Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan Ben telegramda kullanıcı adımı değiştirmeyi atlamışım şimdi değiştirdim beni ekleyebilir misiniz

• ⭐⭐

• ⭐⭐

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Scrower kısa zaman sonra gruba dahil edileceksiniz.

• ⭐⭐

• ⭐⭐

• Merhabalar,
    Benim sorum şu:
    Yeşilkart başvurusu yaparken yeşil pasaporta sahiptim fakat sonuçlar açıklanıncaya kadar geçen süreçte pasaportumun süresi doldu ve ben yeni bir pasaport çıkaracağım. Bu yeni çıkaracağım pasaport, bordo renkli pasaport olacak. Bundan dolayı herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Bu değişiklik için ayrıca herhangi bir bildirim yapmak zorunda mıyım?
    Şimdiden tüm cevaplar için teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@veterinerbey, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar,
    Benim sorum şu:
    Yeşilkart başvurusu yaparken yeşil pasaporta sahiptim fakat sonuçlar açıklanıncaya kadar geçen süreçte pasaportumun süresi doldu ve ben yeni bir pasaport çıkaracağım. Bu yeni çıkaracağım pasaport, bordo renkli pasaport olacak. Bundan dolayı herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Bu değişiklik için ayrıca herhangi bir bildirim yapmak zorunda mıyım?
    Şimdiden tüm cevaplar için teşekkür ederim.

Eski pasaportunuzu, fotoğrafını da çekerek saklayın ve mümkünse 10 yıllık yeni bir pasaport çıkarıp öyle doldurun formu. Evrak gönderim aşamasına geldiğinizde değişikliğin nedenini açıklamanız gerekecek.

Vize sürecinizi imzanıza taşıyın lütfen:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• Tekrardan Selamlar, doğru anladığımdan emin olmak arzusundayım, mülakata gittiğimizde konsolosluk dan ABD de geçirilen süreler için tarafımızdan polis kaydı istenmeyecektir fakat ABD dışından geçirilen süreler için istenebilir diyorsunuz,. Bir çok site forum gezdim FBI dan almanız gereken diyenden tutun, USA ya gidip alın diyene kadar bir çok kişi bir çok şey söylüyor bir çok bilgi kirliliği mevcut.

• Amerikaya giriş yaptığımızda yazdığımız yere gitmek zorundamıyız?Ben başka eyalete gitmeyi planlıyorum.Birde evraklarım o adrese gittiğinde gitmek zorundamıyım bana ulaştırabilirlermi?

• Merhaba Ds 260 formu doldururken şöyle bir durum ile karşılaşan oldu mu acaba? 5 yıl içerisinde ziyaret ettiğiniz ülkeler kısmını doldurup KAYIT EDİP (DEFALARCA ) bir sonraki adıma geçip review demeden kayıt edip çıkıyoruz ancak sonrasında kontrol etmek için açtığımız da 5 yıl içerisinde yapılan ziyaretler kısmı ne no ne yes seçili değil ve az önce seçtiğimiz ülkelerin hiç biri orada görünmüyor. formu çok kez tamamlayıp kayıt edip çıktım sadece review demedim ki kontrol etme şansım kalsın diye, ancak o kısım her seferinde değişiyor ve hiç işaretlenmemiş ülkeler hiç seçilmemiş duruma geliyor?

Diğer bir sorum ise; 3 yaşında ki kızımızın pasaport süresi 2023 Nisan da doluyor ve haliyle üzerinde bebeklik resmi var. Bu durumda yeni bir pasaport mu çıkarmak daha doğru, yoksa bunla formu doldurup göndermeli miyiz?

1. bir sorum ise açık öğretim kaydım varmış açmışım kalmış öyle, üniversiteler kısmına kayıt ettim ama none yet yazdım mezuniyet kısmına bu yeterli mi acaba yoksa hiç mi yazmasaydım?

Bir de asıl talihli ile eş ve çocuklarının formları ve bazı sorular birbirinden farklı. Bu durum normal sanırım. Bir girdiğimde bazı sorular varken diğer bir girdiğimde bazı sorular yok oluyor:) farkındayım biraz garip ama gerçekten bu oluyor. Yaşayan oldu mu acaba?

Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

• @Burooo07 İstediğiniz yere gidebilirsiniz ancak green card o verdiğiniz adrese gidecek onu ordan almalısınız sadece.

Ben şu an DS260 formunu doldururken "your request cannot be processed at this time" hatası alıyorum bu genel bir sorun mudur?

Bir de hangi browserı tavsiye ediyorsunuz?

• @Gülten-Hadımlı merhaba nufüs müdürlüğüne başvurup alabilirsiniz. Ben 2007 ye kadar alabildim

• Öncelikle merhabalar,

Ds formu doldururken adres kısmında aile evinden üniversitede eve çıkmış ve yine aile evine dönmüş biri olarak adres sıralamam nasıl olmalıdır ?

Şimdiden teşekkürler.
    Forumun yeni üyesi olarak herkese sağlıklı bir yıl diliyorum.

• Herkese Selam, ds260 formunu doldurmak istediğimde önüme çıkan ekranda kırmızı yazılarla
    "This site no longer supports the playback for Adobe Flash Videos. For instructions on scanning documents in the IV process, please visit travel. state .gov site. " diye uyarı yazısı çıkıyor , farklı tarayacılarlada giriş yaptım aynı yazı çıkıyor , buna rağmen continue diyip formu doldurmaya başlasam sorun olur mu ? Herkese bol şans

• ⭐⭐

@xbens, içinde söyledi: DV2022 (2022 Green Card Lotosu) Aşamaları

Herkese Selam, ds260 formunu doldurmak istediğimde önüme çıkan ekranda kırmızı yazılarla
    "This site no longer supports the playback for Adobe Flash Videos. For instructions on scanning documents in the IV process, please visit travel. state .gov site. " diye uyarı yazısı çıkıyor , farklı tarayacılarlada giriş yaptım aynı yazı çıkıyor , buna rağmen continue diyip formu doldurmaya başlasam sorun olur mu ? Herkese bol şans

firefoxa tarayıcı denediniz mi

• @betterwithbutter sabah erken saatte girin bence

• @Ramazan evet firefox ve opera denedim aynı hatayı veriyor

• Merhaba,
    2 ay sonra üniversiteden mezun olacağım ds-260 formunda sadece liseyi mi yazmalıyım ?

Benzer Başlıklar

• 2908
  • 642
  • 114
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |