Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @LordBolton Henuz kazanan degilsiniz bu konuyu bu kadar niye merak ediyotsunuz.e devletten print edip goturun.vardir bir bildikleri. Bir suru konu varken sorulacak, taktiniz bir askerlik belgesine..Insallah bu sene kazanirsaniz boyle guzel bir karta sahip olacaksiniz ve dert ettiginiz seye bak. Askerlik subesinden veya e devletten alip goturun. Onlarin neye baktiklari ancak tahmin edilebilir. Kesin bilemezsiniz. Ben de oylesine yanimda goturmustum..istedi verdim.iyi ki yanimda goturmusum.birde eksik evraktan ugrasaktik.

• @LordBolton Ayrıca söylemem lazım

Yanlış başlığa yazıyorsunuz.

• ⭐⭐

@Ali-Yüksel sorduğum sorudan bu kadar rahatsız olmanıza gerek yok. İnsanlar farklı karakterdir herkes aynı şeyleri düşünüp aynı şeyleri merak edemez değil mi... Kimseye götürmeyin demiyorum isteniyorsa götürülür tabi ki. Ve yanlış başlığa da yazdığımı düşünmüyorum burada yazılanları bunca zaman okumadım ama kazanan yada ilgilenen arkadaşlar okuyor ve daha önce neden askerlik belgesinin istendiğine dair birşey bilen insanlarda buradalar doğal olarak vize mülakatında askelik belgesi istendiği için bu başlığa yazıp bilgi almak istemem gayet doğal bir şey .

• Arkadaşlar merhaba. benim case no: 24000'lerde. Galiba mail gönderme olayı kalktı. Mülakata çağırma olayı nasıl oluyor. Mail mi gelecek yoksa bizim takip etmemiz gereken bir yer mi var? Bir de mülakat öncesi sağlık raporları falan isteniyordu. Nasıl bir aksiyon alamalıyız acaba?

• @LordBolton Sorudan rahatsız olmadım.Ama bende istenmeyecegini biliyordum. Benim eşim kazandı sadece onun mezuniyet belgesini istiyorlardi. Hatta benden de isterler mi ki diye benimkini de yanımda hazır beklettim.Askerlik belgesinde olduğu gibi. Neden niye daha önce istemiyorlar şimdi neden istiyorlar olayına girince, adamların mülakatta söyle bir durumu var. Hersey normal olmasina ragmen ap ye bırakıyorlar ve niye bıraktıklarını bilmiyorsun.. Mantık arayamıyorsun.idari işlem yapılacak diyor sonra bekletiyor..Ben de diyorum ki ya benden bir belge mi istemiş, niye istemiş, ne yapacak mis, kurcalamaya gerek yok.Saglikli bir şekilde zaman kaybetmeden vizene kavuşmak mı istiyorsun.Belgelerini fazlasiyla hazır et, ver gitsin..Örneğin benim eşim Almanya doğumlu 4 yaşında almanyadan TR ye gelmiş. Almanyadan doğum belgesi aldık. Bir de sabıka kaydı aldık.Her an isteyebilirler diye.Cunku yazıyor TR den başka bir ülkede doğanlar oradan da sabıka kaydı almalılar diye..Fakat başka bir yerde 16 yasindan küçükse gerek yok diye, fakat daha önce istemişler bu sefer istemediler...isteseler diye hazir bulundurduk. Bulundurmasaydik bu sefer belki isteyeceklerdi. Amac vizeye kavuşmaksa gerisi teferruat.. Sevgiler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mazlumty mülakatınız ayarlandığında mail alacaksınız, şuan bi' şey yapmanıza gerek yok.

sonrasına neler yapmanız gerektiği ile ilgili de bu iletiyi inceleyin lütfen.
    https://yesilkartforum.com/forum/post/201419

• @LordBolton

Dv 22 talihlisi değilsiniz...

Yanlış başlığa yazdınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Megatron sorulan sorular DV süreci ile alakalıysa, kişilerin DV talihlisi olmasına gerek yok.
    yani sn. @LordBolton dv süreci ile alakalı sorularını bu başlıkta elbette ki sorabilir.

• @gucarslan dosya onayları CN hangi rakamlara geldi, bu hafta bizi update eder misiniz? Telegramda olmayanlar adına teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@archer2 en son 12100'lerde.
    bugün gelecek onaylara göre tekrar bilgi vereceğim.

• @gucarslan Bilgilendirme için teşekkürler. Umarım ilerlemiştir.
    Günlük 200 olarak hesapladığımızda, en son gördüğüm rakama göre bu hafta 13K civarına gelmesi gerekiyor.

• Merhaba Telegram varmı beni telegrama alabilirmisiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sinem-Çelik-Güngör dv talihlisiyseniz önce süresinizi imzanıza taşıyın lütfen.

sonra da bu iletiyi inceleyin.

• Güncelledim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sinem-Çelik-Güngör merhaba. cn'nizin 35,000 olduğuna emin misiniz?
    bir X fazla koydunuz sanırım.

• Aaaa pardon ☝

• @ayvalik10 yanıt için çok teşekkür ederim. Oldukça sabırlı olmamız gereken süreçte , işlemler de bir o kadar yavaslayinca bazen insan olumsuz düşünebiliyor malesef ki hayatımız da dönüm noktası olacak olan bu olayda heyecan ve kaygi daha da büyüyor 🙂 biraz da olsa yanitinizla şahsen içim rahatladi , tekrar çok teşekkür ederim 🙂

• Süreci hızlandırmak adına elimizden ne gelir ne yapabiliriz."oturup sadece beklememiz gerekiyor" diyen oturmayı sevenler lütfen yazmasın.

• @Rhyme-Azfendak DV20 ve 21’ler yapılacak en büyük şeyi yaptılar, dava açtılar. Sizin başka bir fikriniz var mı?

• @gamefry birlikten güç doğar felsefesi ile hareket edebilmek önemli olan.Sosyal medyadan olur eylem planı olur.Gecen yıl pandemi vardı anlarım bu yil ne var? Işleri yetistiremiyorlarsa gönüllü olarak bile çalışmaya razıyım yeterki insalar mağdur olmasın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |