Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @beyc hayırlı olsun, DS260 ilk gönderim tarihinizi de paylaşabilir misiniz?

• @funnelweb DS ilk gönderim tarihim sonuçların açıklandığı gece ile aynı gün.

• ⭐⭐⭐

@beyc, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

An itibariyle onay mailim geldi arkadaşlar.

Hayırlı olsun. Artık siz de mülakata hazırsınız ve numaranız cut-off içindeyse bundan sonra her an mülakat maili alabilirsiniz.
    Gözünüz aydın.

• @beyc hayırlı olsun 💐

• Bir kaç kişi var, evrakların gönderilmesi konusunda maalesef tecrübeli olan üstadların söylediklerini ısrarla dikkate almıyor. Kimse bu arkadaşları ikna etmek zorunda değil...

• Teşekkür ederim arkadaşlar inşallah herkes bir an önce onay alıp mülakat mailini alırda şöyle forumcak bi üstümüzden geçen senenin gerginliği gider. Sormak istediğim bir konu var benim case numbera göre aralıkta cut off gireceğim ancak bu sene case numbera göre ilerlemedikleri için acaba daha erken mülakat gelirmi diye düşündüm sizce böyle birşey mümkün olabilirmi?

• @beyc Hayırlı olsun anladığım kadarıyla ds260 tekrar açtırıp ağustos ayında tekrar göndermişsiniz ama buna rağmen sürecinizi negatif etkilememiş ilk gönderim tarihinizi baz almışlar evrak isteği için ben de açtırıp tekrar göndermiştim sürecimi yavaşlatır diye korkuyordum tahminime göre bana da ekim ayı içerisinde evrak isteği gelmesi gerekiyor o zaman

• @gucarslan teşekkür ederim herkes için hayırlısı ne ise o olsun herkese bol şans

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@beyc, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Teşekkür ederim arkadaşlar inşallah herkes bir an önce onay alıp mülakat mailini alırda şöyle forumcak bi üstümüzden geçen senenin gerginliği gider. Sormak istediğim bir konu var benim case numbera göre aralıkta cut off gireceğim ancak bu sene case numbera göre ilerlemedikleri için acaba daha erken mülakat gelirmi diye düşündüm sizce böyle birşey mümkün olabilirmi?

mümkün. çünkü şuan onaylı dosya sayısı yok denecek kadar az..
    yeni bülten zaten 10 güne kadar yayınlanır, sonrasında mülakat dağıtımında eğer DQ dosyalara mülakat dağıtılması gerçekleşebilir. bu da sizin gibi onaylı dosyalara mülakat verilmesi anlamına gelebilir.

• Bu ileti silindi!

• @smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Barsamagic, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@osman-1 peki dediğin gibi yapan ve evrak kabul maili gelen hiçbir kimse duydunuz mu???

Evet, evrak isteği gelmeden evrak gönderip bu hafta içinde onay alan 3-4 arkadaşımız var. Bir an önce aşağıdaki linkte ilk mesajda tarif edildiği gibi evraklarınızı hazırlayıp gönderin. Numaranız ilk açıklanacak olan bültende (muhtemelen önümüzdeki hafta açıklanır) current olacak. Evraklarınız onaylandığı anda da mülakata hazır hale gelirsiniz. Numaranız küçük sayılır, Aralık ayına mülakat alabilirsiniz. O yüzden zaman kaybetmeden evraklarınızı gönderin.

Eğer evrak gönderdikten sonra yine evrak istek maili alırsanız tekrar gönderin.

Evrak gönderme bilgi >> LINK

Bende aynı durumdayım. Numaram 6000 lerde. Evraklarımı hazırlayıp göndermeli miyim ?

• ⭐⭐⭐

@raerox, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Bende aynı durumdayım. Numaram 6000 lerde. Evraklarımı hazırlayıp göndermeli miyim ?

Evraklarınız tamsa ve hazırsa zaman kaybetmeden gönderin

• @smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@raerox, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Evraklarınız tamsa ve hazırsa zaman kaybetmeden gönderin

Hazırlayıp. Bu akşam gönderiyorum o zaman. Teşekkürler 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @gucarslan Tamamdır 🙂

• @ggulduk evet benden baz alırsak sizdede aynısı olabilir inşallah yakında alırsınız

• @ggulduk ilk gönderiminiz ne zaman acaba
    Haziranın 22 si görünüyor
    Eğer öyleyse ekim de gelmez bence bize
    Mayıs ı 5 aydır bitiremediler
    Haziranın da 5 ay sürse belki ucuna yetişiriz😁

• Bana da mantıklı gelmiyor talep olmadan göndermek ama bu mantıksızlıkları görünce göndereceğim galiba.
    Belki 1 ay kadar daha beklerim.
    Bilemiyorum çok çelişkide kaldım şu an.

• Selamlar,
    2 doz aşı olduğumu gösteren aşı kartını hesten oluşturup print aldım.
    Bu unganlar için yeterli mi? Çünkü site sayfasında aşı kartı
    Aisle gönderiliyor yazıyor..aile hekimi print ettiğim sayfada barkot okutulduğu için yeterli olduğunu düşünüyor.
    Tecrübeli olanlar ne der?

• @ayla-can bize bu hızla giderse aralık sonunda anca gelir evrak isteği 😄 Bu CN ye yazık oldu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

158

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.2k

| | | |