Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells sağolun🙏

• @crazycells çok teşekkürler.mülakatta nereden geliyorsun,ne iş yapıyorsun gibi sorular soruluyormuş genel olarak.başka ülkede çalıştığımı ve orada yaşadığımı söyleyince neden oradan mülakata girmedin demezler değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@samet-tr, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells çok teşekkürler.mülakatta nereden geliyorsun,ne iş yapıyorsun gibi sorular soruluyormuş genel olarak.başka ülkede çalıştığımı ve orada yaşadığımı söyleyince neden oradan mülakata girmedin demezler değil mi?

demezler, merak etmeyin... ~2 hafta once Turkiye'ye giris yapmaniz yeterli olur...

• @gucarslan Çok teşekkürler cavabınız ,ben birazda cahillikle kanada çekilişe dahil diye yoğunluk olmaz belki bir ihtimal daha rahat vize alırım diye düşünmüştüm,yani anladığım kadarıyla kanadanın genel performansı kötü cevabınızda bahsettiğiniz kanadadan ankaraya mülakatlarını aldırıan arkadaşlar geçen yılın talihlileri değil mi? ,galiba genel bir sorun var anladığım kadarıyla kanadada.
    yine birkaç sorum var
    *Dediğiniz gibi ilk önce evrak onayı almam mantıklı olacaktır sanrım ,öneriniz için teşekkürler fakat bununda mülakat yerini değiştirmek istediğimde konsolosluğun insafıına kalacağız sanırım
    *Ama evrak onatı alırsam mülakata çağırılma ihtimalim yükselecek sanırım çünkü bir gönderide geçen yıl onay alanlar hızlı bir şekilde eninde sonunda mülakata alındıklarından bahsediyordu
    *Önceki entrylere bakdım ama hangi evrakları ve evrakları nasıl göndereceğim ile alakalı bir makale bulamadım bunu açıklayan forumun bir makalesi var mı acaba

• Selam, sitenizi yeni buldum, kardeşim DV2022 talihlisi, kendisi Hong Kong’ta yaşıyor, mülakat zamanı eşim ve çocuğum Türkiye’ye gelemeyebilir, bu bir sorun teşkil eder mi diye sordu, bütün aile bireyleri mülakatta bulunmalı mı yoksa sadece talihli girebilir mi, teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Papa-Giorgio, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selam, sitenizi yeni buldum, kardeşim DV2022 talihlisi, kendisi Hong Kong’ta yaşıyor, mülakat zamanı eşim ve çocuğum Türkiye’ye gelemeyebilir, bu bir sorun teşkil eder mi diye sordu, bütün aile bireyleri mülakatta bulunmalı mı yoksa sadece talihli girebilir mi, teşekkürler.

Ailecek Hong Kong'talarsa neden orada mülakata girmiyorlar?
    Dv2021'e Hong Kong'da mülakat girenlerin istatistikleri.
    .
    c693d9d9-68d5-4d0f-95ad-b140c77f23e5-image.png

• merhaba, Türkiyede kaç kişi mülakat tarihi aldı acaba?

• @lilith666 1 kişi

• @Papa-Giorgio ailesini de götürecekse hepsi mülakata gelmeli

• @ayla-can teşekkürler🙂

• Muhtemel Büyükelçi krizi umarım dv 2022 sürecini olumsuz etkilemez.

• @huseyinme sinirden delirmek uzereyim..

• @Shila Yemin ediyorum kriz geçirecem ben de.
    40 yılda bir şans yüzümüze güler talihli oluruz , sonrasında gerisi gelmez.
    23 günde 1 kişi mülakat alabildi.

Abd Tr ilişkilerinin bu aralar kötü olmasından dolayı diye düşünüyorum.

• @Megatron ya vallahi bir korku sardi icimi ki anlatamam, huzur falan kalmadi, ya bilemiyorum ben acikcasi ama bu aralar ciddi bir inatlasma soz konusu ABDyle hic iyi etkilemeyecek bizi.

• @Shila 10 büyükelçi sınırdışı edilirse , İlişkiler çok kötüye gider. Bunu ben demiyorum üst düzey yetkililer diyor.

Bence bu kötü ilişkiden dolayı greencarda ara verildi.

Yoksa Önceki senelerde (Covid hariç) hiç böyle birşey yaşanmamıştı. Tıkır tıkır mülakat alımları vb işliyordu. Şimdi covid durumu yok. Mülakat verse verecek ama neden vermiyor ?

Tek aklıma bu ilişki krizi geliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Papa-Giorgio, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selam, sitenizi yeni buldum, kardeşim DV2022 talihlisi, kendisi Hong Kong’ta yaşıyor, mülakat zamanı eşim ve çocuğum Türkiye’ye gelemeyebilir, bu bir sorun teşkil eder mi diye sordu, bütün aile bireyleri mülakatta bulunmalı mı yoksa sadece talihli girebilir mi, teşekkürler.

Green Card almak isteyen herkes mulakata katilmali...

• @Megatron acaba su an icin diger konsolosluklarda durum nedir onu bilmeden yorum yapamam ama surecin yavasligi daha dogrusu ilerlememesinin sebebi abd hukumeti kararidir, KCC calismiyo falan hikaye gibi geliyo bana. Yoksa koca hukumet 3-5-10 adam daha alamayacak degil ya. Tamamen siyasidir benim gorusum.

• Şuan Tr dışı diğer ülkelerde Greencard süreci nasıl işliyor ? @gucarslan @crazycells

Örneğin Avrupa ülkelerinde mülakatlar veriliyor mu tıkır tıkır ?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

• @smartcells Bilginiz için teşekkürler peki Çin’den mülakata girenler hakkında bir bilginiz var mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

43

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |