Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Güven-Carmen-Tek hayır yapamazlar sadece https://www.onetonline.org/ burada belirtilen meslekler listesinde yaptığınız mesleğin svp değerinin 7 ve üzeri olması gerek ve bu meslekte son 5 yılın 2 yılını aktif olarak çalışmış olmanız gerek.

• @Rhonster ama eyvallah kardeşim

• ⭐⭐⭐⭐

@Güven-Carmen-Tek açık öğretimden liseye yazılmanı tavsiye ederim baya kolay diyorlar pandemiden dolayı yapılan sınav sayısı da artmış diye duydum aslını bilmiyorum.

• @gucarslan tabiki.
    Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Once the Kentucky Consular Center has finished processing your DS-260, you will receive an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing.

For May, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2021 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

• @crazycells Merhaba,soruyu buraya mi sormam gerek bilemedim. Hata olursa kusura bakmayın.
    Oğlum için endişe duymaya başladım biraz, çalıştığım yerden ayrılmak istiyorum evden devam etmek istediğimi söyleyeceğim belki SGK çıkışı olabilir, bilmiyorum henüz konuşmadım ama böyle durum olursa ve bu arada Konsolosluk açılır ve bizi de çağırırlarsa talihli ben olduğum için resmi çalışmadığım için sorun olur mu ?

• @Rhonster yeğenim geçen sene başvuru yapmış ve önümüzdeki ay içinde her halde belli olacakmış ama bana dediği şey bu şekilde başvuru formunu doldururken orda üniversitesi mezunlari lise mezunları ve orta okul mezunları halinde e kategori varmış o da orta okul mevzunu olduğu için o kategoriki işaretlemiş benim anlamadığım şey orta okul mezunlarını kabul etmiyorlarsa niye oraya o kategoriyi eklenmisler

• @BelmaSarvan çalışıp calişmamanız problem olmaz, mülâkat zamanı hesabınızda yeterli parayı göstermeniz yeterli olur

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@waldeinsamkeit, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gucarslan tabiki.
    Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Once the Kentucky Consular Center has finished processing your DS-260, you will receive an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing.

For May, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2021 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

bekleyin dedikleri klasik mailleri. lütfen mail atmaya devam edin ve evrak talebi gondermelerini talep edin. bu şekilde evrak talebi alacaksiniz merak etmeyin.

• @gucarslan tesekkurler ustat

• ⭐⭐⭐⭐

@Güven-Carmen-Tek bir önceki iletide dediğim gibi orta okul mezunları bir tek o yolla alabilir hiç alamaz diye bir koşul yok.

• Merhaba,
    Sürecimle alakalı bir güncelleme yapmak istiyorum. 7 Nisan 2021 tarihinde yolladığım DS-260 formumuza bugün KCC'den geri dönüş oldu. E-mail'de istenen evraklar ve nasıl hazırlanması gerektiğine dair klasik ve forumda da bulunan formatta cevap geldi.
    Bilgilerinize.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Agah-Kartal evrak talebiniz hayırlı olsun. güncelleme yaptığınız için de teşekkürler..

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kubilay-Kahriman merhaba. case numaranız 12Klarda, şuan beklemeden evraklarınızı gönderin. çünkü şuan evrak talepleri 20K'da ve sizi oldukça uzun zaman önce geçmiş.

• @redur47 çalışıp çalışmama sıkıntı olmuyor bildiğim kadarıyla ama hesapta gösterilecek para için iş geçmişiniz, mesleğiniz ya da kişisel profiliniz değerlendiriliyor diye biliyorum. forumdan, yakın çevreden ve sosyal medyadaki abd yaşayanları üzerinden yaptığım bir çıkarımdır 🙂

• @gucarslan şimdi kontrol ettim bana 28/10/2020'de evrak isteği maili gelmiş. 17/11/2020'de evrakları gönderdim.

ancak bunun üzerine herhangi onay vb. bir randevu vs. mülakat aşaması olmadı.

sorumu şöyle sorayım evrakları gönderenlere nasıl bir dönüş yapılıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kubilay-Kahriman şuan evrak onayları 8Klarda bu yüzden beklemeniz gerek. KCC şuan evrak onaylarında hiçbir şey yapmıyor ne yazık ki. süreç ankara tarafında akmadığı için ne yazık ki böyle şuan. beklemekten başka çareniz yok. herkes sizin aldığınız maili alıyor cevap olarak..

• Merhaba, telegram grubuna nasıl katılabilirim acaba? teşekkürler.

• Merhabalar. Haziran ayı gibi numaraların ''current'' olma ihtimali konuşuluyor. Böyle bir durumda süreç nasıl işlemektedir. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |