DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım lise son sınıfa geçtim. Green Card başvuru şartlarında Lise Diploması isteniyor. Ben bu ekim ayında lise diplomamı almadan başvursam (lise son sınıfken) çekiliş sonuçları seneye Mayıs ayında açıklandığında lise diplomamı almama 1-2 hafta kalmış olacak.Sizce sıkıntı olur mu 🙂 Çıkması düşük bir şans tabii ki ancak yine de başvurmak istiyorum.

• Yasaklı

@krygkmn Lise diploması içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım lise son sınıfa geçtim. Green Card başvuru şartlarında Lise Diploması isteniyor. Ben bu ekim ayında lise diplomamı almadan başvursam (lise son sınıfken) çekiliş sonuçları seneye Mayıs ayında açıklandığında lise diplomamı almama 1-2 hafta kalmış olacak.Sizce sıkıntı olur mu 🙂 Çıkması düşük bir şans tabii ki ancak yine de başvurmak istiyorum.

durumunuz neyse onu yazın.sonra sıkıntı olmasın.

• ⭐⭐

@krygkmn bir sorun olmaz kazandığınızı öğrendiğinizde mezun oluyorsanız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım lise son sınıfa geçtim. Green Card başvuru şartlarında Lise Diploması isteniyor. Ben bu ekim ayında lise diplomamı almadan başvursam (lise son sınıfken) çekiliş sonuçları seneye Mayıs ayında açıklandığında lise diplomamı almama 1-2 hafta kalmış olacak.Sizce sıkıntı olur mu 🙂 Çıkması düşük bir şans tabii ki ancak yine de başvurmak istiyorum.

onemli olan vize mulakati sirasinda sartlari sagliyor olmaniz. Yani lise diplomanizi mulakat zamanina kadar alirsaniz hicbir sorun yasamazsiniz.

• Yasaklı

@crazycells Lise diploması içinde söyledi:

onemli olan vize mulakati sirasinda sartlari sagliyor olmaniz. Yani lise diplomanizi mulakat zamanina kadar alirsaniz hicbir sorun yasamazsiniz.

aynı soruyu" yılmaz" nickli arkadasım da sormustu. onun tek farkı açık lisede okuması(son sınıf) ve 3 dersinin kalması. orada: "durumunuz neyse onu yazın" demiştiniz burda baska bir sey yazdınız. hangisi doğru acaba? yılmaz ocak da bitirecek liseyi büyük ihtimal ve cn no: dv 17xxx civarı.sizin yönlendirmenizle "öğretime devam ediyor" sıkkını işaretledik.ama burda aynı soruya baska cevap verdiniz sanki!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@başkan Lise diploması içinde söyledi:

@crazycells Lise diploması içinde söyledi:

aynı soruyu" yılmaz" nickli arkadasım da sormustu. onun tek farkı açık lisede okuması(son sınıf) ve 3 dersinin kalması. orada: "durumunuz neyse onu yazın" demiştiniz burda baska bir sey yazdınız. hangisi doğru acaba? yılmaz ocak da bitirecek liseyi büyük ihtimal ve cn no: dv 17xxx civarı.sizin yönlendirmenizle "öğretime devam ediyor" sıkkını işaretledik.ama burda aynı soruya baska cevap verdiniz sanki!

Iki soru birbirinden farkli. O soruda talihli bir arkadas DS260 formunu dolduruyordu, su anki soruda ise cekilis basvurusu yapacak bir arkadas lise diplomasini basvurudan once almamis olmanin sorun olup olmayacagini soruyor.

• Yasaklı

@crazycells ha doğru pardon so sorry.

• Ben formu bitirip gonderdim esimin olan simdi benim formumda baskan bey arttik donus yok duzeltme yapamam esimin formunu dua edin bana lise diplomasini mulakattan once alalim

• Yasaklı

@yilmaz Lise diploması içinde söyledi:

Ben formu bitirip gonderdim esimin olan simdi benim formumda baskan bey arttik donus yok duzeltme yapamam esimin formunu dua edin bana lise diplomasini mulakattan once alalim

daha once söyledim,"submıt yap gönderme" diye ama dinlememisşin beni,260 ı mail atıp tekrar açtırabiliyon panik yapma,acele etme.daha cok var.sorun yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ben formu bitirip gonderdim esimin olan simdi benim formumda baskan bey arttik donus yok duzeltme yapamam esimin formunu dua edin bana lise diplomasini mulakattan once alalim

Imzamdaki dokumani ve forum video'sunu izleyip DS260'i yavas yavas doldurabilirsiniz. DS260 formuyla ilgili sorularinizi da su konuda sorabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/524/dv2019-2019-green-card-lotosu-asamalari

• @başkan inanin kayit edip nasil gonderdigimi bilmiyorum ama dediginiz gibi tek tek harf harf okuyup yolladim insallah inceleyip AP ye takilmam dua edin insallah benim forma yarin baslayacam baskanim

• Arkadaslar mulakat zamaninda AP VE N/A ne anlama geliyor bilen varmi

• Yasaklı

Arkadaslar mulakat zamaninda AP VE N/A ne anlama geliyor bilen varmi

AP, dosyanızla ilgili bazı guncellemelere ihtiyaç var demek;N/A , ise olumsuz anlamına gelir.

• Gecen yil 17xxx binlere baktim hocam 4 kisi N/A almis ankara mulakatinda demekki mulakatta onemli bisey greencard cikti diye herkes gidemiyormus o zaman baskanim

• Yasaklı

Gecen yil 17xxx binlere baktim hocam 4 kisi N/A almis ankara mulakatinda demekki mulakatta onemli bisey greencard cikti diye herkes gidemiyormus o zaman baskanim

evet oyle malesef.sartları sağlamayanlar ya da amerika da yasam konusunda güven vermeyenler eleniyor.

• 2017 de hic N/A alan yok baskanim lise diplomasi varsa bankada paran varsa sabika kaydi yoksa baska ne sebepten red alinabilirki

• AP olayi mulakat tarihindemi belli olur yoksa daha once emeil mi gelir acaba

• Yasaklı

AP olayi mulakat tarihindemi belli olur yoksa daha once emeil mi gelir acaba

orda soylerler, kısa sürelidir.5 hafta kadar surer.

• Yasaklı

2017 de hic N/A alan yok baskanim lise diplomasi varsa bankada paran varsa sabika kaydi yoksa baska ne sebepten red alinabilirki

sağlıktan elenebilir,sahte evrak beyanından elenebilir,usa için sakıncalı ulkelere aşırı ziyaret-teror suphelisi denilerek elenebilir,daha once usa da bulunup "yasak" yemişşse elenebilir.

• @crazycells orada commint college veya üniversite duruma göre okumayı düşünüyorumda okul lise diplomasını kabul eder mi duyduma göre türkiyede okuduğun ilkokul diplomasını ve lise diplomasını ingilizce çeviri yaptırıp sonra notere onaylatıp daha sonra ise savcı vaye kaymakamamı ne imzalatmam gerkiyormuş yoksa kabul olmuyormuş böyle birşi var mi ?

Benzer Başlıklar

• 9
  • 7
  • 7
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.3k

| | | |