Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Kazanan herkesi çok tebrik ediyorum umarım süreçleri istedikleri şekilde sorunsuzca ilerler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@phenex mülakatta adresinizi bildirip yazdırabilirsiniz hiçbir sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Agah-Balaban tebrikler! DV2022 sürecinde KCC evrak talep/ onay süreci askıya alındı. DV2023 sürecinde devam edecek mi şuan belli değil. bu yüzden ilk olarak DS260 formlarını bütün aile bireyleri için doldurun ve bekleyin. en önemli kısım formları doldurmanız..

ayrıca sürecinizi imzaniza taşıyın lütfen.

• @ayşebirkadın büyük ihtimalle 2023 kazananı olduğunuzu düşünüyorum. Aşağıdaki linkte aynı durum konuşuluyor.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/5335/dv2023-2023-green-card-lotosu-aşamaları/156

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   datanist datanist 

• @AdemA loto sonucuna bakarken kullandiginiz numara 2023 ile basliyor olmasi lazim.

• Merhabalar foruma yeni üye oldum. Ben de şanslı kişiler arasındayım. Elimden geldiğince bilgilerimi paylaşmak isterim.

Bu arada maalesef Your request cannot be processed at this time yazısını ben de aldım.

• Merhabalar yeni üye oldum ve kazanan kişiler arasındayım. Burda derin bilgilerinizi okuyup sizlerden çok şey öğrenmeyi umut ediyorum. 🙂

Maalesef bana da Your request cannot be processed at this time yazısı çıktı.

• 2023 kazanan arkadaşları tebrik ediyor, süreçlerinin istedikleri gibi tamamlanması temenni ediyorum...

• @m3hm3t85 hayırlı olsun cok sevindik.herşey yolunda gitsin🍀🙏🧿⭐

• herkese hayırlı olsun, bizde de eşime çıktı, telegram grubu için formu doldurdum 🙂 benim sorum ds260 ı eşim adına doldurduktan sonra aynı case number ile bir de benim adıma mı dolduracağız yoksa eşiminki ile birlikte bir yönlendirme var mı?

• ⭐⭐⭐

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum, süreçleri sorunsuz şekilde hep beraber sonuca kavuşturacağımıza inanıyorum. Herkese yeni hayatında mutluluklar dilerim.

• ⭐⭐

Arkadaşımın arkadaşı seçildi sıralaması da iyi ancak bizim TC kimlik kartlarında kullanılan fotoğrafı kullanmış görüşme esnasında kesin elenir diyebilir miyiz?

• Arkadaşlar çok şükür eşime 4. Başvuruda çıktı.telegrama nasıl nerden üye oluyoduk?

• ⭐⭐⭐

@b2cberrak 1. sayfaya giderseniz orada gerekli bilgiler var. Hayırlı olsun.

• @vadili sizede ayrı doldurulacak.çünkü sizinde anne baba durumlarınız falanda lazım.eşinize doldururken sizin bilgileriniz olmuyor içinde.sadece isim doğum tarihi vs giriliyor

• @enemy Hocam selamlar, benim de eşime çıktı. Şimdi biz hem kendim hem de 8 yaşındaki oğlum için aynı case id ile 3 kere form mu dolduracağız yoksa hanımınkini doldururken bizim de bilgilerimiz mi istenecek? Şu anda hanım için de dolduramıyoruz gerçi, case id ve confirmation number yazınca 'süreci şu an için devam ettiremiyoruz' diye bir hata alıyoruz.

• @Erkan-Gürsoy teşekkür ederim sizede hsyırlı olsun.

• @salsalonia hepiniz için ayrı ayrı olacak. 3 form dolduracaksınız

• @ecublens Aynı sorun bende de var,sistemsel diye düşünüyorum ama çözümünü bulabilir ve haber edebilirsen sevinirim..

• @enemy Teşekkürler. Hepimiz aynı Case ID'yi kullanarak gireceğiz o zaman doğru mudur? Bir de diversity electronic visa confirmation number istiyor 2. sayfada. Bu da yine kurada çıkan eşimin confirmation number'ımı olmalı başvururkenki?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |