Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Üstüne eklemek isteyen eklesin

• Yasaklı

@efeser Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Sayın kcc
    1 yılı aşkın bir süredir beklemekteyiz ve hepimizin psikolojisi ve düzeni aşırı derecede bozuldu.Evet biliyoruz kazandığımızda garanti olmadığını belirtiyorsunuz fakat gerçekten bunun hayaliyle koca bi zaman heba ettik sizden isteğimiz elinizden geldiği kadar en fazla vizeyi vermenizi talep ediyoruz teşekkürler iyi çalışmalar

dear kcc!
    We have been waiting for more than a year and we all know that our psychology and discipline have been overdone. We know that we do not guarantee that we have won, but we really want to give you the most visions as you wish from our hands.thank you.have a good days. yesilkart forum family(turkey)

• Merhabalar , ben ıd hesabından reel case hesabından anlayamıyorum , numaram 245xx lerde sizce durumum nedir ?? Ne kadar ilerlemesi gerekir bilgi sahibi arkadaşların yorumlarını merakla bekliyorum, şimdiden teşekkürler

• Merhaba
    Biz 2018 green card talihlisiyiz.Avrupa bölgesinde yer alıyoruz. Belki de maalesef Avrupa Bölgesinde yer alıyoruz demeliyiz.Türkiyeden göçmenlik vizesi için başvurumuzu yaptık ve kazandığımızı öğrendik.Ancak bir sorun var ki numaralarımız çok büyük.Green cardı alacagımızın kesin olmadığını biliyorduk ancak sadece numaralarımız nedeniyle bize verilen sansı kaybetmek istemiyoruz ve tüm talihlilerin mülakata girmesini gönülden istiyoruz.Ülkemizdeki sosyal ve siyasal karmaşa nedeniyle huzurlu değiliz ve Amerika için fiziksel ve zihinsel iş gücü oluşturacağımıza yürekten inanıyoruz.Lütfen son vize bülteninde bize bir sans verin ve current olsun. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

• @başkan üstte yazdığımı ingilizceye cevirirseniz ben bunu herkese yazarak taciz etmeyi planlıyorum.Tesekkür ederim.

• Mail adreslerini bulamadm bilen varsa paylaşabilirmi

• Ben aksama yeterince uzun daha aciklayici ve taleplerimizi bildiren bir mektup hazirlarim. Bunu cevirdikten sonra rus forumlarinada paylasabiliriz

• Yasaklı

@discordiaa Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Merhaba
    Biz 2018 green card talihlisiyiz.Avrupa bölgesinde yer alıyoruz. Belki de maalesef Avrupa Bölgesinde yer alıyoruz demeliyiz.Türkiyeden göçmenlik vizesi için başvurumuzu yaptık ve kazandığımızı öğrendik.Ancak bir sorun var ki numaralarımız çok büyük.Green cardı alacagımızın kesin olmadığını biliyorduk ancak sadece numaralarımız nedeniyle bize verilen sansı kaybetmek istemiyoruz ve tüm talihlilerin mülakata girmesini gönülden istiyoruz.Ülkemizdeki sosyal ve siyasal karmaşa nedeniyle huzurlu değiliz ve Amerika için fiziksel ve zihinsel iş gücü oluşturacağımıza yürekten inanıyoruz.Lütfen son vize bülteninde bize bir sans verin ve current olsun. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Dear kcc!

We are 2018 green card winner.We are located in the European region.
    Perhaps we are unfortunately in european region.
    We made our application for immigration visas from Turkey and we learned that we won.
    But there is a problem that our numbers are too big.
    We knew that it was not certain that we would get a green card, but we just do not want to lose the chance given to us because of our numbers and we sincerely ask all lucky people to enter the conversation
    We are not restful because of the social and political turmoil in our country, and we strongly believe that we will create physical and mental work force for America.please give us a chance in the latest visa newsletter and get current.thanks very mucf for your attantion.

• Imza kampanyasi olabilir internet sitesi vardi bir tane.yabanci forumlarda paylasabiliriz

• @periscope gerçekten iyi olur şimdiden teşekkürler

• Yasaklı

@alesta Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Imza kampanyasi olabilir internet sitesi vardi bir tane.yabanci forumlarda paylasabiliriz

change.org

• @msbkara Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Merhabalar , ben ıd hesabından reel case hesabından anlayamıyorum , numaram 245xx lerde sizce durumum nedir ?? Ne kadar ilerlemesi gerekir bilgi sahibi arkadaşların yorumlarını merakla bekliyorum, şimdiden teşekkürler

Size sıra gelebilmesi için son ayki bültenin reel ID anlamında 510 ila 550 kişi daha ilerlemesi gerekiyor. Bunun için de yetkililerin, EU bölgesinden dağıtılmak üzere son aya ortalama 750 vize daha ayırmış olmaları gerekiyor.

• @başkan Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@discordiaa Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Merhaba

• liste madde

Dear kcc!

We are 2018 green card winner.We are located in the European region.
    Perhaps we are unfortunately in european region.
    We made our application for immigration visas from Turkey and we learned that we won.
    But there is a problem that our numbers are too big.
    We knew that it was not certain that we would get a green card, but we just do not want to lose the chance given to us because of our numbers and we sincerely ask all lucky people to enter the conversation
    We are not restful because of the social and political turmoil in our country, and we strongly believe that we will create physical and mental work force for America.please give us a chance in the latest visa newsletter and get current.thanks very mucf for your attantion.

• @yekta bey, sizin konyalı olacağıma kenyalı olsaydım lafınıza hala gülüyorum ve size sıra geleceğine yürekten inanıyorum.

numarası gelen herkese hayırlı olsun!

benim numaram biraz umutsuz, ama sinyal oluşturur derseniz ben de önümüzdeki hafta mail atabilirim.

• Müsaadenizle aynı mektup üzerinde birkaç değişiklik yapmak istedim.Kcc ye gönderiniz mi bilmiyorum ama bu şekliyle de olabilir.
    Dear Kcc,
    We have been selected for 2018 green Cardin lottery in EU region from Turkey.But perhaps we should say that unfortunately EU region because of our case numbers.For now the main problem is our case numbers because they are too bugün for the last visa bulletin.We knew that it was not certain that we would get the green card but we just know that we do not want to lose this opportunity given to us because of our numbers.We sincerly ask for all lucy applicants to join the visa interview.
    We are not comfortable because of the social and political issues in our country, and we strongly believe that we will create physical and mental labor for your country.
    Will you please give us a chance for the last visa bulletin to get our case numbers current.
    Thanks soslu much for your great attention.
    Yours sincerly
    2018 EU Turkey selected applicants

• @sinoretik 652 gerçek case kaldı bana .. inş olur ya . Ama eskisi kadar takmıyorum hevesim iyice gitti . Umarım sizede çıkar

• Bu ileti silindi!

• @yekta inşallah olur. bizim de hakkımızda hayırlısı.

• @hadi herkes atsın yüklenenim . Birde mail adresini verir misiniz atalım

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |