Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @linux81
    Note: Present and former residents of the United States do NOT need to submit any U.S. police certificates.

• Merhaba, benim dogum yerim almanya ve almanyadan dogum belgesi ile polis report aldim ( posta yolu ile gonderdiler ) gelen belgeler 3 dilde. Almanca/ingilizce/fransica. İceriginde ingilizce oldugu icin ekstradan tercumana verip tamamen ingilizce yapmaya gerek varmidir ?

• Evet beklediğimiz haber az önce geldi ve 3 Kasım tarihine Londra'da randevumuz verilmiştir. Bekleyen diğer üyelerin de bir an önce hayırlı haberlerini almaları dileğiyle.

• Merhaba, AP’ın anlamı nedir?

• @Elif-Başargil Tebrikler. 2022 nin ilk mülakatı diyebiliriz.

• ⭐⭐⭐

@Elif-Başargil, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Evet beklediğimiz haber az önce geldi ve 3 Kasım tarihine Londra'da randevumuz verilmiştir. Bekleyen diğer üyelerin de bir an önce hayırlı haberlerini almaları dileğiyle.

Mülkat maili mi aldınız?

• ⭐⭐⭐

• Hayırlı olsun tebrik ederim😊

• @smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Mülkat maili mi aldınız?

Şöyle gerçekleşti. state.org'dan bir notification mesajı alıyorsunuz. Çok kısa bir mesaj bu. Oradan size bir link atıyor (ESP sayfası yalnıuz linke direkt tıklayınca hata veriyor. çünkü cümle sonu diye nokta işareti koymuşlar. kopyalayın ve o nokta işaretini silerek web tarayıcınızda arama yaptırın) oradan girdiğiniz sayfadabn confirmation numarası işteniyor. Bilmiyorsanız altında bilmediğinize dair bir link var ve onu tıklayarak istediği bilgileri girin onaylayın daha sonra yeni bir sayfa açılıyor burada da sadece kapşunu girin diğer bilgiler bir önceki sayfadan gi,rdiğiniz için otomatik giriyor ve summit edin. Çıkan sayfada interview bilgileri çıkıyor. Yalnız bir hemen girdik interview bilgileri gözükmemişti. Yaklaşık 10 dakika sonra tekrar denediğimizde mülakat bilgileri ekrana yansıdı.

• @crazycells aşı olmuyacagım zaten LoL sadece sistemde olmamasının verdiği sıkıntıyı çözmeye çalışıyordum aile hekiminin kaşesi kabul oluyorsa sıkıntı yok

• @Elif-Başargil Kolaylık olsun diye linki buraya atayım. https://dvprogram.state.gov/ESC

• @Elif-Başargil Mülakat aldığınız haberini ilk nereden alıyorsunuz ? Örneğin bizlere mülakat nasıl bildirilecek ?

Tebrik ederim şimdiden yolunuz açık olsun 🙂

• @mcuks Yukarıda ayrıntılı şekilde anlattım. Yalnız orada ESP yazmışım düzelteyim ESC sayfası olacak. Linkini de bir önceki paylaşımda atmıştım.

• ⭐⭐⭐

@Elif-Başargil, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Mülkat maili mi aldınız?

Şöyle gerçekleşti. state.org'dan bir notification mesajı alıyorsunuz. Çok kısa bir mesaj bu. Oradan size bir link atıyor (ESP sayfası yalnıuz linke direkt tıklayınca hata veriyor. çünkü cümle sonu diye nokta işareti koymuşlar. kopyalayın ve o nokta işaretini silerek web tarayıcınızda arama yaptırın) oradan girdiğiniz sayfadabn confirmation numarası işteniyor. Bilmiyorsanız altında bilmediğinize dair bir link var ve onu tıklayarak istediği bilgileri girin onaylayın daha sonra yeni bir sayfa açılıyor burada da sadece kapşunu girin diğer bilgiler bir önceki sayfadan gi,rdiğiniz için otomatik giriyor ve summit edin. Çıkan sayfada interview bilgileri çıkıyor. Yalnız bir hemen girdik interview bilgileri gözükmemişti. Yaklaşık 10 dakika sonra tekrar denediğimizde mülakat bilgileri ekrana yansıdı.

Hayırlı uğurlu olsun. 🙂
    2022'lerin sürecinin aksayarak da olsa başlaması adına çok sevindirici. Vizenizi sorunsuz almanız dileğiyle.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Elif-Başargil tebrikler, mülakatiniz hayırlı olsun.
    sağlık muayenesi icin şimdiden randevunuzu almayı unutmayın.

• @gucarslan Bir iey danışacağım UK'da TR'deki gibi gidip siz muayene sonucunu alıp konsolosluğa gitmiyormuşsunuz onlar evrakları konsolosluğa gönderiyorlarmış. Sorum en ideal zaman mülakattan kaç gün öncesi için olabilir?

• Merhaba Arkadaşlar,

DS260 formumda mülakat yerimi Londra seçmiştim. Sonrasında sizlerden gelen tavsiye üzerine KCC ye tekrar mail atarak mülakat yerimin Londra olmasını istediğimi bildirdim. Bu maili atalı 1 haftayı geçmiş durumda. Geri dönüş olmadı. Mülakat yeri kontrolü için aşağıdaki linki forum içinde yazmışsınız ve bu linkten mülakat adresinizi dıoğrulanabilir denmiş.

http://dvprogram.state.gov/ESC

Fakat bu link çalışmıyor. Acaba ben mülakat yerimi KCC sisteminde nasıl doğrulayabilirim. Nasıl Londra yapıp yapmadıklarını teyit edebilirim.

Selamlar,

• @Elif-Başargil Tebrikler. Bu haberle bir cok bilinmezi de bertaraf etmis oldunuz. teşekkürler kendi adimiza da. Umarim dusundugunuzden cok kolay olur tum kalan adimlar ve vizenize kavusursunuz.

• @Elif-Başargil Sizin adınıza sevindim. Hayırlı uğurlu olsun. Birde Türkiye'den mülakat almaya başlarsak daha da mutlu olacağız.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sfenx, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells vukuatlı nüfus kayıt örneğini alırken eski eşi katacak mıyız? Öyle bir seçenek çıkıyor.

ABD'ye gidecek kisiler kayitta oldugu surece gerisi cok onemli degil. Eski esin olmadigi kaydi KCC'ye gonderebilirsiniz.

Eger eski esin oldugu kayitta bosanmaya dair daha fazla bilgi varsa o durumda onun da ciktisini alip mulakata o belgeyi de goturebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |