Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Türkiye siz planlar yaparken başınıza gelen şeydir..

44641240-8C67-401E-BD65-EC4AD3C0B706.jpeg

• Vazgeçmedikçe illa ki bir şekilde gideceğiz ama hayalleri bir süre daha ertelemek ve bu simülasyona katlanmak zorunda olmak çok acıtıyor. 4 gün sonra 27 yaşına gireceğim, gençliğimin baharı heba oldu. Bu şartlarda evlenmeyi, mal-mülk sahibi olmayı, istedikçe seyehat edebilmeyi kısacası yaşamayı hayal bile edemiyorum, tek yaptığımız eldeki birikime dokunmadan hayatta kalmaya çalışmak. Bu sene o kadar hazırdım, o kadar umutluydum ki ama yine olmadı 😞 Daha kendi içime oturan öküzü sindirememişken, tanıdık forumdaşların çocuklarının tepkileri içimi parçaladı... Söyleyecek çok söz var ama söyleyecek mecal kalmadı. Bir süre ara verip kafamı toplayıp farklı yollar arayışı içerisinde tekrar görüşmek dileğiyle.

• @ahsenaydgdu 3.cü başvuruyu danışmanlık şirketiyle yapcam kıycam paraya belki paralı olur 😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@Yahya-Öztürk bey varsa bi kız arkadaşınız, bi yer seçin okul turist vs bir şekilde vizeleri alın, sonra nikah düğün takıları sermaye yapın kaçın gidin, eşimin işi iyi diye biz bunu yapmadık green carda bel bağlamıştık 4 sene oldu tırmala dur hala has not been valla yıldım. Bu sene turist alıp inşallah gideceğiz

• Ben ilk defa başvurmuştum eşimle birlikte o da oğlumuz çok istiyor diye, çıkmadı üzüldüm tabiki 7-8 aydan bu yana umut bağlamıştık.bu forumda yeniydik kimseyi tanımıyorduk o yüzden genelde okuyucu olarak yer alıyordum hemen hemen her gün girip bakıyordum ve okudukça herkesin umutlarını hayallerini görüyordum ne güzel şeyler planlıyordu herkes ama bu yıl olmadı olmamasına ama buranın gediklisi olan ve forumda aktif olarak sürekli yazan ağır toplar arkadaşlar sizin 5.8..22.23.kez çıkmaması karşısında halen umutla bir sonraki yıl sayfalarına gelişiniz beni hem üzüyor hemde motive ediyor, gerçekten siz eskilere çıkmasını kendim kadar çok isterdim çünkü her ne kadar fiziken görüşmemiş tanışmamış olsakta insan kendisine yakın hissediyor.umarım gelecek yıl kimse dışarıda kalmadan hepimize çıkar...

• ⭐⭐⭐

@Emtee sitenin bağış sistemiyle ali cihan bey başvuruyo ben 2 senedir o şekilde başvuruyorum ilk başvuruyu kendimiz yapmıştık emin olamıyor ya insan hani hatamı yaptım diye, garanti olması için ben bağış usulu site aracılığıyla başvuruyorum

• Bu sene başvuru yaptığım fotoğrafı DV-2024 başvurusu yaparken kullansam sorun olur mu sizce?

• @ahsenaydgdu benzer düşünceler içerisindeyim. Önce bir kendimi toparlayıp detaylı bir plan ile tekrar sohbete katılacağım inşallah. Gerçekten bıhtık yaw bıhtık

Turist vizesi sürecinizde başarılar 🙏

• Sonuçlar imzamdadır, oraya bir 2024 ekleyelim lütfen...

• @ahsenaydgdu bu konuda özelden deraylı bilgi paylaşımı yaparmısınız ?

• ⭐⭐⭐

@Emtee çekilişe başvuru zamanı [email protected] adresine mail atıp söyle dönerler emre kardeşim bende böyle yapmıştım 🙂

• @Gizem1 şu yazıyı görünce 3 sene önceki halim aklıma geldi😀

• ⭐⭐⭐

Foto eklemeyi bilmiyorum ama twitterda gördüm could be selected yazanda var bu ney oluyo?

• @oze son 6 ay içinde çekilmiş olması lazım,riske atmaya değmez

• Yerimizi alalım. Ya nasip.

• geç olmadan yerimizi alalım

• ⭐⭐⭐⭐

@dytmelek tebrik ederim... Bir gün herkes bunu yapmalı bence de...👏👏

• @ahsenaydgdu teşekkürler 🙏🏻🗽

• ⭐⭐

Foruma üye olmadan önce üç kere başvurmuştum. Foruma üye olduktan sonra da 4 kere başvurdum. Hiçbirinde kazanamadım.

Bakalım 8. başvurunun sonucu ne olacak, şimdiden katılımcı herkese başarılar.

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İmzamı da güncelledim. Çok küfür yiyeceğim çook 😂

Bence sana küfür etmezler ama kaynın haklında aynısını söyleyemem 😂😂😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |