Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @superdem22 AF konusunda size katılıyorum hatta belirttiğiniz rakamın biraza daha altında bitebilir. Ancak AS de refuse oranının düşmesi nedeniyle daha yuksek 7K ya yakın bir rakamla biteceğini düşünüyorum. Diğer bölgelerinde 2600 civarı biteceğini kanısındayım.
    19200+7000+2600
    21K kalan

• @rocken Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@onur1601 bu da farklı bir analiz ama sonuç yine aynı 25K civarı

her yol romaya çıkıyor ondan bu sonuç 🙂 arkadaş dantenin ilahi komedyasında cehennemin 2.katında ikamet edenlere döndük. fazla kaptırdık sanırım şimdi çekiyoruz

• Bence pazartesi açıklanacağını bilen kcc çalışanı numarayida biliyordur . Geçen ay Afrika cırrent olduğunu telefondan öğrenilmişti . Mail olayı gibi herkes kccyi aramalı

• Current ogrenilmismiydi

• Evet Kadir abi aradığında Afrika cırrent diyip kapatmışlardı

• Eu yu sorunca afrikayi soylemeleri garip

• Bu isin dalga gecme isiyle oldugunu sanmiyorum.o zaman isin ne ciddiyeti kaldi. Dalga gececeklerse 23326 diye bilirler

• @metert :))))) Sinirim bozuldu...:))))))

• Elde ettiğim bir veriyi de paylaşayım ne kadar EU ya vize vereceklerini gösterecek olan. Normal yıllarda, 7 yıla baktım. AF+EU 39000-41000 vize vermişler ortalama 40250. Afrika’ya takriben verilecek vizeyi bilirsek EU’ya bu sene tahmini verilebilecek rakamı bulabiliriz.

• beyler bayanlar sakin olun az kaldı bugun suprız olurda acıklarsa bu arkadaslar, yaklasık 11 saatlık bır dılım ıcınde sonucları ogrenecegız.

kcc yı yoklamak lazım bugun acıklanacak mı dıye. ben sonucu artık bıldıklerını dusunuyorum.

• @onur1601 DV4Roger'ın hesabına göre Asia'nın kotası 8565, banlardan dolayı alabileceği max visa 5500 olarak hesaplamış.
    5500 + 2300 + 19700 = 27500 ; Kalan : 22500

Açıklasalar da artık önümüze baksak ..

• Kalanin hepsini verirlermi bilmiyorum .yani 48 49 k da biten seneler ve bunun sonucunda vize alamayanlar var

• @superdem22 22500 verirlerse 30000

• @efeser abi vaziyet pek parlak olmadığı için uzun zamandır girmiyordum foruma yeni gördüm. konum at abicim masayı da hazırla geliyorum. bu arada forum coşmuş @metert resmen yorum bombardımanı yapmış.

• Gondere basinca gondermedi tekrar tekrar basinca 5 6 tane gitti . Sildim ayni yorum oldugu icin bi tanesi duruyor zaten

• @yekta
    KCC : Kemal Sunal
    Patron : Trump
    Haraç alan iki kişi de : Mert ve Yekta

• @superdem22 26 yaşında dert sahibi oldum :)))

• Cırrent olursa bizim grup

:)))

• buda olabilir 🙂

• @yekta Bu da current olduğunu öğrenen Rus kardeşler 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |