Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• Salam. Burda Greencard qaliblerinden kimse varmi? Varsa lutfen bana yazsin. Tesekkurler.

• @tural-dasdemirov merhaba tural bey, 2019 greencard talihlisiyim

• arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law? aşı kartı varmı. sorusuna sayın @CRAZYCELLS nin verdiği cevabı yazıyorum("NO, I DO NOT HAVE DOCUMENTATION TO ESTABLISH THAT I HAVE RECEIVED THE VACCINATIONS AT THIS MOMENT, BUT I WILL HAVE THE DOCUMENTATION AT THE TIME OF VISA INTERVIEW AT THE CONSULATE.") ama hata veriyor. çok uğraştım ama bir türlü save olmuyor. bir yerlerde yanlışlık yapıyorum ama bulamadım.

• Tirnaklari koyuyorsaniz koymayin

• Sayın @metert dediğinizi yaptım yine save olmadı.

• Diger kisimlarda bir yanlislik olmasin.parantez de koymayin koyuyarsaniz

• Sayın @metert hata olarak bu kısmı gösteriyor zaten. bu kısımdada doldurulacak başka bir yer yok. yes ve no lu cevaplar

• @katre bütün harflerin ingilizce karakter olduğuna emin olun

• Sayın @dearosemary bu şekilde yazdım. NO, I DO NOT HAVE DOCUMENTATION TO ESTABLISH THAT I HAVE RECEIVED THE VACCINATIONS AT THIS MOMENT, BUT I WILL HAVE THE DOCUMENTATION AT THE TIME OF VISA INTERVIEW AT THE CONSULATE. burda hata görebiliyorsanız beni aydınlatırsanız çok sevinirim. ben bir türlü bulamadım

• @katre bütün “I” harflerini “İ” olarak yazın, siz öyle yazsanız bile “I” olarak gösteriyor.

• @katre DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Sayın @dearosemary bu şekilde yazdım. NO, I DO NOT HAVE DOCUMENTATION TO ESTABLISH THAT I HAVE RECEIVED THE VACCINATIONS AT THIS MOMENT, BUT I WILL HAVE THE DOCUMENTATION AT THE TIME OF VISA INTERVIEW AT THE CONSULATE. burda hata görebiliyorsanız beni aydınlatırsanız çok sevinirim. ben bir türlü bulamadım

Belki boşluk kalmıştır 😉

• Sayın @dearosemary çok teşekkür ediyorum. Sayenizde oldu.

• Sayın @fireandwater çok teşekkür ederim. Sorun çözüldü.

• @fireandwater DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@katre DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Sayın @dearosemary bu şekilde yazdım. NO, I DO NOT HAVE DOCUMENTATION TO ESTABLISH THAT I HAVE RECEIVED THE VACCINATIONS AT THIS MOMENT, BUT I WILL HAVE THE DOCUMENTATION AT THE TIME OF VISA INTERVIEW AT THE CONSULATE. burda hata görebiliyorsanız beni aydınlatırsanız çok sevinirim. ben bir türlü bulamadım

Belki boşluk kalmıştır ,No 'dan önce boşluk var gibi,bir de No dan sonraki virgülden sonra 1 boşluk var gibi

• @katre rica ederim

• @katre rica ederim 🙂

• DS260 formunda "Primary Occupation" ve "In which occupation do you intend to work in the US?" soruları var. Şu anda telekomünikasyon sektöründe çalıştığım için bu iki sorunun cevabı olarak "communications" seçeneği bana en yakın seçenek geldi. Ama yine de emin olamadım. Doğru mu yapıyorum sizce?

• Merhaba @crazycells ,
    Forum yorumlarını okurken gözümden bir detayın kaçtığını fark ettim. (Mother's Surnames at Birth) evlenmeden önceki soyad bilgisini şimdiki şekilde yazmışım. Bunun için ds-260 form açtırmam gerekir mi? Gerekli ise açtırıp kapatma sürecinde 15ağustos ta açıklanacak case number etkilenir miyim? Teşekkürler.

• Merhaba,
    KCC formumuzu unlock yaptiktan sonra duzeltmeyi Rewiev bolumunde mi yapacağız? Re- submit ten sonra confirm page de bulunan eski barkod numaramiz degisiyor degil mi? Mulakata her ikisini mi goturecegiz? Re submit ten sonra KCC mail atmiyoruz degil mi?Tesekkurler cevaplar icin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |