Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@eeken, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

Haziranda 43, temmuzda 26 kişi Ankara'da F4 vizesi almış. Nerede bu arkadaşlar? Bi tanesi bile forumda yok ilginç 🙂

Su iletiyi inceleyin:

https://yesilkartforum.com/forum/post/221889

Sayin @gucarslan 'in dedigi gibi aile sponsorlu gocmen vizelerin ciddi bir kismi Iran vatandaslarina gidiyor... Trump doneminde gocmen vizeler Iran icin yasakliydi, Biden ile yasak kalkti; o nedenle cok buyuk bir birikme vardir o dosyalarda...

• @orhan-gazi 30 nisan 2007

• @Zeyno evet çok az kalmış , benim tahminin en gec sizin Kasım ayinin ilk haftasında randevu tarihini belli olur diye düşünüyorum, cok yavas ilerliyor, ama azda olsa ilerlemesi güzel

• @orhan-gazi Kasım ayı harika olurdu.Charlie oppenheim 2 aydır ısrarla 3-6 ay aile vizeleri ilerlemeyecek dediği için Hazirandan önce beklemiyorum ben.

• @Zeyno ekim bülteninde belli olur,az da olda ilerleme olur

• @Zeyno Bence Aralıkta randevunuz gelmiş olur

• Bu ay değişiklik yok 🙄

Ayrıca bültenin sonunda Ocak ayına kadar ilerleme olmayacağı belirtilmiş.

Söylenecek bi şey yok maalesef.

• @eeken charlie ısrarla söylediği için alıştırmıştım kendimi. Beklentim en erken haziranda gidebilecek duruma geleceğimiz şeklinde.

• Merhaba
    F4 green kart basvurusuna 2014 yılında başvurduk. Fakat orada bildirdiğimiz adreslerimiz değişti. Bunun güncellemesini nasıl yapacağız.

• Merhaba
    F4 için 2014 yılında başvuru yapmıstık. Adres değişikliği nasıl yapılabilir

• @amadeus_123321 Merhaba,suradan adres degisikligini yapabilirsiniz.

Adres degisikligi

• Merhaba sayın @crazycells .

Şöyle bir haber var. Amerika'daki yasa sistemi aşırı karışık, o yüzden sormak istedim. Sizce böyle bir yasanın geçme ihtimali var mı?
    Bizim gibi 6 ay kalan arkadaşlar için 2500 USD ile green card'ı kap diyor 🙂 Tam da anlayamadım, sadece AOS için mi geçerli?

• @eeken Evet yasanin bu haliyle sadece AOS icin gecerli bu durum.

• Bugünkü canlı yayında yine ısrarla 3-6 ay hatta belki 6 aydan daha fazla duracak dedi.

• @eeken trump dönemine geri döndük....

• Vatandasligimi aldiktan sonra kardesime 2019 yilinda basvuru yapmistim. 2020 de tasindim. USCIS in internet sitesindeki hesabimda bir turlu adresi degistirecegim linki bulamiyorum. 1 saattir hep ayni linklere yonlendiriliyorum ama online address change icin bir turlu nihai linke ulasamiyorum. Bu yuzden AR-11 formunu doldurup print alip posta ile gondermek istiyorum. Ancak bu formu indirip actigimda formun adinin "Alien's Change of Address Card" oldugunu goruyorum. Adindan da anlasilacagi uzere bu form green card li kisiler icin duzenlenmis bir form gibi geldi bana. Ayrica "Country of Citizenship" ve "Alien Number" haneleri var. ABD vatandaslari da ayni formu mu doduruyor? Konu hakkinda fikirlerinizi rica ediyorum. Tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hasbelkader, içinde söyledi: F4 Vize Sureci (ABD Vatandaslarinin Kardesleri)

Vatandasligimi aldiktan sonra kardesime 2019 yilinda basvuru yapmistim. 2020 de tasindim. USCIS in internet sitesindeki hesabimda bir turlu adresi degistirecegim linki bulamiyorum. 1 saattir hep ayni linklere yonlendiriliyorum ama online address change icin bir turlu nihai linke ulasamiyorum. Bu yuzden AR-11 formunu doldurup print alip posta ile gondermek istiyorum. Ancak bu formu indirip actigimda formun adinin "Alien's Change of Address Card" oldugunu goruyorum. Adindan da anlasilacagi uzere bu form green card li kisiler icin duzenlenmis bir form gibi geldi bana. Ayrica "Country of Citizenship" ve "Alien Number" haneleri var. ABD vatandaslari da ayni formu mu doduruyor? Konu hakkinda fikirlerinizi rica ediyorum. Tesekkurler.

Once su linki tiklayin:

Ilerleyip, sonraki ekranda Have you filed an immigration-related application or petition and have not yet received a decision notice, card, or document? sorusuna yes diye cevap verin.

A numaraniz degismeyecek, onu bilgi amacli yine yazabilirsiniz...

• @crazycells bu calisiyor. Tesekkurler.

• Ankara'daki yeni büyükelçiliğin yanındayken hepimiz adına duvara dokunup dilek diledim 😃

Benzer Başlıklar

• 58
  • 2
  • 4861
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |