Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Facebook sifrenizi neden degistirmelisiniz? (1password aile plani kampanyasi)

• @mamma-mia Ben o yazıları okuma konusunu hatırlamıyorum açıkçası. Bu programı kullanmaya başlamadan firmanın white paper'ına da biraz göz atıp ondan sonra güvenmiştim. Yeni bir siteye giriş yaparken şifre ile birlikte istersen yazdığın kullanıcı adını da kaydetme seçeneği çıkıyor. Bu kullanıcı adını okuyup kaydedebilmek için bahsettiğiniz izne ihtiyaç duyuyor olabilirler. Politikalar firmadan firmaya değiştiğinden net konuşmak mümkün değil sanırım.

Eğer bu tarz programlar kullanmayı düşünürseniz sitelerindeki security sekmesini iyi incelemekte ve Google'a örneğin "1password white paper" yazıp ilgili firmanın güvenlik modeli hakkında oluşturduğu dokümanı okumak kafada oluşabilecek pek çok konuya açıklık getirecektir. Tabii ilgili firmanın önceden yaşadığı açık veya hack olayları varsa o da göz ardı edilmemesi gereken bir mesele 🙂

• @ErayG, içinde söyledi: Facebook sifrenizi neden degistirmelisiniz? (1password aile plani kampanyasi)

@mamma-mia Ben o yazıları okuma konusunu hatırlamıyorum açıkçası. Bu programı kullanmaya başlamadan firmanın white paper'ına da biraz göz atıp ondan sonra güvenmiştim. Yeni bir siteye giriş yaparken şifre ile birlikte istersen yazdığın kullanıcı adını da kaydetme seçeneği çıkıyor. Bu kullanıcı adını okuyup kaydedebilmek için bahsettiğiniz izne ihtiyaç duyuyor olabilirler. Politikalar firmadan firmaya değiştiğinden net konuşmak mümkün değil sanırım.

Eğer bu tarz programlar kullanmayı düşünürseniz sitelerindeki security sekmesini iyi incelemekte ve Google'a örneğin "1password white paper" yazıp ilgili firmanın güvenlik modeli hakkında oluşturduğu dokümanı okumak kafada oluşabilecek pek çok konuya açıklık getirecektir. Tabii ilgili firmanın önceden yaşadığı açık veya hack olayları varsa o da göz ardı edilmemesi gereken bir mesele 🙂

Vallaha güzel diyorsunuz hoş diyorsunuz 😃 Vallaha denemeye karar verdim bakalım inşallah beklenmeyen sonuçlarla karşılaşmam 😃

• @mamma-mia Hahaha hayırlı olsun öyleyse şimdiden hocam 🙂

• ⭐⭐⭐

Lastpass, bedava hesapla ilgili kisitlamalar uygulayacagini ilan etmis. Kisaca bilgisayar veya mobil ortamdan birini tercih etmek gerekecek bedava hizmeti kullanabilmek icin.

Changes to LastPass Free

• Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama bu fırsattan bahsetmeliyim Hotspot Shield VPN üyeliği alırsanız 1password yanında bedava veriliyor. Aylık ücreti 20 TL hem 5 bilgisayara kadar VPN alıyorsunuz hem de 1password bireysel üyeliği.

Not: Burada bana 1password öneren tüm kişilere teşekkür ederim baya yararlı 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

45

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |