Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @bologna nisan ayı onayların hiçbirine daha randevü vermediler sanırım hiç denk gelmedim

• @sertas ben de Nisan ayı görmedim bu ay ortaya çıkacak bakalım. insallah kapasiteyi arttırıp hizlanirlar artık

• yeni bir hafta, umarım bu hafta mülakatlar gelir artık.

• @GMT umarım çok güzel haberler alırız🙏🙏🙏

• Bugündemi mülakatlardan ses çıkmadı ne can sıkıcı bi durum

• Arkadaşlar bugün nvc sayfasını güncellememiş bu normalmi sıram geldi diye beklerken nerde olduklarını bile göremiyorum 😞

• @cokbekledik86 Güncelleme yapmış 21 Şubat bugün yada yarın size de mail gelir🙏

• @sertas evet gördüm sonunda güncellediler bugüne ümidim kalmadı bir günde 3 günlük ilerlemeleri Zor bu hızla yarına inşallah bu bekleyiş son bulucak

• @cokbekledik86 bu gece ya da yarın siz de 👍

• @cokbekledik86 gece yarısı geliyor genelde mailler

• @sertas gelir gelmez yazıcam inşallah onay emaili olur gelen

• @kmlcbi61 sizde bir gelişme var mı?

• @sertas Hala bir gelişme yok ne yazık ki…

• sanirim martta nisanda dv mulakatlarina oncelik verdiler ankarada. suradaki yayinlanan veriden 500den fazla dv interview yapildigini gordum, bir onceki aydan cok cok yuksek, umarim artik bizi hatirlarlar:( : https://travel.state.gov/content/dam/visas/Statistics/Immigrant-Statistics/MonthlyIVIssuances/MARCH 2022 - IV Issuances by Post and Visa Class.pdf

• @GMT evet sadece 12 cr1 ve 70 adet ır1 mülakat yapılmış, nisan ayında ise hiç mülakat vermediler galiba acilen bizlere öncelik verilmeli ailelerin o kadar ayrı bırakılmasını anlayamıyorum süreç zaten çok uzundu hepimiz için:(

• @sertas ben de oyle dusunuyorum. esim ocakta amerikaya dondu ve psikolojik olarak ayri kalmak cok yorucu:(. yani en oncelikli ailevi ayriliklar olmali bence ama ne yapilabilir bilmiyorum.

• @GMT irandakiler konsolosluk instegram hesabına sürekli mesaj atıyordu vakit kalmadı daha çok mülakat talep ediyorlardı, diğer ülkelerin yükü de ağırlaştırıyor işleri 😞

• suradan inquiry gonderdim "What is my appointment date" diye, bir faydasi olur mu bilmiyorum ama belki birden fazla inquiry olursa dikkatlerini cekebilir: https://tr.usembassy.gov/visas/contact-immigrant-visa-section/

• @GMT bende yazdım

• Merhabalar.
    Ek olarak talep edilen belgeleri NVC'ye yükleyeli 3 hafta oldu. Hiç bir değişiklik yok. ''Eylem gerekli: İstenen belgeleri gönderin'' yazıyor.
    Eşim vakit bulunca NVC'yi arıyor, fakat ulaşamıyor.
    Ne yapabiliriz?

Benzer Başlıklar

• 8
  • 51
  • 3
  • 41
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

35

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |