Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Kitapsever merhaba,

Mailin konu kısmına sırasıyla, Ad Soyad - Case No - Doğum Tarihi (AYGÜNYIL)

Örnek;

Mustafa Kemal - 2022EU12345 - 05191919

• @Kitapsever KCC'ye mail atarken genelde farklı çalışanlardan da cevap alabilmek için tek seferde 2-3 mail atılmasını tavsiye ediyoruz, çünkü bazılarının mail formatları dosya durumuyla ilgili bilgi vermeyebiliyor, paylaştığınız maildeki gibi.

• @entropik konu kısmına sadece 2022EU00026xxx şeklinde CN yi yazıp mesaj kısmını sırasıyla isim soy isim, CN ve doğum tarihi ekledim

• @berke1998 sadece kendi bilgilerimi girdim sormak için. Şimdi aklıma geldi Eşimin bilgilerini de yazmam gerekli miydi mailin içine ?

• @Kitapsever Hayır gerekli değil.

• @Kitapsever Mailin konu kısmına sırasıyla

Ad Soyad - CN - Doğum Tarihi (AY/GÜN/YIL)

Mesaj kısmınada selam verip sorunuzu yazmanız yeterli.

Hepsi bu.

• @entropik teşekkür ederim . Söylediğiniz formatta tekrardan mail yolladım bu sefer olur umarım 😊

• @berke1998 Benim burada merak ettiğim şöyle bir konu herkes 3'er 5'er KCC'ye mail attığında günlük binlerce belkide on binlerce mail edecek ve KCC'de bu mailleri cevaplamak için mail başı az da olsa toplam sayı dikkate alındığında ciddi bir iş gücü edecek, bu durum da dosya onay işlemlerini yavaşlatmaz mı?

• @fxu

Kardeşim zaten dosya işlemleri şuan normal değil

Yavaşlayacağı kadar yavaşlamış hatta durmuş vaziyette.

Koskoca 30 günlük Mayıs ayını bile 40 50 mülakatla kapattılar.

Bu sene dv22 talihlilerinden mülakat alamayan kişi sayısı çok olacak. Bunlardan biri ben de olabilirim.

Eylül 30 da bu yazımı alıntı yapacağım.

• @Megatron Olumsuz düşünceleri bir kenara bırakalım ben sizin gibi sıra numarası düşük olan birine sıranın geleceğine inanıyorum ve umarım da öyle olacak lütfen mutsuz olmayın.

• Biliyorum baktığınız pek çok istatistik verisi var ama son mülakat alanların en fazla 50 kişi olduğundan emin miyiz?

• @Megatron kcc'ye interview durumunuzu sorgulayan mail attınız mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yasbirq DS260 formunuzun işlenme süreci bitmiş, şuan sadece mülakat bekleyeceksiniz.
    bol şans.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Utopya eminiz çünkü; yayınladığımız veriyi biz çekiyoruz ceac'dan.

• Ankara'da normal vize alanlara oncelik mi veriliyor biz gc ler neden bu şekilde bir muamele ile karşı karşıyayız. Bilgisi olan var mı?

• @fxu Bu konu birkaç ay önce gruplarda gereksiz yere tartışmalara sebep oluyordu. KCC'ye mail ya da mailler göndermeniz, onların çalışma temposunu sekteye uğratmaz. Mailleri okumuyorlar arkadaşlar. Sistem, belli bir zaman aralığında maillere yanıt gönderiyor. 2 dakika içinde 3 farklı çalışandan yanıt aldığımı biliyorum, bu 3 çalışan, sadece 2 dakika içerisinde, binlerce mail arasında benim mailimi görüp yanıt vermiş olamaz değil mi?

• @gucarslan Çok teşekkürler hepimiz hakkında hayırlısı inşallah 🙏

• ⭐⭐

@Rhyme-Azfendak, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@EzgiLera hiç actirmadim gönderdiğim tarihten bu yana.

Öyleyse onayınız vardır, bir sonraki toplu dağıtım olduğunda mülakat alırsınız.
    Tabi emin olmak için yine de mail atıp sorabilirsiniz. Cevap olarak mülakata hazırsınız yazacaklar 🙂

• ⭐⭐

@Kitapsever, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@berke1998 sadece kendi bilgilerimi girdim sormak için. Şimdi aklıma geldi Eşimin bilgilerini de yazmam gerekli miydi mailin içine ?

Asıl talihli kimse onun bilgileri yazılacak.

• @EzgiLera yaaa agzinizdan bal damlıyor yada yazdiklarinizdan.Bu forumu seviyorum umarım bütün işlemlerim tamamlandiginda elimden gelen desteği verebilirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |