Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Her türlü 6500den fazla reel case var. 🙂 patron çıldırıp 7-8k ek vize verirse giderim heralde 🙂

• Bu linkten indirip bakabilirsiniz gerçek Case nonuza

• 16 700. reel case görünüyor. Ne kadar mümkün acaba? 🙂

• @gökberk-bozdoğanoğlu Case numberiniz kaç acaba

• @barisaslanpence 274XX

• @Gökberk-Bozdoğanoğlu selamlar, EU ya gecen seneki kadar yada uzerinde vize verirlerse (20516 gecen sene verilen vize) aliyorsunuz. Sayiniz 20000 ile 20500 arasinda bir issued rakamina gelecektir.

• @onur1601 çok teşekkürler!

• Gecen seneden daha az vize vereceklerini pek sanmiyorum

• @onur1601 bunları 30k üstüne söylemek biraz zor olmalı 😞

• @barisaslanpence selam, Gectigimiz yillara baktigimizda eu nun en fazla vize aldigi zaman 20516 ile gectigimiz yil. Bunun nedeni daha onceki senelerin aksine af deki oranin dusup eu da basvuru oraninin artmasi.

Bu durum bu senede ayni sekilde devam ediyor. Normal sartlarda af ile eu ya bu sene reel id nin daha fazla verilmesinden dolayi eu da 30K uzeri beklemek cok yersiz olurdu. Ancak bu senenin surprizi olan as neden reel id nin bu sene daha fazla verildiginin nedenini aciklayacak gibi devam ediyor.(as ye nazar degmesin)

Tek soru isareti gecen ay neden eu yu bu kdr dusurdukleri. Bununda olumlu acidan nedeni umarim as deki ve af deki durumu bir ay daha gormek istemeleridir.

En olumlu tabloda issued sayilari asagidaki gibi sinuclanirsa;
    AF 19500
    AS 5000
    SA 1300
    OC 750

Burada 50K baz alindiginda EU ya 23450 vize kalir ki bu EU nun sanirim rekoru olur 🙂
    Diger bolgeler gidisatta bu sonucla bitse sanirim hicbirimiz bunu surpriz olarak karsilamayiz. Yeterki ayni sekilde devam etsin.

Sonuc olarak ozetle diger bolgeler bu sekilde sonuclanir ve gectigimiz yillardaki gibi 50K baz alinirak kota EU ya aktarilirsa 30K uzerini gormek surpriz olmaz.

• @onur1601 çok güzel özetlemişsin .Eline sağlık. Hepimizin temennisi şu ki; region'lardaki bu tempoyu ve gidişatı KCC'de birilerinin görüp buna göre hamle yapması. Bence de Africa geçen seneden daha iyi olmayacak. Hatta şuana kadar verilen refused sayıları kalan kazananlarda motivasyon bile düşürebilir. Asia'nın durumu zaten ortada. Umarım EU'yu current'a olamaya iteleyecek şartlar oluşur.

• Rusya forumunda yazilan soyle bir yazi var;

Ruscadan cevrilme o nedenle hatalari olabilir

Arkadaşlar,
    İsteyenler ve ilgilenenler için.
    Şubat-Nisan ayında vize ihracı için bir tahmin hazırlıyorum, 3 ay boyunca 2 binden fazla vize verildi. Bundan sonra, mayıs-temmuz ayları arasında kesilen kesintilerde, bir başka 6,000 bin vizenin verileceğini, bunun da 17-17,500 civarında bir dizi vize verileceğini ve şartlı sıfırlamanın gerçekleşmesini bekledim. Hazır ve AP, yaklaşık 5 bin biriktirdi. başvuranlar.
    Bu sıfırlama ve ayda 2 bin vize oranının tutulması, Ağustos-Eylül ayları için refuseniklerin% 15'i dahil olmak üzere 2 bin vak'a ihtiyaç yaratacaktır.
    % 20'nin altındaki yoğunluktaki olası bir düşüş, Ağustos-Eylül ayının son 2 ayında toplamda 10 binden fazla bir adımın şartını yarattı.
    Buna göre, yukarıdakilerin tümü, en azından toplam katılımcı sayıların 30 bini aşabileceği gerçeğini ortaya çıkarmıştır.
    Eğer söylediklerimizi kısaca toplarsak, o zaman şöyle oldu:
    21900 + (4000 / 2.3) * 1.15 / 200 * 1000 = 32000 en azından. Eğer gerçek sayı veya yoğunluğun sayısı olan 200, daha düşük oranlara düşerse, daha fazla sayı için bir şans vardır.

Şimdi, son gravürde gördüklerimiz% 25.7'dir, ancak 21001-21900 aralığındadır ve aslında 100 ünite 1000'e sahip değildir, bu da yoğunluğu% 10, yani% 28.3 artacaktır.
    Bu çok iyi değil. Sadece çok kötü.
    Ayrıca Mayıs ayında yayınlanan vize sayısını da göremiyorum, maalesef exl'e yükleme yapma şansım yok.
    Sayıları 2 binden daha düşük ise, bu da benim için 30000+ olan büyüklerin olanaklarını daha da karmaşıklaştırıyor.
    Böylelikle, 2 binin altında ayda vize verme oranının düşmesiyle, kalan 2 ayda çok sayıda yeni vakaya ihtiyaç duyulmamaktadır; bu da yeni bir kesinti için muhtemel adımın azalmasına yol açmaktadır.
    Önceki formülde gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra
    21900 + (2000 / 2.3) * 1.15 / 250 * 1000 = 26000 dk. veya dilediğiniz zaman.

Daha sonra Avrupa için vizelerin yaklaşık sayısını hesaplayabilirsiniz:
    İlk seçenek - 13700 + 4 * 2000 = 22000, bu% 20'nin altında ve ayda 2 binde, hatırlıyorsunuz;
    İkinci seçenek ise 13700 + 4 * 1500 = 19700, bugün% 25.

Bir kez daha konuyla ilgili katılımcıları ele alıyorum, sabır gösteriyorum ve birbirlerine saygı duyuyorum.
    Oyun henüz bitmedi, belki de ilginç olaylar göreceğiz.
    Ve değilse, iyi, yaşadık.
    Hatalar olduğunu biliyorum, telefonla yazıyorum, düzeltmek için zaman yok. Özür dilerim.

• Bir baska hesap ruslardan

Dionis37 yazıyor:
    alıntı
    DVD yazıyor:
    21900+ (22000-17500) /2.31.15/2501000= yaklaşık 30.000
    .

DVD, lütfen bize bildirin
    Anladığım kadarıyla, bu formülde:

• Geçerli katof 21900
      22000 - Nihai vize için öngörülen toplam
      17500 - AB tarafından verilen vizelerin geçerli sayısı
      2,3 - Halkın mevcut sayısını vizesi bir örnek çalışma ile, türev vize dahil (on bir vaka)
      1.15 -?
      250 - akım yoğunluğu
      1000 -?

Çok doğru cevaplandı, biraz ekleyeceğim:
    17500 - 01.08.2018 bazında tahmin edilen sayı. Sonuçta, bu görevi 22000 olarak belirlediniz ve bu ayda 2000, 01.06.2018 itibariyle 2 Haziran, Temmuz-Temmuz ayları için 13.700 + 4.000 veri var.
    1.15, vizeyi reddedenler için% 10, bu oran 13.700 reddi 1.380 reddedilmiştir. % 5'i elçiliğe bir sebepten diğerine gelmeyenler, yani davaları Hazır veya AP'de kalacaktır.
    1000 - bu formülün sonucu binlerce kişinin sayısına eşittir ve çarparken sayıların sayısını alırız.

Ama genel olarak, bu formülde, 2.3, 21900 doğrudur ve 17500 az ya da çok yaklaşık bir rakamdır, geriye kalan 22000 ve 250 de oldukça değişkendir, ki bu tahmin etmek oldukça zordur.
    Varsa çok var. Ve değilse 22000 ve 18000 veya 20000, belki 19500? Ve 250 ve 200 değilse ve belki 170, hatta 150 daha iyi?
    İşte yelken açıyoruz.

• Bu ne arkadaş, nerede yaşayalım, nasıl geçinelim, iş imkanları, insan profilleri gibi kültürer ve sosyal başlıklar açacağımıza, konuşacağımıza aylardır tek konuşabildiğimiz rakamlar. Hay böyle işin taaa ... ben kardeşim yaa. 🙂

Vize alıpta gidebilir isek, KCC'ye bize yaşattığı psikolojik sıkıntılardan dolayı dava açacağım, son on yıldan farklı hareket ederek beklentilerimi yıkıp beni ve ailemi bir yıl boyunca manevi baskı altında tutarak psikilojik zarara uğratmaktan manevi ve bu bir yıllık süreçte Amerika'ya göçme planı yüzünden bir çok yatırımdan mahrum kalmama sebep verdikleri içinde maddi tazminat davası açacağım, orada böyle absürd mazlum edebiyatlı davalar güzel bir avukat ile iyi para bırakıyor 🙂 Puhahahaa, görür onlar bana bu kadar çektirmek neymiş...

Baktım sayılar falan anlamsız bende işi mizaha vurdum artık...

• ⭐⭐

@periscope günaydın. İki alıntıda da anlaşılmayan garip hesaplar var. Şöyle olursa böyle olursa farazi tahminler. Yine herkes uzağa tahmin yapıyor ki bu biraz kolaya kaçmak gibi geliyor. Bu kadar anlıyor bu ruslar bu hesaplardan madem neden Ağustos cut-off unun kaç olacağını tahmin edebilebilen bir tane yorum yok? Yukarıdaki hesapları yapabilen zekadaki birinden Ağustos cut-off unu 50, 100 lük bir fakla tahmin etmesi gerekirdi. Zaman geçsin diye yaptıkları bir hesap olsa gerek.
    Sıkma canını 🙂 Son iki ay beklenmedik şeylere gebe.

• Rusların blog'da burda konuşulanlardan daha farklı birşey göremedim. Onlar da EU'ya kaç vize verileceğini kestiremiyor. Bir de orada her kafadan bir ses çıkıyor 🙂

• Bu arada bu seneki bölge kotaları şu :
    AF : 21543
    EU : 18288
    As : 7858
    SA: 1515
    OC: 789
    NA :7

Africa'nın en kötü şartlarda kendi kotasını doldurduğunu düşünürsek , Africa'nın Asia'dan gelebilecek ek kotaya ihtiyacı kalmıyor. Bu da en az 2-3K kadar visanın EU'ya verilmesi gerek. @arnblt abi sanırım siz bu ek kotanın son ay'da verileceğini düşünüyorsunuz değil mi ? Yanlış anlamadıysam bu ay 27, önümüzdeki ay da 33-35K gibi bir beklentimiz olabilir mi? Benim beklentim bu şekilde. Yani bu ay EU için verilebilecek max kota için bir arttırım olabileceğini ve son ay da verirlerse ek kota artışı gibi bir bülten açıklanması muhtemel olabilir.
    Africa 10K artabiliyorsa bunu EU için de son ay deneyebilirler. Bu yüzden bu bülten yine beklenti altında kalsa bile bence hala bir ay daha var. Bu yüzden beklemeye devam.

• ben bu ay maksimum 24500 bekliyorum o da maksimum 24000 gelirse şaşırmayacağım.

• @periscope geçen ay benim de beklentim nedense 24500 idi. Bu ay böyle bir rakam gelirse de şaşırmam.

• ⭐⭐

@superdem22 ben bu yazdığın kotaların mesnetini hala bulamadım. Rakama dayalı bir hesaplama gösterimi varmı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |