Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @smartcells Bugün bende evraklarımı göndermedim hocam bakalım.Talep gelmedi ama bi sorun oluşturmaz inşallah.Evrakları gönderdikden 5 dk sonra bir otomatik geri dönüş maili aldım.

• Merhabalar. DS260 formunu doldurduğum esnada eşim çalışmıyordu ve mesleği bölümünü ev hanımı olarak işaretlemiştik. Bu ay işe başladı. Bu konu ile ilgili güncelleme yapmak için DS260 formunu açtırmalı mıyız? Yoksa mülakat esnasında sorarlarsa mı söyleyelim? Bu arada asıl talihli benim.

• @crazycells teşekkür ederim. çok açıklayıcı olmuş gerçekten.

• ⭐⭐⭐

@kara_kartal, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar. DS260 formunu doldurduğum esnada eşim çalışmıyordu ve mesleği bölümünü ev hanımı olarak işaretlemiştik. Bu ay işe başladı. Bu konu ile ilgili güncelleme yapmak için DS260 formunu açtırmalı mıyız? Yoksa mülakat esnasında sorarlarsa mı söyleyelim? Bu arada asıl talihli benim.

DS260'ı gönderdiğiniz andaki bilgleriniz esastır.
    Bahsettiğiniz konu formu açtırmaya değecek bir değişiklik değil.

• ⭐⭐⭐

@Burak42, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

@smartcells Bugün bende evraklarımı göndermedim hocam bakalım.Talep gelmedi ama bi sorun oluşturmaz inşallah.Evrakları gönderdikden 5 dk sonra bir otomatik geri dönüş maili aldım.

Hayırlısı olsun.

• @smartcells Cevap için teşekkürler.

• Gönderdim olacakdı orayı yanlış yazmışım.

• @erdemslife teşekkürler
    Peki Amerika'ya girişte aşı zorunluluğu var mı yaş sınırı nedir bilginiz var mı

• @tsea şu anda aşı zorunluluğu yok, sadece uçağa binmeden PCR testi isteniyor. Son gelişmeleri THY nin sitesinden bakıyorum güncel bilgi geldikçe yeniliyorlar.
    “THY seyahat kısıtlamaları” yazarsanız google a ülkelerin seyahat kısıtlamalarına ulaşabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

Düşünen varsa eğer böyle bir kampanya yapmışlar.

cambly-yesilkartforum.com.jpg

• Ds260 gönderimi 12'sinde yapmıştım ama henüz evrak talep maili gelmedi bana. Case numaram yüksek diye mi gelmedi acaba? Normal bir durum mu yada bir şey yapmalı mıyım?

• 2022 ile alakalı şöyle bir twit atılmış da 3 ekime mülakat tarihi verilmiş sanırım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @gucarslan özür dilerim hocam görmemişim 😞

• DV2022 ile ilgili mülakat tarihlerinin yavaş yavaş belirleniyor olması güzel.
    Bu süreçteki gecikmeler muhtemelen 2021 ve 2022'nin aynı anda işlem görüyor olması diye yorumluyorum, katılır mısınız bu düşünceye?
    Diğer yandan değerli forum üyesi arkadaşlar KCC evrak istemese de gönderin ki mülakat tarihi için zaman kazanın şeklinde yorum yapmışlar.
    Peki evrakları göndermek için talebin gelmesini beklersek ve bu süreç uzarsa, Ekim ayında mağdur olabilir miyiz?
    CN düşük olduğu için bu sorunun cevabı benim için ekstra önemli zira Ekim sonrası CN'ler >2300 şeklinde değerlendirilecektir.

Mülakat süreci ile ilgili bir sorum daha olacak,
    Birikimleri beyan ederken, $ harici birikimleri olduğu gibi gösteriyoruz ve onlar $ cinsinden bir toplam algılıyorlar değil mi?

• @Kryptonite açıkçası yukardaki maili inandırıcı bulmadım, çalışma saatlerine /tarihlerine baktığımızda bir yanlıslık var gibi görünüyor. Ben şahsen daha onaylar gelmemişken mülakat dağıtıldığında pek inanmıyorum ama olabilir de tabi.
    Evrak gönderimine gelince talep almadan evraklarını gönderip de onay ve mülâkat alanı da hiç okumadım varsa (yanlışım düzeltilsin lütfen ) bu yüzden ben talep gelmesini bekliyeceğim ama sizin no baya düşük old. için bilemiyorum açıkcası.

Para konusu ise konsolosluktakilerin TL olarak görünen paranın da aşağı yukarı kaç dolar ettiğini bildiği için ona göre bir değerlendirme yaptıklarını düşünüyorum.

• @ayla-can, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Evrak gönderimine gelince talep almadan evraklarını gönderip de onay ve mülâkat alanı da hiç okumadım varsa (yanlışım düzeltilsin lütfen ) bu yüzden ben talep gelmesini bekliyeceğim ama sizin no baya düşük old. için bilemiyorum açı

Tammamdır, çok teşekkür ederim. Biraz sabırla beklemek gerekecek sanırım. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fxu yapabileceğiniz bir durum yok, beklemeniz yeterli.

• Merhabalar ,
    Eşim 2022 talihlisi. Kendisi çalışmıyor. Asıl talihli olduğu için mülakat zamanı gösterilecek olan para onun hesabında mı olmalı? Yoksa eşim olduğu için benim hesap dökümlerim yeterli mi? Cevabınız için şimdiden teşekkürler. İyi Günler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fbal ilk olarak imzanızı 2022 olarak güncellemenizi rica ederim.

normalde olması gereken birikimin asıl talihli üzerinde olması ve bunun beyan edilmesi yönünde. ancak bu mümkün değilse tavsiyemiz, sizin birikim hesabınızı eşinizle ortak hesap olarak değiştirmeniz. bu sayede hesap bilgilerinizde hem sizin, hem de eşinizin ismi görünecektir. bu en kolay ve zahmetsiz olan olan yol..

bol şans.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |