DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• yav bırakın bu işleri umut vermeyi filan maç çoktan bitti 10-0 88.dakika.her cut off tan sonra daha bitmedi bitmedi dahada bir ay mal gibi bekleyemem

• @caner35 geri kalan caselerle konsolosluklarin vizeleri yetistirmesi imkansiz ( herkesin mulakat almasi )

• bi dahaki ay da böyle artarsa 24750 ediyor

• Bu maçı kazanmamız icin rakip kalecinin ölmesi falan lazım . Game over . 😞 hayali bile güzeldi

• @yekta sana gelir belki ucundan

• Avrupa current olmayacak arkadaslar bu en basindan beri belli. Son ay icin yuksek bir case no aciklanabilir tek umut bu malesef. Avrupada cok fazla konsolosluk var isterlerse cayir cayir verirler o vizeleri 1 ayda. Afrika ve asyada kimse vize alamiyor almiyor belki temmuz 13 e kadar duruma bakip avrupaya yuksrk bir sicrama yaptirabilirler. Acikcasi benim.eski mesajlarima bakabilirsiniz bu ay dusuk obumuzdeki ay yuksek bir artis bekliyordum. 23500 24000 beklerken 23325 geldi hayirlisi bakalim.

• @metert yok ya benimki 24883 lerde

• Hayırlısı olsun ne diyelim. Sınırdan gidemeyecek olanlara ayrıca geçmiş olsun. Ben ilk kazandığım günden beri bu ihtimale hazırdım numaram yüzünden. Ancak bu kadar da uzak kalacağını hiç düşünmemiştim.

• @yekta yinede umut var

• vize vermek isteseler zaten verirlerdi .daha neyin durumuna bakacaklar adamlar alamıyor işte tıkanan tarafa değilde ihtiyacı olmayan tarafa ısrarla uğraşıyorlar

• @metert Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

@yekta yinede umut var

Sizin için bende öyle düşünüyorum. Max 30k min 26k görür diye düşünüyorum. Bilgi değil hissiyat.

• Adamlar resmen Asya Afrika Güney Amerika’yı current yaptı. İnanamıyorum.

• Bence de bitti bu iş herkes önüne bakacak mecbur.Tüm hayallerim yıkıldı...

• @mkilyar Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

Adamlar resmen Asya Afrika Güney Amerika’yı current yaptı. İnanamıyorum.

kimse vize almıyor inanılamayacak bır sey yok.

• @periscope Sayılar ile DV 2018 içinde söyledi:

19000 20300 arasi. Paylasan kisi dv4roger kotalari hesaplayan adam bu tablonun ustunede coskudan daha cok umutsuzluk ve karamsarlik var demis😑

Butun umudumuz as ve af den gelmesi olasi vizelerde ben 23500 falan olur diye dusunuyorum 24 24500 olursa ek vize verildigine kanaat getirecegim ancak son cutoff aciklanana kadar bir umut bekleyecegiz 27000 hedefine ulasma.sansi bir sekilde olabilir diye. Son bultende buyuk sicrama olur diye bekliyorum

15 gun once boyle demısım

• ben de daha önce game is not over demiştim. Ama bugün benim için game is over. Bu kadar gıdım gıdım artan bır bültende bilmediğimiz etkenler var demekki ve adamlar bundan vazgeçmiyor. Bu bülten için beklentim vardı ancak bundan sonra konsolosluk kapasitesini de düşünürsek bir ayda 10K ve üzeri bülten açıklanması çok zor. Kötü bir seneye denk geldik.

Herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bana müsade arkadaşlar

• Asya ve Afrikanın bu aydan current olması? Ne için uğraşıyor bu adamlar,EU neden bu kadar yavaş ilerliyor? Çıldırmak üzereyim...

• GAME OVER . THANK YOU FOR YOUR PLAYİNG

• bu sene baya bir kötü oldu ama ya, en son 2005 de buna benzer bir durum olmustu. Keske bu sene numarasi yüksek olanlar dv-2019 da doldursalardi belki
    bir sanslari daha olurdu diye düsünüyorum, hatta ben 2020 yide doldurmayi düsünüyorum ne olur ne olmaz yane malum benimde sayim baya bir yüksek. Bu sene
    kazanipta müllakata giremiyenlere gecmis olsun diyecemde kim takarki artik bu saaten sonra hayal kirikli tavan yapmis cok sinir bozucu bir sey, su anda eminimki herkes kendisini bosluga düsmüs gibi his ediyordur yinede gecmis olsun demekten baska bir sey gelmiyor aklima. Benim tavsiyem yasi genc olanlarin bu isin pesini birakmamasidir sonuna kadar gidin pes etmeyin yolun sonunda neler olacagini kimse öngöremez tüm kozlarinizi oynayin, bir sonraki sene icin herkese basarilar dilerim, tekrardan gecmis olsun saglicakla kalin.

• Allahtan ümit kesilmez. Sağlık olsun. Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

336

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.1k

| | | |