Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Burada Yerimi Alayım / 23 yaramadı Hiçde üzülmedim Herşeyde bi Hayır vardır ,
    Umarım 2024 yılı hayırlı olur Herkeze ,

• Talihlilere hayırlı olsun. Başka bir bahara kaldık artık.

• @canaykarahan32 Hocam sorulan sorular neydi acaba mahsuru yoksa paylaşabilir misin?

• DV2024 e kadar her hafta 1 kolon Sayısal Loto oynasak, çıkarsa o parayla E2 vizesi falan. Allahım kolay yol bulmaya çalışmayı bıraktır bana :d

• Ne kadar istersem o kadar olmuyor. Umursamayayım, başvuru yaptığımı bile unutayım diyorum, o da olmuyor. 365 gün kaldı.

• Oluruna bırakayım takmayayım başvurup unutayım diyorum ama hep kendimi ABD videoları izlerken buluyorum. Hayallere dalıyorum. Sonu hüsran oluyor. Nasıl yapacaz şaşırdım kaldım

• @madmizah Ahahahahaha. Yemin ediyorum 10 dakika önce aynı şeyleri düşündüm. Greencard çekilişi yılda bir defa yapılıyor. E o zaman her hafta sayısal loto oynayayım, çıkarsa E2 vizesi ile Amerika'ya giderim, böylece her hafta kendimce çekiliş yapmış olurum dedim. Hey Allah'ım, nasıl bir simülasyondayız.

• @micmeha onda milyarda 1 şansın var bunda yüzde 1-2

• Tâbii ki, hez nat bin selektıd.. 😎😎

• @enemy Sonuçta ikisi de şans ama 🙂 İşin şakasındayım be ya.

• @MrtGnr teşekkür ederim. Greencard çıkmazsa Avustralyaya dil eğitimi için gidip sonra kalmayı planlıyorduk b planı olarak. Hazır turist vizesi varken sponsorlu iş için eş zamanlı amerikayı da kovalayabilirim o halde. Biz de de söyle bir durum var ben iletişim danışmanıyım, yaptığımız iş gereği Türkçeyi ve Türk basının dinamiklerini çok iyi biliyor olmamız gerek. Amerika da bu işi yapamam. O kültürü bilmek medyayı tanımak için yıllardır o ülkede yaşıyor olmam gerek. Dil hakimiyetinden hiç bahsetmiyorum bile:(

Eşim de görsel yönetmen. Daha çok basılı medya da çalışmış. Onun üzerinden bişeyler yapabiliriz diye düşünüyoruz. Yaptığı iş üniversal bi iş sonuçta. Benim işime nazaran kendini daha iyi gösterebileceği bi alan.
    Biraz araştırayım bir iki ay. Sonra Avustralya ya da USA ikisinden birini seçeceğim artık. 5 yaşında bir oğlum var daha fazla buralarda vakit kaybetmek istemiyorum açıkcası.

• @Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@enemy Kardeşim oncelikle sansin bol olsun buyuk ihtimal kelime hatasindan kazanan herkesi dahil etmişin ben 5 yildir gc icin cabaliyorum dv2023 e nasipmis basvuru ve kazandim umarin sans seninle olur 🙂

Canı gönülden tebrik ederim.5 yıl sonrada olsa isteğine kavuşmak belki daha da mutlu etmiştir sizi.

Maalesef 3 senedir eşimle bana çıkmadı.

Sevinmekten bir ara verdiğinde ; Lütfen oradan bir hokus pokus yap yada oku üfle de dv 2024 ü bizde kazanalım.🙏 😁

• @agb_48, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MrtGnr teşekkür ederim. Greencard çıkmazsa Avustralyaya dil eğitimi için gidip sonra kalmayı planlıyorduk b planı olarak. Hazır turist vizesi varken sponsorlu iş için eş zamanlı amerikayı da kovalayabilirim o halde. Biz de de söyle bir durum var ben iletişim danışmanıyım, yaptığımız iş gereği Türkçeyi ve Türk basının dinamiklerini çok iyi biliyor olmamız gerek. Amerika da bu işi yapamam. O kültürü bilmek medyayı tanımak için yıllardır o ülkede yaşıyor olmam gerek. Dil hakimiyetinden hiç bahsetmiyorum bile:(

Eşim de görsel yönetmen. Daha çok basılı medya da çalışmış. Onun üzerinden bişeyler yapabiliriz diye düşünüyoruz. Yaptığı iş üniversal bi iş sonuçta. Benim işime nazaran kendini daha iyi gösterebileceği bi alan.
    Biraz araştırayım bir iki ay. Sonra Avustralya ya da USA ikisinden birini seçeceğim artık. 5 yaşında bir oğlum var daha fazla buralarda vakit kaybetmek istemiyorum açıkcası.

Rica ederim ne demek, yani sponsor bulmak için turist vizesi gerekmiyor elbette yanlış anlaşılmasın. Benim demek istediğim oraya gidip insanlarla birebirde iletişim kurunca bu şansınızı oldukça artırmış olacağınız. Umarım her şey gönlünüzce olur, evladınız için hayal ettiğiniz gibi bir yaşam inşa edebilirsiniz.

• Herkese selamlar, HNBS daş olarak ben de 2024 için yerimi alayım

• Şanslılara yeşil kart
    bize gene kırmızı kart .....çıktı.

Bu kadar kısmetsizlik Yetti artık!!!
    DV 2024 te kazanan bu şanslı kişilerden biride biz olacağız.NOKTA

Kazananları buradan topluca tebrik eder, hayallerini orada yaşamalarını temenni ediyorum.

• @enemy Hepsini takipten çıkardım. İnstagram youtube nerede amerikaya ait bir şey varsa hepsini çıkardım, önerilenlere düşenleri de "görmek istemiyorum" a tıklayarak ana sayfamdan uzaklaştırdım bugün. Görünce acı çekiyorum resmen. İzleyip hayal kurmama, plan yapmama gerek yok artık. Çıkarsa açar izlerim artık. Tavsiye ederim sana da

• ⭐⭐

@kartalveat yerinizde olsam birikmis paraniz varsa farkli vizeleri denerdim bir cekilis icin ruhu yipratmaya gerek yok hayat kisa 😃

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@kartalveat yerinizde olsam birikmis paraniz varsa farkli vizeleri denerdim bir cekilis icin ruhu yipratmaya gerek yok hayat kisa 😃

Haklısınız. Onun araştırmasına girdim.
    Biraz abartmış olabilirim. 😁
    Yıkılmadım ......ayaktayım..... 😢

• @enemy Bende bir süre amerika videoları görmek istemiyorum son 2ay beni baya yordu zaten yat kalk amerika videoları vlogları izliyordum. Bsşvuru yapana kadar izlemem artık..

• Florida hayeller kurmaya devam ediyoruzz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |