Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan @crazycells yanitlar icin teşekkür ederim onay aldıktan sonra bunların gelmesi normal mi diye icime bi kurt düşmüştü bi sorayım demistim iyi yapmisim en azından icim rahatladı tekrar teşekkürler

• Yasaklı

@optimistic Merhaba, Ankara konsolosluğu hala DV vizesi vermiyor. 😞

• @Orhan-Cabarov, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@optimistic Merhaba, Ankara konsolosluğu hala DV vizesi vermiyor. 😞

Cevabınız için teşekkür ederim.

Vizenin verilmemesi için talihli arkadaşlar adına üzüldüm.

Vay arkadaş önceden bir mülakat deneyimleri okuma keyfimiz vardı oda yalan oldu. Mülakata katılan arkadaşların sevinci sevincimiz hüznü hüznümüz olurdu. Bundanda mahrum kaldık. 😢

• Merhaba evrak talebi bir kaç ay önce aldım. Bütün evraklarım hazırladım taranmış şekilde bekliyor eksik olan sadece yurtdışında adli sicil belgesi. Eksik olarak evrakları mail atsam bir sorun olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Eres-Boss, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhaba evrak talebi bir kaç ay önce aldım. Bütün evraklarım hazırladım taranmış şekilde bekliyor eksik olan sadece yurtdışında adli sicil belgesi. Eksik olarak evrakları mail atsam bir sorun olur mu?

adli sicil belgesi ne zaman size ulasacak?

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhaba evrak talebi bir kaç ay önce aldım. Bütün evraklarım hazırladım taranmış şekilde bekliyor eksik olan sadece yurtdışında adli sicil belgesi. Eksik olarak evrakları mail atsam bir sorun olur mu?

Adli sicil belgesi için istenen tüm evrakları hazırlayıp yolladım. Ödeme ile alakalı bir sorun çıktı, ödemeyi yaptım ama adli sicil talep ettim ülkedeki kurum ne maillere nede telefonlara cevap veriyor. Tahmini olarak 1 yada 1,5 ay sürebilir. Kurum ile sadece posta yollu iletişime geçebiliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Adli sicil belgesi için istenen tüm evrakları hazırlayıp yolladım. Ödeme ile alakalı bir sorun çıktı, ödemeyi yaptım ama adli sicil talep ettim ülkedeki kurum ne maillere nede telefonlara cevap veriyor. Tahmini olarak 1 yada 1,5 ay sürebilir. Kurum ile sadece posta yollu iletişime geçebiliyorum.

Bu durumda isterseniz elinizdekileri gonderin, digerini de tamamlaninca gonderirsiniz.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Bu durumda isterseniz elinizdekileri gonderin, digerini de tamamlaninca gonderirsiniz.

Dökümanları gönderirken maile sabıka kaydı eksik olmasıyla alakalı açıklama yazmama gerek var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Eres-Boss bunu yapmayın. belki bir şekilde evraklariniz onaylanır.. eger onlar evraginiz eksik derse o zaman yollarsiniz.

• @gucarslan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@Eres-Boss bunu yapmayın. belki bir şekilde evraklariniz onaylanır.. eger onlar evraginiz eksik derse o zaman yollarsiniz.

@crazycells @gucarslan tamam teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Dökümanları gönderirken maile sabıka kaydı eksik olmasıyla alakalı açıklama yazmama gerek var mı?

Bence de siz eksik oldugunu acikca yazmayin, eger KCC farketmezse en azindan dosyaniz normal surecte islemlere devam etmis olur.

• Merhaba, mülakat sırasında red yiyen var mı acaba? Bir de maddi kaynağı biraz az göstersek ve tanıdığım var desek red yer miyiz?

• @Orhan-Cabarov bey merhaba kcc ye gönderdiğiniz dökümanların hepsi Yeminli İngilizce tercüme yapıptamı gönderdiniz

• Yasaklı

@Tolga-Yıldız Merhaba. Adli sicil belgesini e-devletten ingilizce dilinde seçip öyle gönderdim. Doğum belgesi azericeydi, onu yeminli tercümana götürüp ingilizceye çevirip öyle kcc ye gönderdim hocam.

• Merhabalar , KCC tarafından evraklar istendikten sonra belirtilen şekil ve formatta gönderdim (hatta eylül 2020 de gönderdim ) henüz dosya numaram aktif olmadı muhtemelen fotoğrafta sıkıntı vardır diye pasaportumu ve fotoğrafımı değiştirdim az önce tekrar gönderdim evrakları ama bir yerde yanlışlık mı yapıyorum bilgisi olan yönlendirirse çok sevinirim tek başıma başaramayacak gibi olursam mecburen danışmanlık şirketiyle anlaşacağım.

• @crazycells evrakları gönderdim ancak henüz aktif olmadı üzerinden 6-7 da geçti tekrar iletişime geçtim konsoloslukla ama bilmiyorum ne yapabilirim şu aşamada bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

• @Alperen-Çakır Tanidiginiz sponsor olursa problem olmaz. Daha onceleri beklenenden daha az maddi kaynakla vizesini alanlar var forumdan okudugum kadariyla, ama sonucta risk her zaman var.

Bu arada DV2021 talihlisiyseniz, imzanizi surec bilgileriyle guncellerseniz hem daha dogru yanitlar alir hem de diger adaylarin surecini takip etmesinde bir katki saglarsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@feridetlngn, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar , KCC tarafından evraklar istendikten sonra belirtilen şekil ve formatta gönderdim (hatta eylül 2020 de gönderdim ) henüz dosya numaram aktif olmadı muhtemelen fotoğrafta sıkıntı vardır diye pasaportumu ve fotoğrafımı değiştirdim az önce tekrar gönderdim evrakları ama bir yerde yanlışlık mı yapıyorum bilgisi olan yönlendirirse çok sevinirim tek başıma başaramayacak gibi olursam mecburen danışmanlık şirketiyle anlaşacağım.

merhaba. sürecinizi imzaniza tasimadiginiz için case detaylarınızı goremiyorum ancak; eger evraklarınız talep edildiyse zaten current olmuşsunuzdur. ki zaten eylül ayında gönderdim diyorsunuz..

case numaranizi imzaniza tasirsaniz yardımcı olacağım size.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Alperen-Çakır, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

Merhaba, mülakat sırasında red yiyen var mı acaba? Bir de maddi kaynağı biraz az göstersek ve tanıdığım var desek red yer miyiz?

merhaba. sn. @hardrock'in belirttiğine bir ekleme yapmak isterim. "tanıdığım var" cümlesi size fayda sağlamaz, ta ki o tanıdık size sponsor olursa o zaman faydalı olacaktır. o zaman sürecinizi daha sağlıklı yönetebilirsiniz..

sorunsorluk için detayları inceleyiniz..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@feridetlngn, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@crazycells evrakları gönderdim ancak henüz aktif olmadı üzerinden 6-7 da geçti tekrar iletişime geçtim konsoloslukla ama bilmiyorum ne yapabilirim şu aşamada bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

dosya numaralarinizi ve vize bilgilerinizi imzaniza tasimanizi tavsiye ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |