Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@emrah-koç sorun olmaz. aşı da olmanıza gerek yok, her türlü vuracaklar o aşıları..

• Yeni bülten 27000 🙂 Şimdiden hayırlı olsun 🙂

• @megatron, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Yeni bülten 27000 🙂 Şimdiden hayırlı olsun 🙂

Link varmı

• @hasan-gündüz, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@megatron, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Yeni bülten 27000 🙂 Şimdiden hayırlı olsun 🙂

Link varmı

• @megatron hadi herkezin gozu aydin 😊🤲

• @gokhanbagatur Sağolasın 🙂

• Avrupa için neredeyse all current olmuş. Hayırlısı olsun bakalım.

• Merhabalar, hepimize hayırlı olsun bir çok kişi mail alabilecek bu çok güzel bi haber. Evcil hayvanlarla alakalı nasıl bir yol izleyebiliriz bilginiz var mı?

• Hayal kurmak bedava demiştim 🙂 Geriside gelir umarım. Herkese bol şans

• ⭐⭐⭐

@atalay-aras-0, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ezgilera 20K üzeri cn oldukça imkansız olduğunu tekrardan söylemek istiyorum. Şimdi hesap daha açık ortada.
    Kimse süper kırılgan davranmadan, gerçek ihtimallere göre geleceğini hesap etmeli.

Şu saçmalığı 6 aydır devam ettiriyorsunuz. Defalarca izah edildi, DV sürecinin matematik hesabıyla ilgisi yoktur, tamamen farklı dinamiklerle (özellikle de bu sene) ilerleyen bir süreç olduğunu anlattım. Ama sürekli temelsiz hesaplarla herkese karamsarlık pompalamaya devam edip hiç bir temeli, dayanağı olmayan boş hesaplarla İMKANSIZ, OLANAKSIZ, MÜMKÜN DEĞİL gibi yine aynı derecede boş iddialara devam ediyorsunuz.

Yeni bülten 27K olarak açıklandı. Bunun anlamı ilk mülakat serisinde 14K'dan 27K'ya kadar 135 kişi ilk etapta mülakat alacak, çünkü bunların dosyaları hazır. Siz hala 20K üzeri imkansız derken 21K-22K-23K-24K-25K-26K'dan onlarca insan Nisan-Mayıs aylarında mülakata girip vizelerini alıp size Amerika'dan el sallayacak, siz hala 20K üstü imkansız demeye devam edin.

Bu forumda DV sürecini ve hesap kitap işini bilmeden atıp tutan 2 kişiden birisiniz. Dunning-Kruger Sendromu diyorlar buna.

• @gucarslan Öncelikle hepimize hayırlı olsun bu son açıklama. Sn. Güçarslan Bey yurtdışından gelecek kişiler için mülakattan 14 gün önce yurda giriş süresi zorunluluğu var mı hala ? 29 mart-15 nisan ile 2-6 mayıs tarihlerinde yurtdışında olacağım diyelim ki mayıs veya nisan ayında mülakat maili gelirse ne yapmamı tavsiye edersiniz. Hatta Nisan ayı Amerika seyahatim var normal Turist vizesi ile nasıl olacak bilemedim, karmaşık duygular içindeyim. Çakışma halinde ne tavsiye edersiniz. Tabi ki gitmemek en akıllı karar ama oda zor . Bakalım inşallah çakışma olmaz bu 14 gün zorunluluğunda. Bu arada Asıl kazanan eşim .

• Merhaba, US için verdiğim adresi değiştirmeyi düşünüyorum ve bu adres bir arkadaşımın adresi olacak, adres için kendi ismimi yoksa arkadaşımın ismini yazmam mı gerekiyor? sonuçta o adres benim geçici adresim olacaktır.

• ⭐⭐⭐

@azazel, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan Öncelikle hepimize hayırlı olsun bu son açıklama. Sn. Güçarslan Bey yurtdışından gelecek kişiler için mülakattan 14 gün önce yurda giriş süresi zorunluluğu var mı hala ? 29 mart-15 nisan ile 2-6 mayıs tarihlerinde yurtdışında olacağım diyelim ki mayıs veya nisan ayında mülakat maili gelirse ne yapmamı tavsiye edersiniz. Hatta Nisan ayı Amerika seyahatim var normal Turist vizesi ile nasıl olacak bilemedim, karmaşık duygular içindeyim. Çakışma halinde ne tavsiye edersiniz. Tabi ki gitmemek en akıllı karar ama oda zor . Bakalım inşallah çakışma olmaz bu 14 gün zorunluluğunda. Bu arada Asıl kazanan eşim .

US Embassy Ankara Instructions

1254b998-7ace-41f7-a3f3-e52e17d89ecd-image.png

• @smartcells Çok teşekkür ederim bilginiz için. O halde 10 günü baz alıyoruz herhangi bir covid septomları ile ilgili sağlık sorunu yaşamadıysak .

• ⭐⭐⭐

@azazel, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells Çok teşekkür ederim bilginiz için. O halde 10 günü baz alıyoruz herhangi bir covid septomları ile ilgili sağlık sorunu yaşamadıysak .

Siz 12 gün alın. Hatta 2 hafta öncesinden girin. Bir şeyin limitleri belirlenmişse her zaman bu limitten daha geniş aralıklarda plan yapın ki hesapta olmayan bir şeyler olduğunda zor duruma düşüp mağdur olmayın.

• @yildirim84 inşallah o sevinci yaşarsınız

• @gucarslan sizce bundan sonraki mülakatlar ds260 formunu erken gönderenler dikkate alınarak mı verilir yoksa süreç normal şekilde sıraylamı ilerler.tsk

• @smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@atalay-aras-0, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ezgilera 20K üzeri cn oldukça imkansız olduğunu tekrardan söylemek istiyorum. Şimdi hesap daha açık ortada.
    Kimse süper kırılgan davranmadan, gerçek ihtimallere göre geleceğini hesap etmeli.

Şu saçmalığı 6 aydır devam ettiriyorsunuz. Defalarca izah edildi, DV sürecinin matematik hesabıyla ilgisi yoktur, tamamen farklı dinamiklerle (özellikle de bu sene) ilerleyen bir süreç olduğunu anlattım. Ama sürekli temelsiz hesaplarla herkese karamsarlık pompalamaya devam edip hiç bir temeli, dayanağı olmayan boş hesaplarla İMKANSIZ, OLANAKSIZ, MÜMKÜN DEĞİL gibi yine aynı derecede boş iddialara devam ediyorsunuz.

Yeni bülten 27K olarak açıklandı. Bunun anlamı ilk mülakat serisinde 14K'dan 27K'ya kadar 135 kişi ilk etapta mülakat alacak, çünkü bunların dosyaları hazır. Siz hala 20K üzeri imkansız derken 21K-22K-23K-24K-25K-26K'dan onlarca insan Nisan-Mayıs aylarında mülakata girip vizelerini alıp size Amerika'dan el sallayacak, siz hala 20K üstü imkansız demeye devam edin.

Bu forumda DV sürecini ve hesap kitap işini bilmeden atıp tutan 2 kişiden birisiniz. Dunning-Kruger Sendromu diyorlar buna.

Katılıyorum.

Son gelen mülakatlarda 13bin cn ye mülakat verilmesi de bunun bir kanıtı.

• @lale-z, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba, US için verdiğim adresi değiştirmeyi düşünüyorum ve bu adres bir arkadaşımın adresi olacak, adres için kendi ismimi yoksa arkadaşımın ismini yazmam mı gerekiyor? sonuçta o adres benim geçici adresim olacaktır.

Arkadaşınızın ismini yazacaksınız. Başına C/O ekleyerek.

Örnek : C/O Bill Gates

• Merhaba,
    DS260 formunda doldurduğumuz bilgileri formu açtırmadan tekrardan görebiliyor muyuz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |