Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• O zamanlar dolar 4.3 den işlem görüyormuş. 4 senede 4 kat fark var malesef... Felaket ötesi...

16 kasımda

@simurg9492, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

GC çıkma ihtimaline binaen belirli bir miktar parayı dolar yapıp kenara koydum... Yoksa 50 bin 100 bin hiçbir değeri kalmadı. Bugun 500 bin tl parası olanın 6 ay sonra 1 sene sonraki dolar kuru ile kaç dolar alabilir çok büyük muamma... Görünen o ki artık GC çıksa da insanlar parasızlıktan gidemeyecek

şeklinde bir mesaj yazmıştım. O zaman dolar 10 TL. Şimdi dolar 15 TL... Ciddi manada kötüye gidiyoruz...

• @gariban 6 ay abi kasımdan önce bitme ihtimali var mı bilmiyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

@Mehmet-Ali-0 gelmez sıran rahat ol, Mail atar mülakat tarihini erteletirsin en kötü.

• Az Kaldı....

• zor gelmez bana

• ⭐⭐⭐

@karakaya ekim2023tü ekim 2022ye geçti sonra bidahada yer yok diyor

• ⭐⭐

@Mehmet-Ali-0, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba iyi günler herkese. Mayısın 12sinde askerim seçilsem bile diğer işlemler için vaktim kalmıyor, bu şansımı kaybetmemek için nasıl bir önlem almalıyım.

7 Mayıs'ta kazanırsan askere gitmeden önce ds260 formunu doldurursun. Sorun olmaz.

Mayıs'ta case number 1 ile bile kazansan en erken 1 Ekim 2022'de mülakat olur. Zaten 1 Ekim 2022 ile 30 Eylül 2023 arasında mülakata girme şansın oluyor. O zamana kadar askerlik biter herhalde 🙂

Ayrıca mülakat geldiğinde askerde bile olsan izin alamıyor musun? 1 ay hatta belki daha öncesinde mülakatın belli oluyor zaten.

• ⭐⭐

@EzgiLera, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba iyi günler herkese. Mayısın 12sinde askerim seçilsem bile diğer işlemler için vaktim kalmıyor, bu şansımı kaybetmemek için nasıl bir önlem almalıyım.

7 Mayıs'ta kazanırsan askere gitmeden önce ds260 formunu doldurursun. Sorun olmaz.

Mayıs'ta case number 1 ile bile kazansan en erken 1 Ekim 2022'de mülakat olur. Zaten 1 Ekim 2022 ile 30 Eylül 2023 arasında mülakata girme şansın oluyor. O zamana kadar askerlik biter herhalde 🙂

Ayrıca mülakat geldiğinde askerde bile olsan izin alamıyor musun? 1 ay hatta belki daha öncesinde mülakatın belli oluyor zaten.

Merhaba,
    Mülakat günün ne zamandı? haber bekliyoruz senden unutma lütfen 😊

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba,

Daha çooook var mülakata. 26 Mayıs 🙂

• ⭐⭐

@EzgiLera DV2023'e başvurdunuz mu? O da çıkar size

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@EzgiLera DV2023'e başvurdunuz mu? O da çıkar size

Mülakatı almış olacağım için çıkmaz. Bu seneki totemim oydu 🙂

• Herkese selam. Bir sorum olacak. Belki daha önce de sorulmuştur. GC eşime çıktı diyelim ama o gitmek istemiyor ve boşanmadık da ben mülakata tek başıma gidebilir miyim.

• @gariban Çıkar muhtemelen. Çünkü random değil çekiliş

• ⭐⭐

@oznyldrm, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese selam. Bir sorum olacak. Belki daha önce de sorulmuştur. GC eşime çıktı diyelim ama o gitmek istemiyor ve boşanmadık da ben mülakata tek başıma gidebilir miyim.

Hayır. Asıl talihli vize almadan diğerleri vize alamaz. Aynı şekilde asıl talihli Amerika'ya giriş yapmadan diğerleri giriş yapamaz. Tabi haliyle greencard da basılamaz.

Yani eşinize çıkarsa, mülakata girip vize almalı, sonrasında ülkeye giriş yapmalı. Girdikten ve kartlarınız basıldıktan sonra yollarınızı ayırabilirsiniz.

• ⭐⭐

@LoneStar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@gariban Çıkar muhtemelen. Çünkü random değil çekiliş

Random değil de nasılmış peki? Amerika'da dayım falan varsa haberim olsun yani.

• @materialist iş hayatındaki vasıfsızlığına rağmen her geçen gğn daha da yükselen beceriksiz yöneticilerin varlığına ve gebzedeki iş hayatının "mandıra" kıvamında olduğuna tüm kalbimle katılıyorum. Zira tam 10 sene çalıştım o bölgede ama ülkemiz coğrafyasının da hakkını vermek gerek bence 🙂 muazzam sahillerimiz var gerçekten 🙂

• ⭐⭐

@Erkand, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba,

Daha çooook var mülakata. 26 Mayıs 🙂

Bunada şükür bizim ki belirsiz 🙄

• ⭐⭐

Arkadaşlar aranızda hiç schengen vizesine başvuran oldu mu? Schengen olmayan ama avrupa birliğine üye bir ülkede oturum iznimiz varsa reddedilme şansımız hala var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

52

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |