Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• Sırada bekleyen bi benmi kaldım bu hafta bekleyen kimse varmı daha

• @cokbekledik86 bir siz kaldınız galiba ve eğer siz de ingilizce yuklediyseniz öylece bırakın sonra süreniz değişmesin sizin tarihte baya yaklaştı

• @bologna Gözünüz aydın tebrikler

• @bologna ben hem ingilizce hem Türkçe yükledim adli sicil kaydı sadece e devletten alınmış ingilizce bakalım ne olucak belki bir dahaki hafta cuma kılı kılına yetişir bana olmadı pazartesi inşallah

• Bide randevü emailleri gelmeye başlasa @GMT arkadaşımızın randevü tarihi gelmesi gerekirdi en azından o sürecide öğrenmiş olurduk

• @sertas çok sağolun darısı randevu mailini görmeye 🙂

• @bologna evet şimdi sıra ona geldi hayırlısıyla onu ve mülakatı da sorunsuz atlatalım inşallah

• @bologna, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Arkadaşlar çok şükür onay maili geldi , evraklarda dün ekleme yapmadım.Hepsi Turkce adli sicil kaydı ingilizce idi bu sekilde sorun çıkmadı inşallah en kısa zamanda herkes sürecini bitirip vizesini alır.

Hayırlı olsun. İnşAllah bizim de bir an önce onaylanır.
    Sonuçta nasip 🙂
    Hayırlısıyla herkes vizesini en kısa zamanda alır inşAllah.

• @cokbekledik86, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@bologna ben hem ingilizce hem Türkçe yükledim adli sicil kaydı sadece e devletten alınmış ingilizce bakalım ne olucak belki bir dahaki hafta cuma kılı kılına yetişir bana olmadı pazartesi inşallah

Hayırlısıyla sıra gelince sizin de, bizim de hemen onaylanır inşAllah.

• @MYusuf sizin dosyayı da inşallah hemen onaylarlar genel olarak geçmiş yıllara da baktığımda Mayıs itibariyle NVC ve konsolosluklar hızlanmaya başlıyor.

• @sertas inşallah en kısa sürede o da olur.

• @bologna, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@MYusuf sizin dosyayı da inşallah hemen onaylarlar genel olarak geçmiş yıllara da baktığımda Mayıs itibariyle NVC ve konsolosluklar hızlanmaya başlıyor.

İnşAllah. Herkesin işlemleri güzel bir şekilde, en kısa sürede sonuçlanır inşAllah.

• Herkese öncelikle merhabalar ABD vatandaşı erkek arkadaşım Eylül ayında Türkiye’ye gelecek ve nikah yapıp işlemlere başlayacağız .Max mülakata çağrılma sürem kaç ayda gerçekleşir ? Lütfen cevaplarsanız çok mutlu olurum

• Herkese selamlar, NVC asamasinda sponsorumuz esiyle birlikte tax return yapiyormus fakat biz esi icin I-864A formunu doldurup yuklemedik. Bu sekilde onay alan var mi? Yoksa kesin bu formu da isterler mi?

• Selam arkadaşlar. Bizim DQ tarihimiz 7 Nisan, hala Interview tarihi bekliyoruz. Bu hafta bitmeden gelir diye umuyoruz. Gelince güncelleyeceğim.

• Arkadaşlar en son onay hangi tarihlerde var görebiliyomusunuz başka gruplardan ben başka bi platformdan takip etmediğim için göremiyorum

• @cokbekledik86 12 Şubat vardı ama ne kadar doğru paylaşıyorlar bilemiyorum

• @t34, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Herkese selamlar, NVC asamasinda sponsorumuz esiyle birlikte tax return yapiyormus fakat biz esi icin I-864A formunu doldurup yuklemedik. Bu sekilde onay alan var mi? Yoksa kesin bu formu da isterler mi?

Bu konuda bilgim yok malesef. Bilen birisi cevap yazarsa iyi olur.
    Sorunuza şu başlıktan bakabilirsiniz.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/255/sponsorluk-islemleri-ve-yapilmasi-gerekenler-i-134-ve-i-864/721?page=37

Benim size sorum var. Cevaplarsanız sevinirim.
    NVC bize normal olarak yaklaşık 3 ay sonra dönüş yaptı ve ek belge talep etti. Belgeleri yükledik. NVC ne zaman tekrar bizim belgelerimize bakar merak ediyoruz.

Paylaştığınız tarihlere göre siz NVC aşamasına 10 Aralık'ta başlamışsınız. NVC size kaç ay sonra dönüş yaptı?
    Anladığım kadarıyla NVC'ye ek belge yükledikten sonra 2 kere size geridönüş yapmış. NVC size ne kadar süre aralıklarla geridönüş yaptı söyleyebilir misiniz?

• @MYusuf Merhabalar. RFE sonrası 3 ay gibi bir süreçte geri dönüş alınıyor diye biliyorum.

• @MYusuf, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@t34, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

Herkese selamlar, NVC asamasinda sponsorumuz esiyle birlikte tax return yapiyormus fakat biz esi icin I-864A formunu doldurup yuklemedik. Bu sekilde onay alan var mi? Yoksa kesin bu formu da isterler mi?

Bu konuda bilgim yok malesef. Bilen birisi cevap yazarsa iyi olur.
    Sorunuza şu başlıktan bakabilirsiniz.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/255/sponsorluk-islemleri-ve-yapilmasi-gerekenler-i-134-ve-i-864/721?page=37

Benim size sorum var. Cevaplarsanız sevinirim.
    NVC bize normal olarak yaklaşık 3 ay sonra dönüş yaptı ve ek belge talep etti. Belgeleri yükledik. NVC ne zaman tekrar bizim belgelerimize bakar merak ediyoruz.

Paylaştığınız tarihlere göre siz NVC aşamasına 10 Aralık'ta başlamışsınız. NVC size kaç ay sonra dönüş yaptı?
    Anladığım kadarıyla NVC'ye ek belge yükledikten sonra 2 kere size geridönüş yapmış. NVC size ne kadar süre aralıklarla geridönüş yaptı söyleyebilir misiniz?

Cevabiniz icin tesekkurler. Paylastiginiz linkte maalesef ayni durumda olan kimseyi goremedim.

Bizim joint-sponsorumuzla ilgili problem oldugundan yaklasik 4 ay kadar sonra dosyalari yukleyebildik.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |