DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Güler-Özçelik @smartcells teşekkür ederim.

• Screenshot_2021-11-01-22-27-06-347_com.google.android.gm.jpg
    Merhabalar, dün kccye mail yazdım az önce cevap geldi. Ben evrakları gönderdiğimi ancak hala onay almadığını yazdım. Bu arada talep maili gelmeden 19 ekim göndermiştim evrakları. Sizce ne yapmam gerek? Yeniden göndermelimiyim? Yoksa talep mailinin gelmesinimi beklemeliyim? @crazycells @gucarslan

• @lilith666 evraklarınızı göderdiğiniz gün kcc den otomatik mail aldınız değil mi?gelen mailde ne yazıyordu kısaca onu da paylaşabilir misiniz?ben de o tarihlerde evraklarımı talep gelmeden göndermiştim.

• evrak talep edilmedi, talep edilmeden göndermek mantıklı mı ? yoksa KCC'ye durum hakkında bir genel bilgi talebinde bulunayım mı?

• @samet-tr, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@lilith666 evraklarınızı göderdiğiniz gün kcc den otomatik mail aldınız değil mi?gelen mailde ne yazıyordu kısaca onu da paylaşabilir misiniz?ben de o tarihlerde evraklarımı talep gelmeden göndermiştim.

Screenshot_2021-11-02-00-44-23-595_com.google.android.gm.jpg

• @burakbas01_ Ben şimdiye kadar 2 evrak maili, 2 genel sorularla ilgili toplam 4 mail gönderdim. Olumlu bir gelişme yok henüz.

• @lilith666 evet bana gelen otomatik mail gibiymiş.sizin soru mailinize kcc evraklarınızı almadık diye cevap vermiş.üstadlar yorum yapacaklardır bekleyelim bakalım.

• merhabalar evrak göndermeyle alakalı 2 sorum vardı;
    1-KCC'ye göndermek için belgelerimi hazırlıyorum ,yurtdışında yaşayanlar için police report alması gerekir sanırım ben geleli yaklaşık 5 ay oldu .6 aydan az yaşandıysa alınmasına gerek yok sanırım fakat ben evrakları önceden(evrak istek maili gelmeden) göndereceğim için bu belgeyi yinede almam gerekir mi ?
    2-evrakları KİŞİ olarak ve KCC'ye ibraz şeklinde almamız gerekiyor sanırım

• @muratcan
    1.sorunuza sayfa yetkilileri daha doğru cevap vereceklerdir, fakat ben almanızı tavsiye ederim. 2. Soru için bildiğim kadarıyla vukuatlı ve aile olarak nüfus kayıt örneği almalısınız. Arşivli ve İngilizce tercümesi adli sicil kaydı olacak ve tüm belgeleriniz başvuruda vize almak isteyen herkes için bireysel olacak. 16 yaşından küçük bireyler hariç.

• Son durum nedir.Mulakatlar nasıl gidiyor 😅

• Merhaba arkadaslar bugun evrak talep maili aldim. Gecen hafta Forumda kim yazmisti bilmiyorum ama ds260 formunu en son 20 mayis dolduranlara e mail geldigini bahsetmislerdi. O arkadasa cok tesekkur ederim zira bana isik olmustu ve umutla bu hafta evrak talebi maili bekliyordum ki bugun mail ulasti. Ben 22 mayista doldurmustum formu sizlerinde bilgisine sunarim. Imzamda bunu nasil belirtecegim yardimci olursaniz eklemek isterim. Darisi tum bekleyen arakadaslara. En kisa zamanda evrak talebi malini almalarini dilerim.

• @Azazel Tebrikler. İmzanızı benimki gibi güncelleyebilirsiniz. Telegram grubumuzda var mısınız?

• @muratcan
    1- evrak istegi geldiginde 6 ayi bulmus olacaksa hic diretmeden simdiden nasil alinir vb islemleri ogrenin uzun surecek bir islemse ona gore basvurusunu erken yapip alirsiniz. İlla ki alin.
    2 - eger tek başınızysaniz evlilik ya da cocuk yoksa kisi secmenizde mahsur yok. İbraz kurumuna Kentucky Consular Center yazabilirsiniz. Bol sans

• @Azazel tebrikler! imzanızı duzenlemek icin mobilde fotografiniz/user avatariniza tiklayin altta profil duzenleme secenegine tiklayip alt taraftaki imza kismini doldurabilirsiniz 😉 guc sizinle olsjn.

• @Ahmet-Aydın-0 Şuan trden 1 kişi mülakat alabildi.

İşin kötü tarafı kimse neden böyle olumsuz bir süreç olduğunu bilmiyor.

Bekliyoruz çaresizce.

• @Megatron dosyalari kabul alan ve numarası küçuk olan kişiler de bekliyor o zaman

• @Azazel Öncelikle tebrikler. Siz excel listesinde var mısınız? Orada 22 mayısta DS260 gönderip bugün evrak talebi alan bir kişi daha var. Siz misiniz o?

• @Ahmet-Aydın-0 Süreci Bayadır takip etmiyordunuz sanırsam.

• @darkside merhaba darkside. Dogrudur o kisi benim. Sanirim yonetici arkadas eklemis evrak talep mailin girisini. Evraklari henuz gondermedim. Imzamida evraklari gonderdikten sonra duzenlemeyi dusunuyorum.

• @Azazel Anladım teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

210

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |