Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba arkadaslar bana ilk başvurum da çıktı fakat izin verirseniz birkaç bişey sormak istiyorum ben mail adresimi kaybettim geri alamıyorum evraklar e posta ile gelicek yazıyor ne yapmam lazım ve case number numarası tam olarak nedir ve nerede görebilirim yardımcı olur musunuz ?

• @crazycells kusura bakma aptalladık biraz eşimle çıktığını öğrenince😁yoksa sizi yeşilkartforumdan önceki çalıştığınız forumdan beri tanıyorum o kadar eskiyim yani bu 7. Başvurumdu ve bana değil 4. Başvurusunda eşime çıktı çok şükür,çok heyecanlandık ve hiçbirşeyden haberim yokmuş gibi davrandım😉idare ediverin gariii🙏😁iyiki varsınız🙏 bu forum harika çok harika,yardımsever,saygılı insanlar var burda.çok şükürki artık bu sürece dahil olduk ve hayırlısıyla burda vizemizi almış birşekilde seneye gene burda sonlandıracağız.şimdiden herşey için size ve tüm arkadaşlara teşekkürler...🙏🍀😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemalkt DS260 formuna şuan geçerli, kullanmış olduğunuz bir mail adresi yazın ve o şekilde devam edin. case numberınız da kazandığınız sayfanın en altında 2023EU0000XXX ile başlayan numara.

benim imzamda görebileceğiniz gibi;
    2021EU....

• Dün telegram grubu formunu doldurdum ama yanlış mı yaptım acaba bir şeyi grup oluşturuldu mu?

• ⭐⭐⭐

Kazanan herkesi çok tebrik ediyorum, umarım hepiniz vizenize kavuşursunuz🙏🏻 Ben de kazananlar arasında olmayı çok istemiştim ama olmadı, kısmet değilmiş. Ayrıca @gucarslan ve @crazycells sabrınız ve yardımseverliğiniz için bir kez daha teşekkür etmek istedim, iyiki varsınız

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Ediede ilk olarak tebrikler.
    lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

talihliler mülakat öncesi elbette evlilik yapabilir, bu sorun teşkil etmez. ilişkinizi kanıtlayabiliyorsanız bu sorun değildir. eğer siz vizeyi aldıktan sonra evlenirseniz eşinizin green card alma süreci min 2 yıl kadar sürecektir. (F2A vizesi)

bu yüzden en doğrusu, en kısa sürede evlilik yapıp eşinizle birlikte mülakata katılmanız.

bu başlığı da incelemeyi unutmayın lütfen.

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Bu süreçte evliliği kanıtlama haricinde süreden kaynaklı veya bürokrasiden kaynaklı benimde hakkımı kaybedebileceğim ihtimalim var mı?(evrakları yetiştirememek gibi) Yani kız arkadaşımla hemen evlendiğimiz yetişebilir miyiz yoksa riskli bir süreç mi olur ?

• @Ediede ds 260 doldurmadan önce kesinlikle resmi nikahı yap yoksa sorun yaşarsın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ediede çekişili kazanmış olmanız, vize alacağınız anlamına gelmiyor elbette.
    siz evliliğinizi resmi olarak bir an önce yapın ve eşinizi forma ekleyerek DS260 formunuzu submit edin. DV2023 süreci resmi olarak 1 ekim 2022 tarihinde başlayacak..

*eğer evlilik süreciniz uzayacaksa kendiniz için formu submit edin, resmi evlilik sonrası eşinizi forma eklersiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mrfirat "yoksa sorun yaşarsın" ifadesi biraz iddialı olmuş 🙂
    DS260 doldurduktan sonra da nikah yapabilir talihliler. sadece sonrasında DS260 formunu güncellemesi gerekir ve bu da gecikmelere sebep olabilir, hepsi bu.

• @gucarslan aynen bro hiç riske girmesin ds260 dan sonra kanıt çok isterler.

• @Mrfirat Sibirya dan selamlar bu arada

• merhaba, eşim ve ben 2013-2017 arasında üniversiteyi kıbrısta okuduk ve KYK yurdunda kaldık. bu süre boyunca ikametimizi hiç oraya aldırmadık. yine de yazmalı mıyız sizce kaldığımız adres olarak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vadili fiziki olarak kaldıysanız evet yazmalısınız.
    ikametinizin nerede olduğunun önemi yok.

• 30 bin sıralamalarda olan var mı ? Bu sefer çıktı ama sıralamamız 34 binlerde 😞

• Selamlar, 2. başvurumda olumlu sonuca ulaştım. Bir sorum var, Enter the Principal Applicant's Surname kısmında Türkçe karakter kullanmadan giriyoruz, değil mi? Your process... mesajını bundan dolayı almış olmak istemiyorum

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Aleister tebrikler!
    lütfen ilk olarak sürecinizi imzanıza taşıyın.

eşinizin hangi ülke vatandaşı olduğunun bir önemi yok.
    eğer yasal olarak evliyseniz tek yapmanız gereken DS260 formunu bütün aile bireyleri için doldurmak ve sürece devam etmek. sizin durumunuzda bir çok kişi her sene vizesini alıyor.

Teşekkür ederim.Case numaran 24xxx acaba sıra gelir mi bizede.Ayrıca benim merak ettiğim eşimle ilglili eşim Endonezya vatandaşı onlarda soy ad yok pasaportunda 2 ad var okadar.Eşim için formu doldururken soy ismine ne yazmam gerekli çok merak ediyorum.Keza pasaportunda dediğim gibi soy isim yok 2 isim var ikamet kartında da aynı şekilde 2 ad var.Aklım karıştı iyice.Uçak biletlerinde isim kısmına Mrs yazıyoruz soyisim kısmına adlarını yazıyoruz oluyor ama ds260 da aynı şeyi yaparsak ne olur acaba.

• Selamlar, 3 ay suresi kalmis pasaport Ile ds doldurmak mantikli mi yoksa yeni pasaport cikartip basvurmak mi iyi olur.?
    Ve formu duzenlersek duzenlemw tarihi mi baz aliniyor. Kesin bilgi mi

• Merhaba DS-260 formunu dolduracağım lakin "Your request cannot be processed at this time." adı altında bir hata alıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@murtazakramer sizler için hazırlanan ilgili başvuru formunu incelediniz mi?
    forma türkçe karakter kullanacağınız bir soru var, o da ilgili alanda zaten belirtiliyor.

https://yesilkartforum.com/cekilis

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nick eğer hızlı şekilde pasaport alacağınızı (1 hafta-10gün) inanıyorsanız yeni pasaport ile doldurun. çünkü zaten yeni pasaport almak zorundasınız.

eğer gecikme durumu olacaksa eskisi ile doldurup yenisini KCC evrak istediğinde yollayın ve mülakata götürün.

DV2022 için şuan DS260 submit tarihi baz alınıyor.

Benzer Başlıklar

• 114
  • 2655
  • 73
  • 22
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |