Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@eylulb DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Bir de diplomami fotokopi cektirip, e-devletten de aldim. Bir de aslini da yanimda goturecegim fakat asli onlarda kalmiyor degil mi?

hayir, onlarda kalmiyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onur DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Arkadaşlar bu gün vize basılı pasaportumu aldım başta @crazycells olmak üzere yardımcı olan herkese çoooook teşekkür ederim çok yararlı bi site olmuş elinize sağlık.

gozunuz aydin o halde 🙂 hayirli olsun.

• @hockeyumpire2 Houston, Teksas düşünüyorum başlangıç için. Ama kısmet tabi, ilk varış sonrası iş durumlarına da bağlı bu biraz.

@paw-of-eagle Teşekkürler, bir sonraki sefere darısı başınıza.

• @eylulb 7:30 da orada olsanız yeter size. Saati gelenleri sırayla alıyorlar gelmeyen olursa bir sonraki randevu saatini öne alıyorlar. Sizinki zaten ilk sıra 7;30 mantıklı size

• Merhaba, yardimlariniz icin tesekkur ederim bugun mulakatim olumlu gecti fakat kafama takilan bir sey var: mulakattan sonra bana her sey olumlu gorunuyor vizeniz onaylandi dendi diplomamin asli bana geri verildi ancak su meshur beyaz onay kagidi verilmedi, bir sorun yoktur degil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eylulb DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhaba, yardimlariniz icin tesekkur ederim bugun mulakatim olumlu gecti fakat kafama takilan bir sey var: mulakattan sonra bana her sey olumlu gorunuyor vizeniz onaylandi dendi diplomamin asli bana geri verildi ancak su meshur beyaz onay kagidi verilmedi, bir sorun yoktur degil mi?

Sorun yok, hayirli olsun. Size vermeyi unuttuklari butun dokumanlari posta ile geri alacaksiniz zaten.

• @crazycells Merhaba, umarım bu son sorum olacak. Evlilikle ilgili dökümanları konsolosluk ile görüşerek güncelledik ve o sırada ilk 260 formunu doldurduğumda farklı olan ikamet ve girdiğim Abd adresini güncelledim fakat bir bilgiyi güncellemeyi unuttum. Formu doldurduğumda f1 vizesi ile amerikaya vize almıştım onun bilgileri (vize bilgileri) var formda fakat sonra amerikaya giriş çıkış yaptım onun bilgileri yok, o zaman henüz gitmemiştim çünkü. Geçen hafta güncellemeyi yaparken onu girmeyi unuttum. Görüşmede pasaportumda da giriş çıkışı görecekler zaten, formu tekrar açtırıp güncellemem gerekir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizem sorun degil, mulakat sirasinda son seyahatinizin bilgilerini eklemeyi unuttugunuzu soyleyebilirsiniz, sorun etmeyecektir konsolos. Vizeyi sistemlerinde gorebilecekler dolayisiyla istedikleri her sey onlarda var zaten.

• @crazycells hızlı yanıtınız için çok teşekkürler. saçma bir soru sordum biraz farkındayım ama son ay olduğu için ap’ye neden olcak bişey yapmaktan korkuyorum. Bu tarz basit şeyler kafalarını karıştırmaz değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizem DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells hızlı yanıtınız için çok teşekkürler. saçma bir soru sordum biraz farkındayım ama son ay olduğu için ap’ye neden olcak bişey yapmaktan korkuyorum. Bu tarz basit şeyler kafalarını karıştırmaz değil mi?

Hayir, bu tur bilgilerle ilgileniyor olsalardi herkese mulakat gununden bir gun once formlarini guncelletirlerdi.

• @eylulb Bir çeşit broşür verecekleri. Bize de bulamadılar, oradan buradan istediler, nihayet birisinin masasından ödünç aldılar. Ama her halükarda vize basılı pasaport gerçek son nokta. Onu alana kadar içiniz rahat etmez.

• @eylulb DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhaba, yardimlariniz icin tesekkur ederim bugun mulakatim olumlu gecti fakat kafama takilan bir sey var: mulakattan sonra bana her sey olumlu gorunuyor vizeniz onaylandi dendi diplomamin asli bana geri verildi ancak su meshur beyaz onay kagidi verilmedi, bir sorun yoktur degil mi?

Bana da verilmedi o türden bir belge. Hatta benden PTT kaydını da istemediler, teklif etmeme rağmen. Diplomanız da muhtemelen pasaport ve sarı zarf ile birlikte gelir. Endişe etmeyin. Gelen zarfın arkasının yapışmış ve imzalanıp kaşelenmiş olduğundan emin olun sadece. Bunlar önemli detaylar.

• Doctorun sitesinde "Amerika'da Yaşamayı Planladığınız Adres" bölüme hangi adresi yazmam gerekiyor? Daha herhangi bir girişimim olmadı, gittiğim zaman ev bulmayı düşünüyorum. Siz ne yazmamı önerirsiniz?(California eyaletinde karar kıldım)

• @cosimo ben green card için verdiğim posta adresini yazdım .mülakatta görüşmek üzere 🙂

• @gocagonyalı Ben ds260 bölümünde o bölümü boş bırakmıştım. Konsolosluğa da akrabamın yaşadığı eyaletin adresini vermeyi düşünüyordum. Cevabınız için teşekkürler görüşmek üzere.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cosimo DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@gocagonyalı Ben ds260 bölümünde o bölümü boş bırakmıştım. Konsolosluğa da akrabamın yaşadığı eyaletin adresini vermeyi düşünüyordum. Cevabınız için teşekkürler görüşmek üzere.

Yasamayi dusundugunuz adres belli degilse, dediginiz gibi GC'nin gelmesi icin vermeyi planladiginiz akrabanizin adresini yazabilirsiniz.

• @crazycells teşekkür ederim o adresi yazıp göndereceğim.

• Aradım bulamadım .. araç anahtari konsolosluk binasına alınıyor mu acaba ? Yoksa emanete mi bırakmakıyız

• @yekta emanete birakmak gerekiyordu sanirim ne zaman mulakat

• @gözde 7 eylül 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |