Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@vuraldogukan mail başlığına sadece CN (sıfırlar dahil) yazıp gönderin, mail içeriğine bi' şey yazmanıza gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gulyc evrak gönderirken mail başlığına sadece CN yazın.

21 yaş konusu için maili [email protected] adresine göndermelisiniz.
    mail başlığına dilediğiniz gibi yazabilirsiniz.
    içeriğinde
    ad-soyad
    doğum tarihi
    cn kesinlikle yazmalısınız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Şeyma-YILDIRIM evet, evrak onayı almışsınız.
    eksik evrak dolasıyla talep edilen evraklarınızı gönderdiğiniz için gelmiş mail.

gözünüz aydın, darısı mülakata.

*unutmadan, imzanızı güncelleyin lütfen.

• @gucarslan teşekkürler

• @gucarslan selamlar, cok tesekkurler cevabiniz icin. Ancak yukaridaki mailden bir sure sonra bir mail daha aldim. Eksik evrak diyor ancak biz KCC'ye evraklari 2 kere gondermistik ilkinde eksik evrak oldugunu dusunerek tekrar gönderdik. Aşağıdaki şekilde bir email de sanırım bu yüzden geldi. Sizce aşağıdaki mail için KCC'ye sormalı mıyım son durumumuzu?

Email Başlığı :2022EU000078XX Further DV Documents Required

Dear SEYMA YILDIRIM:

Congratulations on your selection for the 2022 Diversity Visa program!

Please read this email and carefully follow the instructions listed in order to have your application processed as quickly as possible.

You should review the list of required documents for processing below and send those to KCC to review as part of your application package, along with completing your DS-260. You will only be scheduled for interview at an overseas consular post after you have completed your DS-260 and submitted all documents required for your case and your visa rank number has become current.

All documents should be submitted as attachments to your email to ensure they are properly received. We ask that you use the following method to name and attach your files:

Your DV case number;
    The full name of the applicant whose document you scanned; and
    The document name or form number.
    For example:

2022AF00938653_John_Doe_Passport.pdf

2022AF00938653_Jane_Doe_Birth_Certificate.pdf

ve belgeler hakkında bilgiler yazıyor.

• ⭐⭐⭐

@Şeyma-YILDIRIM, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@gucarslan selamlar, cok tesekkurler cevabiniz icin. Ancak yukaridaki mailden bir sure sonra bir mail daha aldim. Eksik evrak diyor ancak biz KCC'ye evraklari 2 kere gondermistik ilkinde eksik evrak oldugunu dusunerek tekrar gönderdik. Aşağıdaki şekilde bir email de sanırım bu yüzden geldi. Sizce aşağıdaki mail için KCC'ye sormalı mıyım son durumumuzu?

Bugün sizinle beraber onay alan diğer arkadaşımız da 1-2 saat sonra tekrardan evrak talebi aldı. Büyük ihtimal yanlışlıkla istediler.
    Siz kendinizi garantiye almak adına evraklarınızı tekrar gönderebilirsiniz. Göndermeden önce bütün evraklarınızın uygun formatta olduğuna, isimlendirildiğine ve açılabilir olduğuna emin olun.

• @smartcells selamlar, tesekkur ederim. Simdi tekrar gonderiyorum evraklari

• ⭐⭐⭐

@Şeyma-YILDIRIM, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells selamlar, tesekkur ederim. Simdi tekrar gonderiyorum evraklari

Şeyma hanım, evraklarınızı hemen göndermeyin. Bu bir sistemsel hata gibi gözüküyor.

Kcc'ye, mülakat tarihimi söyleyebilir misiniz diye mail atın lütfen. ([email protected]). Bir tür evrağım onaylı mı değil mi teyit amaçlı.

Gelecek cevaba gore hareket edersniz.

• ⭐⭐⭐

@Şeyma-YILDIRIM

KCC'ye şöyle bir email gönderin:

Konu: case numaranız / Status Inquiry

Mail içeriği:
    Case No: cn numaranız
    Surname, name: Yildirim, Seyma
    Birth Date: Ay/ Gün/ Yıl

Dear Sir/Madam,

I've just received document request email from you just after Documents Qualified email.
    Please could you clarify whether my documents are qualified or not?

Kind Regards,
    Seyma Yildirim

• @smartcells selamlar, tekrar tesekkurler 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Şeyma-YILDIRIM bu tamamen sistem hatası.
    evrak onayı aldıysanız, sonradan gelen evrak talebi mailine takılmayın.

• Merhabalar, evraklarımı imzamda belirttiğim gibi 15.09.2021 de göndermiştim ama benden sonra gönderenlere evrak onayları gelmiş. Bu konuda endişelenmeli miyim? Yoksa evrak onayları ds formları gibi gönderme tarihiyle ilerlemiyor mu? Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Aytek Muhtemelen KCC yavaştan normal çalışma şekline, yani dosya numarasına göre evrak talep edip onayladığı sürece dönüyor. Olağan olan da aslında budur. Bu sebeple şimdilik endişelenmenize gerek yok. Bu yapıda size sıra geldiğinde zaten onay verecekler.

Ancak eğer sizin dosya numaranıza onay vermez ama sizinle benzer numaralara ve sizden sonraki numaralara onay verirlerse, o zaman iletişime geçmeniz gerekir.

• @Sono Hocam evrak talep etme konusunda yavaştan normal çalışma düzenine döndükleri kanısına nasıl vardınız? Excel'deki veriler hala 23 mayıstan devam ettiklerini gösteriyor. Telegram grubunda daha ileri tarihlerde DS260 gönderip case numarası düşük olduğu için evrak talebi alanlar mı oldu acaba?

• ⭐⭐⭐

@darkside Evrak onayında dosya numarasına dönüyorlarsa, mantıken evrak talebini de aynı şekilde yapmalılar ki onay verebilsinler.

Ama tabi KCC bu. Ne yapsa yeridir 🙂

• @Sono Excel'de Haziran 15'de DS260 submit edip evrak talebi alan düşük CN li birisi var bu biraz sizi haklı çıkarıyor 🙂 Umuyorum da haklı çıkarsanız. Çünkü KCC'nin bu mantıksızlıklarından gına geldi artık 🙂

• merhaba arkadaşlar sizce KCC ye mail atmalımıyım Aralık 1 de current oluyorum 7 gün var genelde mülakatlar 2hafta önceden veriliyor diye biliyorum . evraklarım onaylı , bana ne zaman mülakat vereceksiniz şeklinde masum bir mail atmalı mıyım ? 😃

• ⭐⭐⭐

@beyc, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

merhaba arkadaşlar sizce KCC ye mail atmalımıyım Aralık 1 de current oluyorum 7 gün var genelde mülakatlar 2hafta önceden veriliyor diye biliyorum . evraklarım onaylı , bana ne zaman mülakat vereceksiniz şeklinde masum bir mail atmalı mıyım ? 😃

Gönderebilirsiniz. Bir mahsuru yok.

• Bu ileti silindi!

• @beyc Bende mail atmayı düşünüyorum da, Ankara'ya mı göndereceksiniz maili yoksa KCC'ye mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |