Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selam arkadaşlar, etrafınızda kumpir standı isi yapan birileri var mi? Açıkçası kendi isimizi kurmak istiyoruz ve kumpir çok akla yatkın geliyor. Eğer ki yapan veya bilgisi olan varsa deneyimlerinizi duymak isteriz. Sermaye ne gerekir, satışlar nasıldır gibi. Veya yemek isi stand olarak başka öneri neler olabilir fikirlerinize açığım. Teşekkürler

• Merhaba damla hanim ben Ny da lokma satan yunanlari gorunce guzel bir yatirim olur gibi geldi,Seattle in durumu nedir bilmiyorum tabi 🙂 Biraz arastirirsaniz bir cok bilgi bulabilirsiniz, sonucta donut seviyor millet 🙂

• kumpirin içine şekerli bişeyler koyarsanız kesin satar.

• Seattle da gordugum kadariyla Vegan yada vegetarian yeme aliskanligi cok yaygin. Hicbir yerde kumpir yada buna benzer birseye denk gelmedim. Evergreens salatacisi aslinda patatessiz Kumpir yapiyor gibi geliyor bana. Kumpirin lezzetide tereyaginda aslinda. Tereyagina biraz mesafeliler. Eger fresh ve biraz da Ortakoy kumpirinin haricinde amerikalilarin veya buradakilerin sevecegi malzemeleri eslestirebilirseniz super is cikabilir. Bende cok dusundum bu isi yapmayi ama maalesef sermayem yok 🙂 Hatta 3 tane yer belirlemistim😀

• @roccorocco biz Amerikalı bir arkadasa fikrini sorduk büyük ve bol malzemeli olursa kesin satar biz Amerikalılar salağız böyle şeylere hemen kanıyoruz dedi 🙂

• Kumpir aslinda baked potato olarak geciyor ve bazi restaurant menulerinde var. Sokakda satisi nasil olur bilemem ama hot dog, burgers, wings ve hatta pork chops veya steaks falan satan sokak tezgahlari cok var.

Amerikalilar fast food yiyeceklere cok ilgi gosteriyorlar ve icinde et urunu varsa kesin satar.

• @damladav, içinde söyledi: Amerika’da Kumpir

@roccorocco biz Amerikalı bir arkadasa fikrini sorduk büyük ve bol malzemeli olursa kesin satar biz Amerikalılar salağız böyle şeylere hemen kanıyoruz dedi 🙂

@damladav kendilerini cok iyi tanimislar:) dogru soylemis. Malzemesi bol Buyuk ve goz alici seyleri tadi kotu bile olsa seviyorlar. Hele birde icinde bol et varsa (Sosis salam bacon artik ne olursa) almamalari icin bir sebep yok.

• Acikcasi Seattle gercek et donerine ac ve gebe 😀 Tr deki gibi yagli ve o et kalitesinde doner olursa tutacagina eminim. Ozgur sef gelmis West Seattle’a. yapiyormu acaba?

• @roccorocco döner yapan tek yer biliyorum su an o da kitchen İstanbul ballard’da. Eğer başka yerler varsa hemen listeye alayım 🙂

• @damladav biliyorum orayi Levent abinin yeri. Sadece orasi var evet. Birde downtown Westlake de Berliner var ama biraz farkli yapiyorlar. German-Turkish style diyorlar.

• @damladav merhaba 👋🏼. Bu kumpir işi ile ilgili bir gelişme oldu mu? önümüzdeki yıl e2 ile yapmak istediğim bir proje. cevabınızı beklerim.

• @prowl maalesef düşünce olarak kaldı

• Bende 2 adet 4 cekmeceli Kumpir firini mevcut. hic kullanilmamis. eger almak isterseniz goruselim. [email protected]

• Mehmet bey selam nerede acaba Kumpir fırınları? Teşekkür ederim.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• Fena fikir değilmiş arkadaşlar 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |