Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@recentibus
    Amerika'daki yeni hayatınızda mutluluklar.
    Yolunuz açık şansınız bol olsun.

• Merhaba arkadaşlar, Öncelikle başta adminlerimiz olmak üzere bizlerle ilgilenen herkese çok teşekkür ederim. 07.03.2022 pazartesi akşam Ankara'da olan seven deep hotele akşam üstü ulaştım. Antalya'dan geldiğim için biraz yorgundum direkt gelir gelmez uydum. 08.03.2022 sabah saat 09.00 da sağlık mülakatım vardı erkenden kalkıp doctorun hastanesini hemen buldum ve gittim. Hiç bir problem yaşamadım 5 dk önceden kapının önüne geçtim ve randevu saatine göre hemen aldılar. İçeri girer girmez evraklarımı teslim ettim fotoğrafım çekildi 5dk bile sürmedi ondan sonra tahliller için bir alt kata düzen lab a gittim 15dk içinde bütün tahliller yapıldı ve röntgen çekildi. Ondan sonra tekrar yukarı çıktım ve saat 11 de gelmem gerektiğini söylediler. Ben de o arada vakit geçsin diye banka dökümümü aldım ve mülakat için para çektim. Saat 11 olduğunda içeri girdim biraz yoğunluk vardı. 11.30 gibi de içeri aldılar boy ve kilom ölçüldü sonrasında Handan hanım geldi çok güler yüzlüydü klasik bütün herkese sorulan soruları sordu ve o arada aşıları yaptı ne ara yaptı anlamadım bile. Sonra çıktım ödemeyi yapıp yarın öğleden sonra gelmemi söylediler.
    Öteki gün saat 14.30 gibi evraklarımı teslim aldım o meşhur sarı kapalı zarfı. Çıkarken şeyi sordum sonuçları görme ihtimalim var mı herhangi bir sıkıntı olup olmadığı için sekreter hanımlar dan birisi maalesef göremiyorsunuz ama içiniz rahat olsun en ufak bir problem olsaydı bile size o dosyayı vermezdik dedi ve oradan ayrıldım. 10.03.2022 10:45 konsolosluk randevum için 1.30 saat önceden kaktüs kafeye geldim. Orda ki hemen hemen herkesin forumdan olunca böyle yalnızlık çekmedim ve herkesle muhabbet ederken saat geldi 15 dk önceden sıraya girdim. Girişte metal eşya alınmıyor. Poşetin içindeydi dosyalarım dosyalarımı aldım poşeti attırdılar. Sonra içeri girdim numara verdiler. Numaranın yanmasını bekledim ilk numara yandığında ödemeyi yaptım. İkinci numara yandığında evraklarımı teslim ettim. Üçüncü yandığında mülakat için çağrıldığımı anladım ve o heyecanlı dakikalar başladı. Mülakatı ingilizce yapmak istediğimi söylemiştim evrak tesliminde. Elimi kaldırıp yemin etmemi söyledi parmak izlerim alındı. Türkiye'de şuan ne yapıyorsun ? Evli misin ? Amerika'da nereye gideceksin ve orada ne yapacaksın ? Parayı nerden buldun ? gibi sorular sordu . En sonunda vizeniz onaylandı dedi.

• @smartcells umarım dediğiniz gibi olur. Gönlümüzden de geçen bu şekilde. İnşallah herkesin ki ap siz onaylanırda kimse bu sıkıcı süreci yaşamaz.

• Evet arkadaşlar, sonunda ben de hafta içi yoğunluğundan sonra fırsat bulup mülakat deneyimimi paylaşabiliyorum. Tüm mülakata gireceklere bir kılavuz olması, mülakata girmiş olanlara hoş bir anımsama yaşatması, yardımlarını, iyi niyetlerini ve dileklerini her daim paylaşan buradaki güzel insanlara bir teşekkür niteliğinde olması dileğiyle...

10.15 randevum için sabah 7'de kalktım, ayılmak için sadece sade bir kahve içtim. WC yle vs. yle uğraşmamak için başka hiçbirşeye gerek yok 🙂 Biraz oyalandıktan sonra zaten günlerdir hazır olda bekleyen çantamı da alarak 8.45 gibi yola çıktım; bir taksiye binip Kaktüs'ün orada indim. Saat 9 civarıydı; 2 numaralı girişin önünde epey bir sıra olduğunu gördüm. Güvenliğe, 10.15 randevusu için saat kaçta sıraya girmem gerektiğini sordum; 10'da girsen yeterli olur deyince Kaktüs'e geçip oturdum. Orda da bir çay içtim yavaş yavaş 🙂

Saat 10 civarı poşet içinde çantada duran full doküman setini alıp çantayı emanete bıraktım. Poşetin esprisi Ankara'nın havası bu arada, her ne kadar o gün beni şaşırtıp kar/yağmur olmadıysa da yine beni dondurmayı başarmıştır 🙂 Sırada epey uzun bir süre bekledim; elim öyle bir üşümüş kü Covid formunu doldururken zorlandım. Güvenlik kontrolüne geçerken poşetten kurtuldum, onu çöpe attırıyorlar. Sırada beklerken elçiliğin dış duvarında içeri sokulmaması gereken ne varsa levhalarda belirtilmiş durumda; burada belirtilenler hala üzerinizde ise hızlıca emanete bırakmanızı tavsiye ederim.

Güvenlik kontrolünden sonra herşeyin olup bittiği ana salona giriş yapılıyor. Buraya girişte hemen soldaki deskte pasaportunuz isteniyor, fotoğrafınız olup olmadığı soruluyor (sadece soruluyor). Pasaportunuza barkod yapıştırılıp sıra numaranız ve bilgilendirme formuyla birlikte size geri veriliyor. Bilgilendirme formunda diskalifiye olma sebepleri vs. yazıyor İng. ve Türkçe olarak; daha önceden görmediğiniz bilmediğiniz şeyler değil. Ben okuduktan sonra geri verdim görevliye. Sonrası uzun bir bekleyiş oldu benim için; sıram epey bir geç geldi. Kısaca bizi ilgilendiren bankolardan bahsedeyim...

Mülakatlar 2-6 nolu bankolarda oluyor (ben salonda beklerken dili Türkçe seçenlerin mülakatlarının 2 nolu bankoda yapıldığını gözlemledim; böyle olduğunu görünce de mülakat dilini İng. seçtim. İng. bilenlere böyle yapmalarını tavsiye ederim bekleme süresini kısaltmak adına).

Para ödeme 7 nolu banko (burada pasaportunuzla ve numaralı kağıdınızla vedalaşıyorsunuz iyi oluyor; yükünüz hafifliyor 🙂 ben $330 nakit verdim tam olarak o da yükümü hafifletti 🙂 ; tavsiyem sizin de bu şekilde ödeme yapmanız olur; uğraşmayın kredi kartı, para üstü, vs.).

Gerekli dokümanların teslimi 8-12 nolu bankolara yapılıyor; bunlar geniş salonun ucundaki köşeden girilen koridorda bulunuyor (duvardaki 8 & 12 yazısını görmemeniz mümkün değil 🙂 ) Evrakları teslim ederken görevli bayanın kendince bir check list yapmış olduğunu ve ben verdikçe artı olarak işaretlediğini fark ettim ve rahatladım; çünkü sesi çok az geliyordu duyamamış olabilirim diye endişelendim bir an. Merak etmeyin; gelen resmi mailde belirtilenler dışında hiçbirşey istenmedi benden; bunları eksiksiz ve geçerli süreli olarak götürmeniz yeterli ancak yine de sürece ilişkin bakabileceğim, referans olarak gösterebileceğim diğer evraklar da yanımdaydı; örn. appointment çıktısı, confirmation page, KCC ye iletilen dokümanlar vs.) Görevliye adresteki kişinin isminin başına C/O eklenmesinin gerekli olup olmadığını da sordum; gerekli değil dedi. Banka beyanlarının orijinallerini verdim; bu dokümanı özellikle belirtiyorum çünkü gerekli dokümanlarda sadece bunlar beni biraz uğraştırdı; sebebi de şu: Normalde hesabınızın olduğu şubeden gidip almanız gerektiğini söylüyor banka personeli ama yardımcı oluyorlar durumunuzu anlattığınızda. O nedenle size yakın bir şubeye gidip rica ederseniz, hesabınızın olduğu şubeyle görüşüp yardımcı oluyorlar. Gerekli tüm dokümanları da teslim ettikten sonra oldukça rahatladım, üzerimden inanılmaz bir yük kalktığını hissettim. Geriye sadece vize mülakatı kalmıştı 🙂

İnanın kaç numaralı bankoydu hatırlamıyorum; sıra numaramın yandığı bankoya gittim sadece 🙂 çok ama çok iyi bir bayana denk geldim; burada diğer arkadaşların betimledikleri, sarışın ya da uzak doğu orijinli olarak bahsettikleri bayan değildi 🙂 Selamlaştıktan sonra nasılsınız diye sordum, İng. biliyorsunuz güzel dedi. Sağ elimi kaldırmamı, yemin metnini okuduktan sonra Y or N şeklinde yanıt vermemi söyledi. Sonra ilk olarak sol 4 parmak, ardından sağ 4 parmak ve son olarak da 2 baş parmak için parmak izlerim alındı. Sonra klasik sorulardan bir demet yaptı ama çok soru gelmedi: Burada nerede yaşıyorsunuz? Orada nereye gitmeyi düşünüyorsunuz? Neden orası? Hiç evlendiniz mi? Çocuğunuz var mı? Daha önce başka bir ülkede yaşadınız mı? Hepsi bu kadar... Tebrikler dedi; teşekkür ettim. Turist vizemi iptal edip yeni vizemin basılacağını söyledi ve pasaportumun PTT ile 3-5 gün içinde belirttiğim adrese iletileceğini söyledi. İyi günler dileyip bankodan ayrıldım. Toplamda sanırım 5-6 dk. sürdü. Umarım herkesin mülakatı kolay geçer, başarıyla sonuçlanır ve hikayesi mutlu sonla biter.

Elçilikten ayrılıp Kaktüs'e geçtim ve bir çay söyledim; o çayı ağız tadıyla içebildim onu çok net anımsıyorum 🙂 Kafamda arka planda sürekli çalışan process ler bir anda durdu, bir 1 hafta daha böyle devam etseydi resource exhaustion dan balataları yakardım diye düşünüyorum 😃 Dün de öğle üzeri gönderimin PTT şubesine ulaştığına dair SMS geldi; öğleden sonra da gidip paketimi aldım. Darısı tüm bekleyen arkadaşların başına... Bu arada yeni basılan vizede Case Number'ın sonuna 01 eklendiğini farkettim; şöyle olmuş: 2022EU11XXX01 Neden böyle olduğunu bilen varsa açıklarsa sevinirim.

So, what's next? 🙂 https://yesilkartforum.com/forum/topic/329/abd-ye-gitmeden-önce-ve-gittikten-sonra-yapılacaklar?lang=tr haricinde takip etmemiz gereken başlıklar varsa veya "must" olarak yapılması gerekenler konusunda bilgi verebilirseniz daha çok sevinirim 🙂

Görüşmek üzere; selamlar; iyi hafta sonları...

• @yuxel1907 Geçmiş olsun hocam, Amerika'ya giriş sürecinizde böyle kolay geçer umarım...

• Cevap: DV2022 Mülakat Deneyimleri

Askerlik Belgesi sadece İran'dan isteniyor diye okudum bir belgede. Mülakata giren biri Türk vatandaşlarından askerlik belgesi istenip istemediğini yazabilir mi acaba? Teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@Rosenrot, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

Evet arkadaşlar, sonunda ben de hafta içi yoğunluğundan sonra fırsat bulup mülakat deneyimimi paylaşabiliyorum. >... Bu arada yeni basılan vizede Case Number'ın sonuna 01 eklendiğini farkettim; şöyle olmuş: 2022EU11XXX01 Neden böyle olduğunu bilen varsa açıklarsa sevinirim.

Hayırlı uğurlu olsun, yeni yaşamınızda mutluluklar.

Vizedeki ve CEAC'deki CN'den sonra yazan rakamalar eş ve çocukları gösteriyor:

01 Asıl talihli (vizede DV1 olarak yazılır)
    02 Eş (DV2)
    03 Çocuklar (DV3)

• @Rosenrot Hocam Tebrikler, Amerika'da ki hayatınızında çay içerken ki (yavaş yavaş) keyifli halinizde geçmesi dileğiyle...

• Merhaba arkadaşlar, öncelikle başta adminlerimiz olmak üzere bizlerle ilgilenen herkese çok teşekkür ederim. 1O Mart günü saat 10.45’teki randevum için saat 9’da kaktüs kafedeydim. Saat 10.30’da konsolosluk önünde sıraya girdim. Yaklaşık on beş dakika sırada bekledim daha sonra güvenlik görevlisi pasaportumu kontrol ederek elindeki listeden ismimi işaretledi. Covid için bir form doldurup imza attıktan sonra içeri alındım. X-ray cihazından geçtikten sonra bekleme salonuna girdim ve sol taraftaki görevli pasaportumu aldı bir numara verdi ve bu numarayı aklımda tutmamı söyledi. Numaram ilk yandığında 330 dolar ödeme yaptım. İkinci defa yandığında evraklarımı ( 2 adet fotoğraf, adli sicil belgesi, nüfus kayıt örneği,diploma aslı ve fotokopisi, banka dökümanları) teslim ettim. İngilizce bilip bilmediğimi sordu hayır diye cevap verdim. Son olarak da, başvuru formunda adres bildirmediğimi adresimi güncellemek istediğimi söyledim. Adresi yazdığım kağıdı aldı ve bilgileri doldurdu. Daha sonra 45 dakika daha bekledikten sonra 5 numaralı gişede son kez numaram yandı.Yemin ettikten sonra parmak izim alındı. Mülakatı Türkçe olarak yaptık.Amerika’da nereye gideceksin?Neden Deleware’e gideceksin? Hesabındaki parayı kim gönderdi? (abim dedim) Abin ne iş yapıyor? İngilizce biliyor musun diye sordu şu anda söylediklerinizi anlayacak ve sizinle konuşacak kadar pratiğim yok dedim türkçe devam ettik. Amerika’da ne iş yapacaksın? Şuanda çalışıyor musun? Tebrikler vizeniz onaylandı dedi. Fakat benim sağlık raporum yoktu. Sağlık raporumun eksik olduğunu söyledim. Daha sonra tekrar kontrol etti ve eksik evrak belgesini işaretleyerek pasaportumla beraber geri verdi ve evrakları gönderdiğimde vizemin basılacağını söyledi.

• 04.03.2022 tarihinde sabah 09.45 de olan randevumuza 08.30 gibi gidip kaktüs kafe yakınlarına aracımızı park ettik ve kaktuste bekledik sonra saatimiz yaklaşınca konsolosluk önünde hiç sıra yoktu direk giriş yaptık güvenlik standart evrakı doldurttu hepsine n yazın geçin dediler sonra hoş sohbet muhabbet guvenlik işleminden geçtik 3 yaşındaki kızım için ıslak mendil ve suluk almıştım onlara içeride ihtiyacınız olmayacak diye ala koydular kibar bir dille sonra yolu gösterdiler ağır kapıdan geçip girişte bekleyen beyefendiye pasaportlarımizi verdik 4 pasaportun randevu kontrolünü yaptı ve üzerlerine kağıt yapıştırıp birde sıra numaramizi verip ne yapmamız gerektiğini anlattı içerisi hiç gergin değildi zaten iki gün önce unganlarda tanıştığımız üç aile de icerideydi onlarla konuşurken çok hızlı oldu gibi oldu aslında içerde 1.5 saat kalmışız dışarıda bekleyen annem için geçmeyen zaman bize su gibi akti sırasıyla pasaport ve ücret ücrette sıkıntı yaşamak istemiyorsaniz nakit ve dolar tercih edin diyorum çünkü önceki ailelerde üç kişilik aile bir kişilik ödemeyi yapınca güvenlik engeline takılıp tekrar bankaya koştu para çekip tekrar geldiler bence o sırada o gerginliğe gerek yok sonra tekrar hemen numaramız yandı ilk ve ikinci numara arasında 5 dakika yoktu neyse evraklarımizı sırasıyla istediler sırayla verdim ais kaydı imza sirkülerini istemediler evlilik cüzdanı asıl talihli diplomasi ve eşimin askerlik belgesinin asıllarını da aldılar verdiğim adresin güncel olup olmadigini kontrol ettirdim mülakatı Türkçe yapmak istediğimi belirtip yerimize geçtik üçüncü kez numaramız yandığında şaşkınlıktan banko numarasını farketmedim ancak ödeme yaptığım bankonun bı öncesinde gözlüklü genç bir bayandı asyalı yada nereli olduğunu bilemiyorum Türkçede bildiği için bu sefer tercümana ihtiyaç kalmadan başladık önce yemin parmak izi ve hazır kalıp sorular ama hepsi sormak için sorulardi aslında çok cevaplarımi dinlediğinide dusunmuyorum çünkü kardeşimin yanına gidecegimizi bı sure birlikte olacağımızı soyledim kardeşim phledelphia da yaşamasına rağmen ben yanlışlıkla New jarsey dedim onu bile sormadı bana zaten mülakata geçtiğimizde verdiğimiz evrak asılları cam kenarinda duruyordu pasaportlarimiz masasında duruyordu evrakları verdi eşimin askerlik belgesi aslını vermeyince oda olmalıydı dedim ve onuda verdi sonra pasaportları bir heyecan kaldırdı verirmiş gibi sonra lastikledi ve hayırlı olsun vizeniz onaylandı dedi çok şükür bu mutlulukla döndük bizim farklı durum olarak 2015 yılında eşimin greencard kazananiydi ve biz tüm süreçleri o dönemki olması gerektiği gibi yaptık ungan muayeneleri konsoloslukta randevu gününe kadar olan tüm süreç sonra mülakata girdiğimizde eşimin bekar olduğu dönemde aracı firmaya başvurduğu bilgileri ile aracı firma başvuru yapmış biz kendi başvurumuz kazanildigini düşünerek tüm süreci tamamladık ancak konsolos eşimin eksik ve yanlış beyanından vizesini iptal ettiler ama tekrar denememizi bu durumla çok karşılaştıklarını beni ve büyük kızımı zaten görmediklerini sistemde olmadığımızı söylemişti çok üzgündük ama 6 yıl sonra bana çıktı şimdi olması gerekiyormus şimdi oldu diyoruz umarım herkez hayallerine kavuşur adminlere minnettarım umarım bunca insana yaptığınız iyilikler karşılık bulur ve sizin de güzel haberlerinizi alırız

• Herkese merhaba aylar süren bekleyiş sonucunda bende mülakatımı tamamlayıp vizeme kavuştum darısı bekleyen herkese.
    Mülakattan bir gün önce Elçiliğe 500 mt mesafedeki Seven Deep otelde kaldık
    Daha önce Unganlar tecrübemizde Tunalı Otelde kaldık. Ikiside ortalama otellerdi çok büyük bir şikayetimiz olmadı tavsiye ederim.
    Mülakatımız sabah 10.45 de idi. Saat 10da elçiliğin karşısında yer alan Kaktüs cafedeydik sabah mulakatı olan arkadaşlar sağ olsun mulakat sonrası orada kalıp tecrübelerini paylaşıyorlar. 10.35 de elçilik önünde beklemeye başladık. Kapıdaki güvenlik görevlileri çok cana yakın insanlardı.
    Iceri girdikten sonra sol tarafa pasaportunuzu bırakıyorsunuz size bir sira numarası veriliyor ve salonda beklemeye başlıyorsunuz.
    Ilk numaraniz yandığında vezneye giderek kişi başı 330 dolar para ödemesi gerçekleştiriyorsunuz.
    Numaranız ikinci kez yandığında evraklarınızı teslim etmek için numaranız yanıyor evraklarınızı sakin bir şekilde sırayla istiyorlar.
    2 adet fotoğraf
    Sağlık raporu
    Arsiv kayıtlı Adli sicil kaydı
    Üniversite diploması aslı ve fotokopisi
    Vukuatlı Nüfus kayıt örneği
    Askerlik kaydı
    Banka bilgileriniz
    Varsa araç ruhsat fotokopisini verebilirsiniz
    Daha sonra mülakat için beklemeye başlıyorsunuz yaklaşık 20 dk bekledikten sonra numaram tekrar yandı ancak numaram yine evrak teslim alanında yanınca bir sorun olduğunu düşünerek heyecanla bankoya gittim görevli arkadaş özür dileyerek mulakati Türkçe mi ingilizce mi yapmak istediğimi sormayı unuttuğunu söyleyince bir rahatlama geldi. Ingilizce bildiğimi ancak heyecanlı olduğum için Türkçe yapmak istedigimi söyledim ve tekrar beklemeye başladım. Yine uzun süren bir beklemenin ardından numaram bu sefer mülakat için yandı.
    Daha önceki deneyimlerde de bahsedilen sarışın amerikalı kadınla mülakatımı gerçekleştirdim. Ilk gittiğimde tercüman ile birlikte beklerlerken görevli beni görünce tercumana gitmesini söyledi ve ingilizce mulakat başladı. O kadar ılımlı ve sempatik bir insandı ki sadece bana vize vermek için orda olduğunu hissettiriyordu. Stresli olan arkadaşlar lütfen sakin olsunlar korkulacak bir şey yok sırasıyla
    Şu anda yaptığım işi, amerikada nereye gideceğimi , yanına gideceğim kişinin kim olduğunu ve ne iş yaptığını sordu. Her şey okadar basit ve olumlu oldu ki yaklaşık iki dakika sonra vizemin onaylandığı ve 5 iş günü içinde geleceğini söyledikten sonra hayatımın en mutlu tecrübelerinden birini yanıma alarak elçilikten ayrıldım. Bu anı hepinizin yaşaması dileğiyle 🙏🙏

• @Rosenrot Gözünüz aydın, geçmiş olsun. Yeni yaşamınızda her şey gönlünüzce olsun.

• ⭐⭐⭐

@Buket, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

Herkese merhaba aylar süren bekleyiş sonucunda bende mülakatımı tamamlayıp vizeme kavuştum darısı bekleyen herkese.
    ... hayatımın en mutlu tecrübelerinden birini yanıma alarak elçilikten ayrıldım. Bu anı hepinizin yaşaması dileğiyle 🙏🙏

Hayırlı olsun, ABD'deki yeni hayatınızda mutluluklar.

• @smartcells çok teşekkürler üstadım 🙏🏻

• @axlgnr çok teşekkürler; darısı başınıza 🙏🏻

• @melcem çok teşekkürler hocam ☺ umarım siz de keyifli bir hayat geçirirsiniz 🙏🏻

• 10.03.2022 Mülakat deneyimim Emeği geçen herkese teşekkürler. Gerçekten bu zorlu süreci rahatça atlatmamızı sağlayan bu formu, grubu kuran ve emeği geçen herkese çok teşekkür eder ve bol şans dilerim. Umarım en kısa sürede onlarda hayallerine ulaşır. Mülakat günü erkenden yola çıktım 8.30 gibi konsolosluğun oraya vardım. İçeri almadılar kaktüs kafeye gidip bi kahve içip emanet bıraktım.9:15 te kapıda passaport veya kimlik istediler ve formu doldurup imza attıktan sonra aramadan geçip içeri alındım. İçerde girişte passaporta numara yapıştırıldı ve duvradaki ekrandan numaramın yanmasını beklemeye geçtim. Numara yanınca ilk önce 330 $ bide passport istendi. ikinci defa numara yandığında belgeleri istediler nufus kayıt öreneği , bankadan imza silküle ve mühürlü hesap ,adli sicil kaydı arşivli , dipolma aslı ve fotokopisi , 2 tane resim , askerlik kaydı e devleten aldığım belgeleri verdim. üçüncü defa numara yandığında mülakat başladı. Asyalı kadın denk geldi kendisi baya türkçe konuşabiliyordu o yüzden çevirmene gerek kalmadı .hangi eyalete gideceğimi , orda hangi işi yapacağımı, tanıdığım kimse olup olmadığını,neden orayı seçtiğimi ,ingilizce konusunu nasıl halletmetyi düşündüğümü ,sonra ingilizce soru sormayı denedi cevaplayamayınca türkçe devam etti. Babamın ne iş yaptığını , paranın kim neden verdiğini sordu.En sonunda da tebrik etti ve 5 iş gün içinde bana passaportumun bana ulaşacağını söyledi . Tekrardan herkes çok teşekkür ederim özellikle de grup yöneticilerine . Herkese bol şans dilerim .

• ⭐⭐⭐

@CAN-K, içinde söyledi: DV2022 Mülakat Deneyimleri

10.03.2022 Mülakat deneyimim Emeği geçen herkese teşekkürler. Gerçekten bu zorlu süreci rahatça atlatmamızı sağlayan bu formu, grubu kuran ve emeği geçen herkese çok teşekkür eder ve bol şans dilerim.

Hayırlı olsun, ABD'deki yeni hayatınızda mutluluklar.

• Bu ileti silindi!

• @smartcells teşekkür ederim darısı tüm mülakat bekleyen alan ilerde alacak olan tüm ülke vatandaşları için umarım eksiksiz firesiz tam sayı visa mülakatlar olumlu şekilde sonuçlanır...
    Tüm arkadaşlara en kalbi içten duygularımla başarılar dilerim şans sizle olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |