Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@kratos aralık ta taşınacağım demişsiniz. son durumunuz nedir??

• bana biri söyleyebilir mi tampa da çekici olan ne var? iş imkanı ve yaşanabilirlik açısından.
    neden bu kdr favori.

• @abdullah-yaz
    Yeni baslangic,kisitli butce ve soguktan bir nevze olsun yorulmuslar icin o bolgeyi arkdaslar tercih etmeyi uygun goruyorlar diye biliyorum.
    Miami diorsunuz ama kisitli butce yeni baslangic ve ailesi ile gelicekler icin oldukce sert bir giris olur dusuncesindeyim.
    Butce vardir tabi orasi ayri.

• ⭐⭐⭐⭐

@abdullah-yaz havası güzel, denizi güzel, ucuz, yaşam kalitesi yüksek.

• ⭐⭐⭐⭐

Bu arada az önce Tampa nın amerikan futbol takımının NFL maçını izledim çok iyiydi. Geçen sene NFL şampiyonuymuş. Tampa beni kendine çekiyor her geçen gün...

• ⭐⭐⭐⭐

zehri bıraktım ne güzel yayılıyor 😃 salgın gibi maşallah 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 ben her hafta izliyorum s sport aldım canlı yayını kaçırsam da maçı sonradan izleyebiliyorum nba filan da var bu gece lakers maçı var mesela 😃

• 1 ay sonra Tampa'ya gidiyorum 🙂 Hem çok heyecanlıyım hem de çok çekincelerim var.. Bakalım, hakkımızda hayırlısı 🙂

• @mulus yasa gor deneyimle ve mutlaka burada paylas,simdiden hersey gonlunuzce olsun 👍🏽

• @mulus şimdiden tebrikler, ben de 1 ay sonra Tampa'ya yerleşeceğim.

• ⭐⭐⭐⭐

@mulus güzel haber ve deneyimlerinizi bekliyoruz... belki orada karşılaşırız...

• @sezerrenderr super fazlasi ile deneyim bizleri bekliyor desenize 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@sezerrenderr size de şimdiden hayırlı olsun... sizden de güzel haberler ve deneyimlerinizi bekliyoruz... siz ne için gideceksiniz?? Öğrenci mi yoksa göçmen mi???

• @gokhanbagatur kesinlikle öyle 🙂

• @denizci10 ben öğrenci olarak gideceğim 1 yıllık staj için. Sonrasında da muhtemelen yüksek lisansa devam ederim.

• @gokhanbagatur @sezerrenderr @denizci10 güzel temennileriniz için teşekkür ederim 🙂 olabildiğince bütün tecrübelerimi paylaşacağım, Tampa'yı ilgilendiren kısımlar bu başlıkta, diğerleri de diğer ilgili başlıklarda 😉

umarım herkes gönlünden geçen yere ulaşır 🙂

• ⭐⭐

Forumda @Rhonster in önderliğinde olduğu Tampa Sevdalilari Derneği git gide büyüyor 😄

• @mulus deneyimlerinizi bekliyoruz. Green card çıktığı günden beri kilitlendiğim yerdi Tampa. Farklı bir yere gözüm kaymadı nedense. Dava sonucuna göre hemen arkanızdan eşimle beraber geliyoruz 🙏🏻 🙂 😇

• @gokhanbagatur Görece güvenli bölgelerinin biraz daha fazla olması, mali açıdan başlangıç için uygun olması, sosyal hayatının ve imkanlarının fazla olması, güzel sahillerinin olması .. 😍

• ⭐⭐⭐⭐

@ghost Bizzat Tampa'lı birinden öğrendim kendi sahilleri pek iyi değilmiş ama Clearwater hemen yanı başımızda dedi 😃

Benzer Başlıklar

• 1
  • 2
  • 28
  • 675
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |