Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ak partili belediyeler eliyle 7000euro bedelle gri(hizmet) pasaportu temin edilmesi ve bunu hatirlamamiz amacıyla foruma eklemiş bulunmaktayım. Yorum ve görüşlerinize konu açılmıştır.

• ⭐⭐⭐⭐

Duyduk. Detaylarını okuduk. Yapabildikleri var, yapamadıkları var. Bir de bilemediklerimiz var. Siyaseti foruma bulaştırıp gergin bir tartışma ortamına dönüşmesin diye aklımdakileri söylemiyorum. Bürokrat kisvesi altında alınan devasa maaşlarla varlık fonu gibi uyduruk isimlerle hükümetin yönetimine geçmiş para basan işletmeler, talan edilip birer çiftlik haline gelmiş. maaşları görüyoruz, dehşetli rakamlar. Başka iktidar dönemlerinde de bir takım usulsüzlük ve yolsuzluklar yaşanmıştır elbette. Fakat bu kadar organize, bu kadar derin, bu kadar göstere göstere ve bu kadar halkın kanıksadığı, yargının umursamadığı kapsamlı bir soyguna dönüşememiştir.

İşin kötüsü, iktidara oy veren kitle, trollerin ''şimdiye kadar onlar çaldı, sıra bizde, musluğun başını biraz da biz tutalım'' söylemlerine hak verip, bir gün hırsızlıktan elde edilen gelirden kendisine de pay düşeceğinin hayaliyle beklemekte. Çalana da göz yumana da yetkisiyle bunu engelleyip hesabını sormayana da yazıklar olsun.

• Neremiz doğru diyerek yorumumu ekliyorum

• Enteresan olan 45 kisiden 43 u geri dönmedigini alman hükumeti aciklamasa bu işler ayyuka çıkmayacak. Boyutu korkunç hemen hemen 5-6 belediye bu işi yapmış belki fazladır. Sorun yapmış olduğu değil biz zaten herturlusunu gördük görüyoruz. Soyle bir şey varki bu belediyeler bunu yaptı eğer muhalif bir belediye olsaydı. Kesin kayyum atanirdi. Ancak soruşturma açmadan bile geçiriliyor niye çünkü başka fiyatlarda ortaya çıkar diye. Devlet itibari diyip sümen alti edilecek dosyalar içine girecek bir konu daha olacak. Peki devlet itibari dis ülkelerde yukselecekmi asla şimdi Almanya hiç kimseye vize vermeyecek. Amerika veya diğer gelişmiş ülkeler. Kaldık bu tımarhanede.

• Almanya zaten sorusturma baslatmis. Deniz feneri davalarinda oldugu gibi zaten isin ucu Turkiye'ye cikacak ama buyuk ihtimalle Turkiye tarafindan sumen alti edilecek. Almanlar o zaman deniz fenerinin ve benzeri derneklerin baglantilari ve esas parayi goturenler Turkiye'de diye rapor gondermelerine ragmen hicbirsey yapilmadi. Simdi de yapilmaz. 2x[(2x2x2)x(2x2x2)]=$B nerede oldugunun ustunun kapatilmasi gibi 😃

• Isin ucu giderek catallaniyor ve pis kokular gelmeye basliyor.

• Schengen ülkeleri hizmet pasaportuna vizesiz seyahati kaldırır muhtemelen. İngiltere, Kanada ve Amerika zaten vize istiyor hizmet pasaportuna. Shengen ülkelerine kısa dönemli gidecek akademisyen, bilim adamı vs.’ye olur olan.

• ⭐⭐

turkiyede pasaport bakimindan millete cok ayirimcilik var,tek tip bir standart pasaport olmasi her zaman tercihimdir.australya pasaportlarini arastirdim.4 cesit pasaport var.normal vatandas pasaportlari mavi renklidir ve 10 yillikdirlar,cocuklar ve 75 yas uzeri olanlar icin 5 yillik verilir.kirmizi kapli pasaport vardir, diplomatikdir diplomatlar kullanir, yesil renkli pasaport vardir, bunuda hem diplomat hemde offical resmi gorevliler kullanir....
    gri renkil emergency pasaport vardir,bir yerde pasaport kaybedilirse en yakin konsolosluga gidilip 15 gun beklemeden pasaport verilir,gecicidir....
    ...butun pasaportlar ulke icinde immigration ofislerinden cikarilir,emniyet mudurlugu veya belediyelerin pasaport verme yetkileri yoktur..
    ....bu yurt disina degisik yollardan kacan vatan hainleri birde utanmadan videolar cekip you tube de yayinliyorlar..

• @sir-altan Asagidakiler de ABD passportlari:

• Bir hafta önce AA ajansının başından ayrılan zat Türk Tekecomda 56000 lira ile işe başladı. Çalışanların %47 asgari ücret alan bir ülkenin insanları bu zatı çılgın gibi alkışlıyor. Yoruma gerek yok. Böyle ne bir devlet düzeni ne bir ekonomik düzene yok.

• ⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: Türk pasaportunu itibarsizlastiranlarin Allah belalarını versin

@sir-altan Asagidakiler de ABD passportlari:

.link acilmadigi icin bakamadim,net uzerinden amerikan pasaportlarina bakacagim,ogrenmenin zarari olmiyacagini bilenlerdenim

• Insan kacakcilarini arastirma onerisi meclisde kabul edilmemis. Malum cogunluk oylariyla reddilmis.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea sadece bu oylamanın sonucuna bakan namuslu bir vatandaş bir daha bu iki partiye oy vermez. Bunlar gibi nice oylamayı reddettiler. Çünkü kendileri de boyunlarına kadar bu pisliğin içindeler.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea bir de NTV yawsak kanali 5-6 tane CHP li belediye sayıyor. Onlar da yapmış mış... e araştırın iste. Varsa CHP li MHP li ne kadar belediye bunu yaptıysa çıksın ortaya. Trolluk pompalayip CHP de yapmış demek daha kolay. Çamur at izi kalsin. Araştırılsın bakalım yapmayan akpli belediye varmiymis.

• Devleti resmen organize suç örgütüne çevirdiler.

• ⭐⭐

@MySea sadece Almanya mı ben kanadaya giden onlarca kişi var biliyorum derneklerle giden

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Tum bu gelismeler uzerine zaten halihazirda turkiye cumhuriyetinin yaratilisindan nefret edenler bunu guzel bir bahane olarak kullanirmi sapla samani ayirirmi tabiki aleyhe kullanacak sarikafalilar brukselde latte icerken gulumseyerek

• Bu ülkede neden dolandırıcılar hep AKP ile ilişkili #thodex

• türkiyenin yurtdışında vize temsilcilikleri özelleştirildi belki duymuşsunuzdur, özel şirketler afrika asya kıtalarında türkiye adına vize başvurularını alıyorlar vize şirketlerinin hepsi akp lilere ait. bütün şirketleri bizzat edoğan belirlemiş kim nerden ne kadar kazanacaksa o kazancı alacak kişileri erdoğanın direktifiyle seçmişler. bu ülkeye bu adamın düşmanlığı nedir inanın anlamıyorum gözünü toprak doyursun derler ya 70 yaşındasın zaten, 5 kuşak ailen çalışmasa paran bitmez daha ne kadar çürüteceksin bu devleti anlamıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |