Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @isik hayrılı olsun 🙂 darısı mülakata

• ⭐⭐⭐

@isik, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@smartcells bana mı Sono'ya mı soruyorsunuz emin olamadım ama bana soruyorsanız aradan çıksın, son dakikaya bırakıp bir aksilik olmasın diye.

Yok Mustafa'ya @Sono sormuştum. Siz de aynı durumdaymışsınız. Hayırlı olsun. Vizenizi aldığınız haberinizi bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐

@smartcells Ben de hem iş yerindeki izin durumu, hem de aradan çıkarmak adına ağustos başında halletmek istedim. Ağustos sonu mülakata girecek olan bir iki arkadaşım daha öyle yaptı 🙂

• ⭐⭐⭐

@Sono, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@smartcells Bende hem iş yerindeki izin durumu, hem de aradan çıkarmak adına ağustos başında halletmek istedim. Ağustos sonu mülakata girecek olan bir iki arkadaşım daha öyle yaptı 🙂

👍
    Mantıklı.
    Zaten vizeyi aldıktan sonra çok beklemden hemen giriş yapacaksan 6 aylık vizenin sonundan biraz kırpmakta sorun yok. Böylece şimdiden garantiye almış olursun sağlık muayenesini tamamlamayı. Öyle bir dünyada yaşıyoruz ki artık ne zaman neyin olacağı hakikatten belli değil. Normalimiz diye bir şey kalmadı. Mutlu haberini hep beraber kutlamak ve paylaşmak dileğiyle.

• @Serkantepe Benim tek umudum sizsiniz açıkçası be4nim de hesabımda 9800 dolar var inş red yemem amin

• ⭐⭐⭐

@cansuselcan Mülakatınız 13 Eylül'de mi?

• ⭐⭐⭐

@smartcells dusuk bir ihtimal (sanirim daha onceden gecirilen rahatsizliktan oturu) ama saglik kontrolunde balgam testi istendigi de oluyor ve bu testin cikmasi uzun suruyor. Belki de farketmeden bu riski de gidermis oldular.

• @Serkantepe Hocam oncelikle vizeniz hayirli olsun!

Kisisel gorusum

Hesapta $1400 ile vize aldiginiz icin yaziyorum:

1- Hesap dokumundeki rakami yanlis gormus olabilir 🙂

2- Ogretmen iken pandemi kosullarinda yoneticilik yapiyorum demissiniz, evde bos bos yatmamis hemen baska bir is bulup calismaya devam etmis, caliskan bir ruh diye dusunmus olabilir 🙂

3- Motorcycle hastasi birisine denk gelmis olabilirsiniz! 😃

Bol sanslar!!!

• @cansuselcan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@Serkantepe Benim tek umudum sizsiniz açıkçası be4nim de hesabımda 9800 dolar var inş red yemem amin

Kendinizi güzel ifade edin gerisi boş bence ki bu tutarla çok rahat alırsınız (:

• @MySea, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@Serkantepe Hocam oncelikle vizeniz hayirli olsun!

Kisisel gorusum

Hesapta $1400 ile vize aldiginiz icin yaziyorum:

1- Hesap dokumundeki rakami yanlis gormus olabilir 🙂

2- Ogretmen iken pandemi kosullarinda yoneticilik yapiyorum demissiniz, evde bos bos yatmamis hemen baska bir is bulup calismaya devam etmis, caliskan bir ruh diye dusunmus olabilir 🙂

3- Motorcycle hastasi birisine denk gelmis olabilirsiniz! 😃

Bol sanslar!!!

Ne oldu bilmiyorum ama fazla karıştırmıyorum :d

Teşekkürler 🙂

• @Pangea tebrikler yeni hayatınızda sağlıklı huzurlu günleriniz olsun 🙏🏻💐

• ⭐⭐⭐

@ugurbenli hayırlı olsun. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim
    Yolunuz açık olsun

• ⭐⭐⭐

@red_wine tebrik ederim. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim

• ⭐⭐⭐

@28Bjk1903 🙂 tebrik ederim.
    Hayallerinize kavuşmanıza Amerika'ya uçmak kalmış 🙂
    Yeni hayatınızda mutluluklar başarılar dilerim

• ⭐⭐⭐

@GİZEM-ÖZEKŞİ tebrik ederim hayırlı olsun. Yeni hayatınızda ailenizle mutluluklar dilerim

• @fetihy iyi dilek ve tebrikleriniz için çok teşekkür ederim 🙂

• Vizesini alan herkesi tebrik ederim. Hâlâ bekleyen bütün arkadaşların da Eylül'e randevu almasını diliyorum. Biz de sizin gibi heyecanla bekliyoruz, umarım bu işlerin sonu iyi biter kimse üzülmez.🙏

• Arkadaşlar selamlar ben dosya onayından sonra evlendiğimi dosyamda bekar olduğumu şuan evli gözüktüğümü fakat aynı zamanda boşanma aşamasında olduğumu bununla alakalı neler yapmam gerektiğini konsolosluğa bildirdim onlarda cevap olarak şunu söyledi; " Su anki medeni haliniz evli olarak gorunuyorsa evlilik cuzdaninizi ibraz etmeniz gerekmektedir. Gorusme gununuzde bosanma islemlerinin devam ettigini ve varsa evraklarinizi bildirmeniz yeterli olacaktir. Vizeniz de evli ibaresiyle hazirlanacaktir. " ben soruyu sorarken evlilik cüzdanı fotokopisini yüklemiştim, fakat evlilik cüzdanını yine soru formuyla tekrar mı göndermem gerekiyor yoksa mülakatta götürmem yeterli olacak mıdır ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dolcepts mülakata götürmeniz yeterli olacaktır. mülakatta kontrol edilecektir çünkü..
    bilgi verdiğiniz için de teşekkürler, çok güzel bir deneyim bu bizler için.

• @gucarslan Cevabınız için çok teşekkür ederim, sizlerin yaptığı emek ve iyiliklerin yanında hiçbirşey olmasada umarım herkes faydalanır. Tekrardan teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 116
  • 154
  • 332
  • 481
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |