Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Meltem-Koç hayırlı olsun diyelim şimdiden merak etmeyin büyük ihtimal sorun çıkmaz evrakları yükleyip pasaportu gönderince vizenizi verirler diye düşünüyorum.

• @Esra-Esra çok sevindim adınıza esra hanım tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• @cokbekledik86 başvurunuzdan sonra gelen receipt notice belgesinin sol alt köşesinde yazıyor. Ayrıca tüm bilgileriniz mevcut orada.

• @ecom evet onu görüyorum ama hani transfer olmuş başka yere falan diyo bazı arkadaşlar onu nasıl anlıyoruz case statüsten bakıyorum ben Şubat ayından beri incelemede görünüyo eşim green cardlıydı artık vatandaş acaba sürecimizi nekadar öne alır bu gelişme

• @nevermore teşekkür ederim çok sağolun darısı başınıza 🙏 @ecom

• @Esra-Esra gözünüz aydın

• @horoz teşekkür ederim 😊 siz n'aptınız, giriş yaptınız mı ülkeye?

• @Meltem-Koç sizin durumunuzda eksik belge yok. Bende var. Sıkıntı yasamayacaksiniz.

• @Esra-Esra 🙂
    Süper! geçmişler olsun. Darısı bekleyen herkesin başına diyelim bir kez daha.

• @hulyaek çok teşekkür ederim. Geçti gitti valla sonunda 😊 Dilerim bekleyenler de inşallah kısa sürede rahat nefes alsın.

• @cokbekledik86 normal şartlarda transfer edildiğinde mail geliyor ama son zamanlarda haber verilmeden yapılan transferleri emma ya sor kısmı var uscis sitesinde abd saatine göre mesai saatleri içinde sorabilirsiniz. Eşiniz vatandaş olduysa sürenin kısalması gerekir benim bildiğim ancak nasıl bir işlem yapılmalı bunu sayın @crazycells daha iyi bilir üzgünüm benim bu konuda bir bilgim yok.

• @ecom teşekkür ederim evet onun fikrini aldım ama yaşanmış örnekleride duymak isterim

• Merhaba 3 yil beklemenin ardindan bizde vizemizi aldik ama bir sorun var sadece pasaportumuzu gonderdiler biz simdi green kart parasini ve immigration fee nereye odeyecegiz bir bilgimiz yok nasil yapacagiz bir bilgisi olan varmi

• @onaydinn merhaba hayırlı olsun. Ben de dün aldım vizemi. Bugün PTT ye verilmiş ve mail de geldi. Tebrikler vizeniz verildi gitmeden önce greencard ödemesini yapın diye. Alt kısımda da USCIS in ödeme ekranına giden linki koymuşlar. Ben henüz yapmadım ama daha önce buradaki arkadaşlar aynı yerden yaptı biliyorum ya da uscis fee diye aratın forumdan yine bulursunuz yönlendirmeyi.

• Ben a ile baslayan kod u bulamiyordum buldum tesekkur ederim vizede yaziyormus. Burdan herkese tesekkur ediyorum. Bugune kadar her zaman girip okudum cok degerli bilgiler var cok cok tesekkurler tekrardan

• Herkese selam bugün avukatımız bilgi verdi dosyamız daha önce yazdığım gibi ilk nebraskada biliyorduk sonra californiada olduğunu öğrendik ve avukatimizin tekrar yaptığı yeni sorgulamada dosyamızin en son potomacta olduğunu öğrendik. Güncelleme açısından yazmak istedim şuan potomac servisi takip edicez hayırlısı artık ınşallah tüm bekleyen arkadaşlar biran önce onay alırız.

• Merhabalar öncelikle biz yeni f2a vizesine başvuru yapacağız 8 aylık evliyiz 8 ay boyunca koronadan dolayı resmi nikah kiyamamistim 1 hafta önce resmi nikah kıydık ve başvurumu hemen yapmak istiyorum eşimin kimliklik ve pasaportunu soy isimden dolayi yenilemek gerekiyormu eşim green kartli soy isim değişikliği bi sıkıntı yaratır mı ve son olarak f2a süreci hangi belgeleri sırasıyla doldurmamiz gereklidir yardımcı olabilirsiniz çok seviniriz

• @49leon sikinti yaratmiyor

• @Esra-Esra 16 Şubat inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |