Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @waterfall Eşinizin pasaportu elçilikte kaldıysa birkaç haftada, eğer pasaportu geri verdilerse birkaç ayda sonucu alırsınız. Umarım benim gibi 5 aydan daha fazla beklemezsiniz...

• @SUV2019 verdiler ne yazık ki 🥲 bakalım bekliyoruz artık yapılacak hiç bişey yok anladığım. Allahım kolaylıklar versin hepimize. Beklemek bilinmezliğe en zoru.

• @SUV2019 5 aymı??? 5 ay ne incelediler acaba bilginiz oldu mu??

• @Barsamagic Bilgi için elciliğe email gönderiyorum, sadece otomatik mesaj geliyor, size sonuçlanınca haber verecez diye.5 ay yine de birşey değil burada 27 ay sonra olumlu sonuç alan var. Genelde kritik zamanlar 2-6-12-24 ay. 6 ay da sonuç gelmezse süreç çok fazla uzuyor....

• O zamana kadar Green card yanar eylülde süre bitiyor

• @Barsamagic turist vizesi benimkisi

• Bu ileti silindi!

• Bugün de sonuç gelmedi.

• Merhabalar,

Dun Istanbulda vize gorusmem vardi NY universitesinde post doctora arastirmacisi olarak 1 nisanda ise baslamam gerekiyor ancak hic bir belge sorulmadan sari kagitla gonderildim. Hemen Sonrasinda bir word dosya si gonderildi ve ordaki bilgileri hatirladigim kadariyla doldurdum gidilen ulkeler kismini yazamadim tumuyle cunku avrupa da doktora yaptığım için günü birlik olsa bile başka ülkelere gidiyorduk. Sizce bu bilgiyi tam sağlayamam sorun oluşturur mu ? Ama Avrupa dışında konferans yada staj için gittiğim her ülkenin detayını ayrıntılı yazdım. Sizce 1 nisanda iş contratım başladığı için erken sonuçlanma ihtimali varmıdır?

Teşekkürler herkese!

• Herkese merhaba , ben 7 mart ta eksik evrak sebebiyle ap ' ye kaldım Ds-5535 formunu gönderdim 2 gün sonra ve alındığına dair mail geldi.17 mart'ta güncellenmiş ve hala refused görünüyor, ap ' ye dönmesi gerekmiyor mu acaba formu tekrar yollamam gerekir mi ? Teşekkür ederim. Şu yazı duruyor ama.
    "A U.S. consular officer has adjudicated and refused your visa application. Please follow any instructions provided by the consular officer. If you were informed by the consular officer that your case was refused for administrative processing, your case will remain refused while undergoing such processing. You will receive another adjudication once such processing is complete. Please be advised that the processing time varies and that you will be contacted if additional information is needed."

• @Uğur-Aydemir öncelikle bol sabırli beklemeler formu gönderdikten sonra yapacak tek sey beklemek tekrar gondermenize gerek yok zaten size mail gelmis ulastigiyla ilgili ceac durumuzda suan idari islemde olanlarin hepsinin refused gozukuyor isleminiz bitince size mail geldikten sonra pasaportunuzu gonderince ap ye bi kac gün sonrada issued olacaktir

• @SUV2019 aynen 27 aylıkta burada:)benim ama sonuç belli değil hala ekimde ikinci takip randevum var bakalım

• @the1vikings teşekkür ederim.

• @Quaresmarda Artık bana da 27 aylık bir süre uzun gelmiyor. 5 ayı geçti, inanılır gibi değil.

• Herkese merhaba, Benim AP sürecim üç ayı geçti hiç bir güncelleme olmadı. Gerçekten sıkıcı bir durum. Allah hepimize sabır versin.

B1&B2 Vizesi
    Dosya Numarasi: AA00AXXXX
    Vize Mulakati: 09/12/2021
    DS-5535 Gonderimi: 10/12/2021
    Güncelleme 10/12/2021
    AP giris tarihi: 10/12/2021
    AP cikis tarihi: ...bekleniyor...
    Vize Onayi:
    Pasaport Teslimi:
    ABD Ilk Giris:

• @Ozan-Demir Ben de DS-5535 dosyasını gönderdikten sonra caec sisteminden güncelleme olmadı. Halen mülakat günü son güncelleme günü olarak görünüyor. 2 ayı geçtiyse uzun süreceğe benziyor...

• Merhaba tekrar diger formu dolduranlar direkt gelen maile yanit olarak mi atti yoksa yeni bir email olarak [email protected] adresine attiniz.

Beni yeni email olarak attigimda bana auto reply geldi thanks for your inquiry diye. Size sonrasinda baska emaik geldimi acaba ?
    Tesekkurler

• Bana da otomatik email geldi, sadece bu kadar...

• @Ramazan-Yıldız Ben de o gelen emaile cevap olarak değil de, sıfırdan [email protected] adresine DS-5535 formunu doldurarak gönderdim. Acaba yanlış mı oluyor bu şekilde göndermek? Direk cevapla diyerek mi gönderecektik?

• Bence bir kere daha oyle gondermeliyiz. Yarin sabah oyle deneyecegim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |