Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @cokbekledik86 evet sizin de çok az kaldı güzel haberlerinizi bekliyoruz 🙂

• @bologna inşallah heyecanla bekliyorum

• Mülakat cevapları yine uzamaya başlamış ,mülakat tarih mailini Ankara’mı gönderiyor NVC ‘mi? Bilen var mı?

• @sertas (Başvurunuz için gerekli belgeler tamamlandığında NVC size bir vize görüşme günü belirleyecektir ve dosyanızı bize gönderecektir) ABD konsolosluğu sayfasında böyle bi yazı görmüştüm kopyaladım size

• Arkadaşlar ucsis formunu gonderdikten sonra petitioner eşin mailine gonderilen receipt notice belgesinin en alt kisminda texas yaziyor. Dosyamiz Texas uzerinden mi devam edecek anlamina geliyor bu? Birde Texas hiz konusunda iyi midir var mi bilgisi olan?...

• @Berkan-Duru evet öyle kötünün iyisi Teksas 10-12 ay arası düşünün bence

• @cokbekledik86 ucsis formunun approve olup olmadığının cevabini ne zaman ogreniriz tahmini?.. 4 gun oldu başvurali.

• Bu bahsettiğim süre zaten approve olması için geçecek zaman

• @cokbekledik86 sizin ki 1 ayda approve olmus gözüküyor ^^

• @Berkan-Duru uyardığınız iyi oldu yıl hatalı hemen düzeltiyorum 12 ay approve oldu benimki

• @Berkan-Duru iyice karıştırmışım ben tarihleri şimdi kontrol edip düzelttim nerdeyse tam 1 yıl beklemişim ama ben f2a kategorisindeydim vatandaşlığa geçince 1-2 ay içerisinde onaylandı

• Rica ederim

• Zaman zaman kontrol edin isterseniz bi hareket olucakmı yazınızda size emailde geliyo ama sistemde gördüm ben ilk önce birkaç gün sonra email geldi

• @cokbekledik86 suanlik Case Was Received and A Receipt Notice Was Sent yaziyor. Değişince ne yaziyor bir sonra ki uyari yani?.. birde nvc kisminda prooflari yuklerken pdf olarak 3 parca halinde yukleyebilir miyiz evraklari?.. mesela whatsap arama kaydi arsivi var ve 2mb dusuk oldugu icin 3 parça pdf olarak yuklesem bunu. Sorun teskil eder mi

• @sertas evet bende bundan korkuyorum NVC vermeye başladıysa kötü , geçen ay sayılara bakınca DV kazananlara ağırlık verilmiş bundan dolayı da aile kategorisi geri plana atılmış olabilir Facebook da bazı kişileri görüyorum 1.5 yıldır Ankara dan mülakat bekliyor açıkçası neye göre verdiklerini çözemedim

• @Berkan-Duru dosyanızın aktif olarak incelendiğini yazarlar nvc ye aktarıldığını yazarlar ama uzun bi süre sessizlik olucak nvc aşamasındada whatsap yazışmalarını sanırım hiç kimse yüklemedi belki sizin onayınız gelene kadar değişiklikler olur

• @cokbekledik86 Ucsis asamasinda istenilen belgeler disinda bir tek nikah resimleri yukledik o kadar.. nvc asamasinda mektup, kargo, arama kaydi Nişan, birlikte yapilan aktiviteler vs vs. Bunlari yukleyebilecegimiz alan vardir umarim...

• @bologna 1.5 yıl sürmemesi lazım başka birşey vardır bence , bizede umarım önümüzdeki hafta randevü tarihi gelir inşallah

• @sertas inşallah bu ay randevu verecekler Ankara takip ettigim kadarıyla ayın üçüncü haftası randevuları veriyor umarım bu ay aileye ağırlık verirler

Benzer Başlıklar

• 18
  • 2938
  • 8
  • 654
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |