vatandaşlığı eklemeyeceğim.
    Sorulara gelince pasaportlarımız TC Lefkoşa büyükelçiliğinden alındı ve öyle yazıyor ama teorik olarak basım yeri Türkiye bende öyle yazmayı düşünüyorum doğru mu? İkincisi mailing adres olarak İstanbul’da ailemin adresini vermek istiyorum çünkü burada posta oldukça sorunlu ve sürecide Ankara’da sürdüreceğiz. Ama Türkiye de ikametimiz olmadığı için sorun teşkil eder mi bilemedim. Yardımlarınız için teşekkürler. Son bir not aslında sıkıntı olacağını düşünüyorum ama yinede onuda sorayım oğlum Ekim 2002 doğumlu ve 21 yaşına 2023 yılında basıyor. Süreç zaten eylül sonu biteceğinden herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi?

• 5 yıl önce WAT ile Amerikada iken aldığım SSN vardı fakat kaybettim. 2023 Green Card cıktı. DS-260 formunu doldururken SSN kısmında var mı yok mu demeliyim?

• @phenex bence formu doldurmak için iste sonra konsoloslukta değiştirirsin bende öyle yapıcam

• @Muhtaradana cevabınız için teşekkür ederim, ben şu anki üniversiteme 2019 eylül ayında yani 2.sınıfın sonunda yatay geçiş yaptım. Bu durumda Date of Attendance From tarihine bunu mu yazmam gerekir?

• @barankngl böyle yapacağım sanırım.

• Bu ileti silindi!

• Merhabalar, Arkadaşlar ben şu an amerikadayım ve statü değişikliği yaparak f1 öğrenci vizesine başvurmuştum, parmak izini verip bekleme sürecine geçmiştim. Dün green card çekilişini kazandığımı öğrendim. Eğer başvuru sürecini amerikada takip edicek olursam aos ile, uscis de iki dosyam üst üste çakışıyor. Türkiye ye dönüp oradan başvuru yaparsam, amerikadaki f1 başvurum iptal olacak ve bu iptal sonucunda ds260 daki cevaplarla çelişecek. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu, en uygun hangi yolu izlemeliyim?

Benzer Başlıklar

• 1468
  • 1673
  • 642
  • 296
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |