Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @superdem22 anliyorum.gelmeyecegi bellide iste kendimi kandiriyorum ne diyeyim kismet degilmis.yarin yikilmaktansa bu bi kac gun kendimi alistirayim

• Arkadaşlar biliyorum farklı zamanlarda farklı rakamlar çıkıyor ağzımızdan. Bu ister istemez kırıyoruz ya da gereksiz umut veriyoruz gibi geliyor ama her güncellenen data farklı birşey düşünmeye itiyor maalesef. Bazen göremediğimizi başka bir zamanda farkediyoruz. Ya da şöyle özetliyeyim "bazen neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyoruz"..

• Yo senle alakasi yok emin olabilirsin. Hayal dunyasindan uyanmak diyelim .he bu zamana kadar tutmadi buda tutmaya bilir . Iyi anlamdada olabilir kotude . Bi bakmissin 30k demisler bi bakmissin 24k da bitirmisler. Boylede sansiz bi seneye denk geldik iste . Onceki sene millet gitmiyordu bu yuzden ek cekilis yaptilar. Bu senede bosuna is yapmamak icin daha fazla kisi sectiler. 1 sene de gitmeyen milletin gidecegi tuttu .ters tepti yaptiklari burda kim hatali onu bilmiyorumda bu magduriyeti cozmekte onlarin gorevi. Ha derseniz ne magduriyetu kimse sana biseyin garantisini mi verdi evet vermedide hayal kirikligina ugramak bana yetti . Ortada mal gibi kalmak yetti.

• @metert aynen.

• @superdem22 Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@metert
    Geçen gün yaptığım datayı güncelledim. Sonuç açıkcası çok da iç açıcı değil. 5 günde issued / real id oranı artış gösteriyor.
    Güncel datayı Nisan (son 3 ay) ve Ocak (son 6 ay) aylarıyla kıyasladım. Fiscal year'ın başındaki aylar azarak artıyor beklendiği gibi.
    Burada son 3 ayı ve ondan önceki 3 ay arasında bir oran kurup 2015 ve 2017'deki issued / real id ile örtüşüp örtüşmediğini gözlemleye çalıştım. Hem 2015 hem 2017 real id / issued oranları birbirine yakın duruyor. Ve karakteristik olarak bu sene 2015'e daha yakın. Nedeni de RR ve backlog değerleri. Bu yüzden 2017'de son aydaki issued / real id düşen eğilimi yerine 2015'i almak daha mantıklı ( artan eğilim).
    Bu sene Haziran sonu issued / real id oranı 1,14. Ancak geriden gelenler bu oranı yukarıya taşıyacak maalesef bu kesin. Burada ne kadarlık bir artış olur bunu kestirmek kolay değil. Örneğin son 3 ayda Mart sonuna kadar görüşmesi olan adaylardan 1250 issued daha gerçekleşti. Ben yıl sonunda 1,20 gibi bir oran bekliyorum. Bu da CN'i 26500'de bitiriyor. Sonuçta CN'i bu oran belirliyor diyebiliriz.

alt metni

Hah iste simdi bu tablona katildim ben de.
    Ama hala digeri tum tablolar icinde en sevdigim 🙂 Ellerine saglik is sonrasi bir de oturup bunlara ugrastin. Simdi AF ve AS icin fingers crossed!!! O taraflar ne kadar dusuk olursa bizim sansimiz o kadar articak. Bir suru vize kaliyor yahu EUya verelim bunlari diycekler

• 21500 vize versinler bari ya :((((

• 20k 21k ve 500 de kaclari bulur 21k de 30 u bulur gibi

• 36K ya kadar current olması gerekiyor hesaplarıma gore.
    bir iç hesaplaşmam var.

• @freeline1 insallah oyle olur? peki banlanan ülkeler ile mi bu hesaplama yüksek çıktı?

• bence yarın açıklanacak

• Selam aleykum nasilsiniz. Kirgizstan case number 25600 ne dusunuyorsunuz ? 2 haftadir uyuyamiyorum (((

• @metert evet ya bitsin bu is cok sikiliyorum ((((

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@abaz-malikov Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Selam aleykum nasilsiniz. Kirgizstan case number 25600 ne dusunuyorsunuz ? 2 haftadir uyuyamiyorum (((

Hosgeldiniz... numaranin nerede duracagini kimse bilmiyor maalesef ama zaten son 3 gun kaldi...

• 2015 e göre nisanda mülakat görüşmem olması lazımdı.eğer current olursam ki çok düşük ihtimal 5 ay geç olmuş olacak .burdan bile belli aslında

• @metert allah belasını versin bu durumun 1 küsür yıldır çekmediğim zülm kalmadı saat kaç olmus stresten yatamıyorum,midem agrıyor.yıllardır olmamış olaylar oluyor böyle işin ben taaaa vallaha yeter ya

• @greencardli58 Of offf...Sakin..! Bela okuyarak olmaz bu işler güzel kardeşim. Bak burada herkes çok stresli. Gençliğinize veriyorum ama son iki artık. Bizler yaşını almış kişiler olarak belki son şansımız, belki köprüden önce son çıkışımız...Ama sizin önünüzde daha çok yıllar var ve denemeye devam edebilirsiniz. Sonra genç yaşlarda Amerika’ya gitmenin bir sürü legal! yolu var.
    Biraz sakin...!

• Pqzartesi yaninayin 16 sinda bakabilirmisiz bultene kcc nin dedigi bu.

• @periscope ne demek bu ? pazartsi mi yayınlayacaklarmış

• @freeline1 evet pzt yayınlayacaklarını söylediler

• Nerde soylediler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |