Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ali-yılmaz düzelttirmenize gerek yok, bu çoğu kişide böyle çıkıyor merak etmeyin.
    bu şekilde kullanabilirsiniz.

• @gucarslan çok teşekkürler

• Herkese Merhaba,

KCC'den henüz bana bir evrak talebi gelmedi sizce bu normal mi ? Mail atmalı mıyım ? Tahmini 23binlerde olan bir case numarasına ne zaman evrak maili gelir ?

Şimdiden teşekkürlerr

• @cihankocaturk Bu sene DS260 gönderim zamanına göre geliyor evrak talepleri. Şu an 20 mayıs tarihinde gönderenlere geldi en son. Yani sana gelmemiş olması normal. Numaran da current olmamış. Beklemekten başka yapacağın bir şey yok.

• Merhaba Herkese,
    An itibariyle evrak talep maili geldi. Daha önce 5 Ekim'de evrak talebi olmadan göndermiştim. Tekrar istek geldi. Şimdi tekrar göndereceğim.

• Evet arkadaşlar sonunda bende Kcc onay alanlar kervanına eklendim. Özellikle paylaşmak istiyorum çünkü bana hiç evrak isteği gelmedi. Ve daha da önemlisi benim cn20k gibi ileri sıralarda diyebiliriz. 31.08.21 evrak isteği gelmeden evraklarımı gönderdim. Bugun 22.10.21'de evrak onay mailimi aldım. Benden sonraki numarası düşük veya yüksek kişilere ışık tutabilir. Umarım herkesin süreci hızlı ve olumlu geçer. Allah hepimizin gönlüne göre hayırlısını nasip etsin.
    ![alt metni](Screenshot_1.jpg görsel url)

• @Fouray Hayırlı Olsun
    Sizin sıranız geçmiş ve evrak isteği almamıştınız bu çok iyi bir örnek oldu bize.
    Hadi Allah tamamına erdirsin.😁

Bu arada ds260 a göre sırası gelip de evrak talebi almayanlar önceden yolladığı için almıyormuş demek ki.

• @ayla-can, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Fouray Hayırlı Olsun
    Sizin sıranız geçmiş ve evrak isteği almamıştınız bu çok iyi bir örnek oldu bize.

Bu arada ds260 a göre sırası gelip de evrak talebi almayanlar önceden yolladığı için almıyormuş demek ki.

Sn. @ayla-can Teşekkür ederim. Evet benim durumum biraz farklıydı o yüzden özellikle burada ve exel de paylaştım. Umarım kafasında soru işareti olan arkadaşlara ışık tutar.

• ⭐⭐⭐

@Fouray, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ayla-can, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Fouray Hayırlı Olsun

Sn. @ayla-can Teşekkür ederim. Evet benim durumum biraz farklıydı o yüzden özellikle burada ve exel de paylaştım. Umarım kafasında soru işareti olan arkadaşlara ışık tutar.

Hayırlı olsun!.

Biz en başından beri "faydası olur, zararı olmaz" diyerek evrak talebi gelmeden evrakların gönderilmesini tavsiye ediyorduk. Siz de bunun faydasını görenlerden biri oldunuz.
    Numaranız curret olduğu zaman en kısa sürede mülakat ve sonrasında vize almanız dileğiyle.

Ayrıca excel'de size ait satırı hemen güncellediğiniz için de teşekkür ederiz.

• @smartcells merhaba excel güncellemesi yapamıyorum. Kendi ismimi ekleyemedim bir türlü. Ben mi beceremedim acaba yoksa kilitli ve siz mi yapıyorsunuz

• @Fouray guzel haber, sevindik. Ins geri kalan cani gonulden isteyen herkese sirayla gelir. hadinn mulakata artik 😃

• ⭐⭐⭐

@sfklkn34, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells merhaba excel güncellemesi yapamıyorum. Kendi ismimi ekleyemedim bir türlü. Ben mi beceremedim acaba yoksa kilitli ve siz mi yapıyorsunuz

Ben şimdi size bir satır açacağım, siz orada kendinize ait satırı bulup baştan sona gerekli bilgileri güncelleyin ya da doldurun lütfen.

• @smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Fouray Hayırlı Olsun

Hayırlı olsun!.

Biz en başından beri "faydası olur, zararı olmaz" diyerek evrak talebi gelmeden evrakların gönderilmesini tavsiye ediyorduk. Siz de bunun faydasını görenlerden biri oldunuz.
    Numaranız curret olduğu zaman en kısa sürede mülakat ve sonrasında vize almanız dileğiyle.

@Shila, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Fouray guzel haber, sevindik. Ins geri kalan cani gonulden isteyen herkese sirayla gelir. hadinn mulakata artik 😃

Teşekkür ederim. ^_^

• @smartcells güncelledim, teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Azazel, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaslar evrak talep maili sadece kazanan kisiye mi geliyor yoksa kazanlarin eslerine de mi geliyor?.

Yazismalar sadece talihli ile yapiliyor...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@samet-tr, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells üstad iyi geceler,sağolun hem siz hem sayın @crazycells çok yardımcı oluyorsunuz.benim yine bir sorum olacak.asıl talihli benim,Türk vatandaşıyım mülakat yerini Ankara seçtim şuan ikametim Türkiye.benim aynı zamanda başka bir ülkede oturum iznim var.Türkiye'de olan işimi bırakıp oturumum olan ülkeye gitsem ikametimi oraya alsam,orada çalışmaya başlasam mülakat yerim Ankara olarak kalabilir mi?yoksa mülakat yerimi ikametim olan ülkeye taşımak zorunda mıyım?

kalabilir, tasimak zorunda degilsiniz. Mulakattan minimum 10 gun once Turkiye'ye giris yapmaniz Ankara'da mulakata girmeniz icin yeterlidir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ali-yılmaz, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba. Bir sorum olacaktı. Askerlik durum belgesini e-devletten indirdiğimde doğum tarihim yanlış yazılmış. Yanı 18.04.1983 olan tarihim 01.01.1983 olarak girilmiş. Bu belgeyi gönderdiğimde sorun olur mu bu yanlış girilen tarih. Askerlik şubesine gidip düzelttirebilir miyim? Yada düzelttirmeli miyim?

bu sekilde kalabilir, sorun sizde degil sistemde...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Fouray Hayırlı Olsun

Hayırlı olsun!.

@Shila, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Fouray guzel haber, sevindik. Ins geri kalan cani gonulden isteyen herkese sirayla gelir. hadinn mulakata artik 😃

Teşekkür ederim. ^_^

sayin @Fouray , forumun cok faydali bir ozelligi var, o soruya verilen cevaplari iletinin altindaki oka tiklayarak gormek mumkun, fakat bunun icin o iletilere "cevap" veya "alinti" ile cevap verilmesi gerekiyor. Bu ozellikten mahrum kalmamak icin lutfen iletilere ayri ayri cevap verin 👍

https://yesilkartforum.com/forum/post/69764

• @crazycells teşekkürler. Peki bir sorum daha olacak( biraz saçma olabilir) kccye göndereceğimiz evkların isimlendirirken en sona PDF yazmalı mıyız? Örneğin 2022euxxxxx_isim_soyisim_dosya adı.PDF mi olmalı. Ben sondaki PDF yazısını eklemedim dosya formatı PDF olduğu için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ali-yılmaz, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells teşekkürler. Peki bir sorum daha olacak( biraz saçma olabilir) kccye göndereceğimiz evkların isimlendirirken en sona PDF yazmalı mıyız? Örneğin 2022euxxxxx_isim_soyisim_dosya adı.PDF mi olmalı. Ben sondaki PDF yazısını eklemedim dosya formatı PDF olduğu için.

hayir, ayrica "pdf" yazmaniza gerek yok...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |