Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• National Identification Number’ı yanlışlıkla not apply yapıp boş geçersem bir sorun olur mu?

• @denizci10 çok teşekkürler. formu ortasındayım sormam gereken sorular olucaktır. sizlere çok soru sorarsam şimdiden özür diliyorum...

• ⭐⭐⭐⭐

@mehmetkonuklu hiç sorun değil. Bunun için varız zaten.

• @denizci10 tebrik ederimmm.Bu ONAY kelimesini görmek ne kadar mutluluk verdi darısı başımıza.Peki nasıl geçti görüşmeniz neler sordular 🙂

• @baharaziz önceki sayfada yazmış kendisi.

https://yesilkartforum.com/forum/post/252503

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Karşıda emanetçiler var isterseniz bırakabilirsiniz

Tam olarak neredeler?

Emanetcilere telefon, cuzdan, icinde laptop olan canta emanet etmek iyi bir fikir mi?

• Burası mı?

Resim

• Ben daha randavu alamadim umarim onay verirler

• Merhaba arkadaşlar,
    Uygun başlıkta mı yazdım bilmiyorum ama kafama takılan bir soru var. Yardımcı olursanız sevinirim. 1 seneyi aşkın süredir görüştüğüm ve 2 ay önce beni ziyarete gelen kız arkadaşımı, şimdi de ben USA'de görmeye ve 10 günlüğüne gezmeye gidiyorum. Yanımda kız arkadaşıma süpriz evlenme teklifi edeceğim tektaş yüzükle gitmek istiyorum. Bu durum gümrükte ya da pasaport kontrol noktalarında sorun yaratır mı? Turist olarak gidiyor olmam, yüzük götürüp evlenme teklifi yapmama engel mi? @crazycells özellikle sizden de bir yanıt alabilir miyim?

• @murty Abi kız arkadaşımı görmeye gidiyorum, gezeceğiz falan dersin soran olursa, sürpriz evlilik teklifini falan hiç karıştırma gereksiz detay bilgi, akılları karışır, burada turist olarak gelip evlenip kalacaksın vs. tarzı saçma sorularla muhatap olursun gereksiz yere.

• @Erbatur Tamam ama yüzüğü nasıl açıklayacağım? Çantamın içindeki yüzük konusunda soru sorma hakları var mı? O derece el bagajı ve valizleri inceliyorlar mı?

• ⭐⭐⭐⭐

@kef14 evet hocam

• ⭐⭐⭐⭐

@erol-eriste tam olarak karşısında. Arada 5 metrik yol geçiyor sadece. fotoğrafçılar ve kafeler var. Onlar 7 den önce açıyorlar sanırım. Çünkü 07.05 de gittiğimizde açıklardı. Emanete malzeme verip vermemek size kalmış.

• ⭐⭐⭐⭐

Vizesi onaylanan arkadaşlara şunu sormak istiyorum. Benim ais de her hangibir onay yazısı veya kargo numarası bulunmuyor. Ne zaman görünür acaba?

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Vizesi onaylanan arkadaşlara şunu sormak istiyorum. Benim ais de her hangibir onay yazısı veya kargo numarası bulunmuyor. Ne zaman görünür acaba?

ais değil ceac dan kontrol edeceksınız.

• @murty o kadar aramazlar kolay kolay, bulsalar da sevgilime hediye dersin bir şey olmaz illa evlilik yüzüğü olacak değil ya.

• arkadaşlar merhaba ds 160 formunu tamamen doldurmadan AIS ten vize ücreitni ödeyip sonra randuvu alabilirmiyiz. malum randevular baya ileri tarihe veriliyor. bu durmda kişisel durumumuz zaman geçtikte değişicektir...bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim...

• ⭐⭐⭐⭐

@dustyblue teşekkürler. Orada da henüz bişey yazmıyor. Yani onaydı gibi. Henüz işleme alınmamış anladığım kadarıyla.

• ⭐⭐⭐⭐

@mehmetkonuklu şu an ki durumunuzu yansıtacak şekilde ds160 ı doldurup öyle randevu alın. Sonrasında zaten tekrar ds160 doldurabilirsiniz.

• @denizci10 telşekkürler bilgileriniz için. ben ds 160ı submit edip randevu erkene randevu almaya çalışayım.. olurda ileri tarihe randevu alrısam güncel bilgiler için tekrar ds 160 doldururum..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |