Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu arada şunu da dile getirmek istiyorum. İyi ki yeşilkartforum var. İyi ki sizler varsınız arkadaşlar. Bu hayal kırıklığının kavurucu etkisi ancak paylaştıkça azalıyor.

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr evet kesinlikle katılıyorum. Bu tutkuyu taşımayana bu hüzün çok saçma geliyor burdakiler iyiki var 🙏🏼

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek ilk mülakat tarihini almak çok önemli sonrasınra formu yavaş yavaş doldurursunuz gerekirse çok soru var çünkü bildiğim kadarıyla

Aaa bu detayı bilmiyordum mesela çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻 O zaman öyle yapalım gerekli kısmı doldurup randevuyu alalım öncelikle 💪🏻

• Your request cannot be processed at this time. hatası alıyorum yardımcı olabılecek varmı ds 260 formu doldurmaya çalışır iken.

• @MrtGnr Bende foruma geç katılsam da sana sonuna kadar katılıyorum. Hayal kırıklığı yaşasam da burada konuşmaları okumak ve bilgi alışverişi yapmak çok değerli

• Evet yine geldik buraya. Bu kadar umut edip olmayınca bir karamsarlık oluyor ama yapacak bir şey yok.

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu arada şunu da dile getirmek istiyorum. İyi ki yeşilkartforum var. İyi ki sizler varsınız arkadaşlar. Bu hayal kırıklığının kavurucu etkisi ancak paylaştıkça azalıyor.

kesinlikle katılıyorum iyi ki forum var iyiki varsınız arkadaşlar tek başına çekilmezdi bu acı🙏🏼

• ⭐⭐⭐

@MrtGnr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu arada şunu da dile getirmek istiyorum. İyi ki yeşilkartforum var. İyi ki sizler varsınız arkadaşlar. Bu hayal kırıklığının kavurucu etkisi ancak paylaştıkça azalıyor.

Kesinlikle burası sanki yaraya merhem sürmek gibi geldi bana, sevincimizi de üzüntümüzü de paylaşmak çok rahatlatıcı, sağolun varolun 🙏🏻

• Bu önümüzdeki yaz içerisinde gerekli belgeler falan neyse hepsini toplayıp başvuruyu yapacağım arkadaşlar olumlu olursa Avustralya için tüm giderlerim ve süreç hakkında mutlaka buraya tekrar gelip yazacağım

• Kardeşime geçen sene çıktı gitti yaşadıklarını öğrendikçe harcanıp giden zamanlara üzülmekten başka yapacak birşey yok

• İyi geceler herkese bızde 2x has not larımızı aldık ve 2024 odasında yerimizi koruyoruz 😂

• DV2023 ilk başvurumdu içten içe çok istediğimi kazanamayınca anladım hayaller seneye kaldı.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrozan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Your request cannot be processed at this time. hatası alıyorum yardımcı olabılecek varmı ds 260 formu doldurmaya çalışır iken.

DS-260 formu sorulari icin su basligi kullanmalisiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları

• Ben çok umutlu değildim ama tabiki üzüldüm gerçekten hepiniz iyi ki varsınız iyi ki böyle bir platform var ve konuşabiliyoruz çok teşekkür ediyorum her şey için (bu bir veda değil içimden gelenleri paylaşmak istedim)

• Aaaa DV2024, hemencecik dahil olayım bari 🙂

SELAMLAR HERKESE 🖐

• @madmizah Selam hoş geldin. İlk başvuruda kazanamayarak kader ortakları artıyor. 😂

• ⭐⭐⭐

İmzamı da güncelledim. Çok küfür yiyeceğim çook 😂

• @MysticTiesor Hoşbulduk hoşbulduk. burası en azından aynı yönde ilerleyen insanlarla güzel sohbet ortamı olduğundan bırakmamayı düşündüm. Bi dahaki 7 mayısa kadar sohbet ede ede vakit geçircez napalım 🙂

• ⭐⭐⭐

Ben geçen sene foruma Temmuz’da dahil olmuştum ondan sonra da neredeyse 2 ay konuları okuyup greencard ve Amerika ile ilgili bilgiler öğrenmekle geçti. Sonra ekim geldi başvurular yapıldı sohbet muhabbet derken bu güne bir şekilde geldik. Ama şimdi bakıyorum bir sonraki çekiliş sonucuna tam 1 yıl var, nasıl geçecek bu 365 gün 😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

İmzamı da güncelledim. Çok küfür yiyeceğim çook 😂

Ahahaha DV’yi kandırabileceğinize eminsiniz yani😂😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |