Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @semavi evet maalesef kacirdim onu cok guzeldi. konusmustuk sizle askerim ben ocak’ta gelicem tx’a. Az once baktim websitenize ara ara giriyorum 2020 var bi tane ama o kadar cikmak istemiyorum henuz. 2014-2015 civari bakiyorum simdilik.

• Selam arkadaşlar , benim aracım NJ de kardeşimin parkında duruyor satılık , 2009 Toyota Venza 110bin milde 2.7Litre 4silindir otomatik 6vites, saat gibi , sorunsuz lastikler yeni ve kusursuz bir arac . İlgilenen olursa özel mesaj atabilir.

• selamlar, bende florida hollywood ta yasiyorum, yakin zamanda araba almayi dusunuyorum. yaklasik 7 bin dolar civari butcem var, deneyimli kisilerden tavsiye verebilecek veya yardimci olabilecek kisiler varsa cok memnun olurum.

• @shumiaryton, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

selamlar, bende florida hollywood ta yasiyorum, yakin zamanda araba almayi dusunuyorum. yaklasik 7 bin dolar civari butcem var, deneyimli kisilerden tavsiye verebilecek veya yardimci olabilecek kisiler varsa cok memnun olurum.

Arabayi hangi amacla, ne siklikta kullanacaginizi ve yilda tahmini kac mil yapacaginizi vs de aciklarsaniz, daha rahat tavsiyede bulunulabilir.

• @Ryback uber ve lyft yapilabilecek ama genel olarak ise gidip gelirken kullanicagim bir arac ariyorum, yillik 15bin mil civari yapacagimi tahmin ediyorum.

• @shumiaryton, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@Ryback uber ve lyft yapilabilecek ama genel olarak ise gidip gelirken kullanicagim bir arac ariyorum, yillik 15bin mil civari yapacagimi tahmin ediyorum.

Benim tavsiyem 2013-2014 bulabildiğiniz kadar düşük milli bir Toyota Corolla almanız olur 7000 dolar civarı bütçe ile. Uber Lyft için bulunduğunuz eyaletin kaç model istediğine de bakmanız gerekiyor öncelikle. Belki 7000 usd peşin verip, daha yeni bir araç tercih edebilirsiniz. Eğer her hafta Uber Lyft yapacaksanız yıllık 15.000 milden çok daha fazla yaparsınız.

• @shumiaryton bence prius alabilirsiniz o paraya fazlasiyla isnizi gorecektir.2010 model almayin ama

• @Ryback uber, lyft b planim aslinda. pandemi de ne olacagi belli degil. calistigim is yerinde sikinti cikarsa guvencem olsun.

• Bir arkadaşımın kredi notu çok düşük yeni olduğu için kredi ile ikinci el araba almak istiyor. Co-applicant gibi bir şey duydum, ben kendim ona kefil mi oluyorum yani, bu sistemi bilen birileri yardımcı olabilir mi?

• ⭐⭐ Yasaklı

93 caprice wagon düşünüyorum birkac haftadır sewdalandım

• @Erbatur Kredi notu iyi olan birisi co-signer olur. Kefil olma durumu.

• @Erbatur, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

Bir arkadaşımın kredi notu çok düşük yeni olduğu için kredi ile ikinci el araba almak istiyor. Co-applicant gibi bir şey duydum, ben kendim ona kefil mi oluyorum yani, bu sistemi bilen birileri yardımcı olabilir mi?

Co-signer veya co-applicant Turkce'deki anlami ile kefil olmakdir. Eger arkadasiniz kredi odemelerini aksatirsa veya yapmazsa, sizin pesinize duserler, siz sorumlu olursunuz.

• Herkese merhaba,bugun Maryland Toyata bayisinde ikinci el 2013 model orta paket KIA Sorento için pazarlık yaptım.çok anlamasamda motor ve şanzıman iyi gibiydi.aracın mil i yaşına göre iyiydi 61.000 mil de. ufak tefek çizikler vardı normal olarak onun harici temizdi baya.araç için $13800 fiyat vardı.birkaç pazarlıktan sonra kredi ile aylık 200 dolar toplamda 60 ay ve 1000 dolar down payment a düşüneceğimi söyledim.yıllık faiz sormama ragmen söyleyemedi çalışan acemi gibiydi.aracın 3000 mil garantisi var dedi.Amerikada ilk defa kredi kullanacağım bu arada.
    bu şartlar altında sizce mantıklımı piyasayı yakından takip edenler yardımcı olabilirmi?

• @nwtzki sahsen ben 2013 model arabaya 14bin$ vermem.Kredi cekip alacaksaniz 0 alin bence.

• @aliarmgn, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@nwtzki sahsen ben 2013 model arabaya 14bin$ vermem.Kredi cekip alacaksaniz 0 alin bence.

bende aynı fikirdeyim aslında ama aylık en fazla 200 ödeyebiliyorum şuan için birde kredi skoru açısından sanırım ilk kredi kullanımında bu kazığı yemeliyiz sanki bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.

• @nwtzki 2013 model icin o para cok fazla. 2013 Kia Sorento 61k mileage, cok iyi durumda, Kelley Blue Book websitesine gore Maryland icin $8,000-$10,000 civarlarinda.

• @MySea, içinde söyledi: Amerika'da ikinci el araba almak

@nwtzki 2013 model icin o para cok fazla. 2013 Kia Sorento 61k mileage, cok iyi durumda, Kelley Blue Book websitesine gore Maryland icin $8,000-$10,000 civarlarinda.

Tesekkur ederim cevap için.haklısınız bencede fazla ama krediyle alabiliyorum ancak .bu durumda vazgececgim sanırım.

• Çok çok fazla...

Keşke 5-6 nakit cikarabilseniz...

Kredi kullanın ki krediniz düzelsin saçmalığına inanmayın...

Umarım uygun bir şey bulursunuz

• @nwtzki Toyota bayileri işin kurdu siz 9 bin teklif edin onlar yok der onlar bir teklif verirler siz yok diyin sonra masadan kalkın 2 gün sonra ararlar sizi tekrar gelin görüşelim diye delar lar hep bunu yapar

• @nwtzki Madem $14k gozden cikartmissiniz, asagidaki linkteki araclar 2021 modeller ve sifir araclar. $16k-$20k civarlarinda alabilirsiniz. Galeriler Maryland'deler sanirim.

https://www.thompsonhyundai.com/search/new-hyundai-baltimore-md/?cy=21222&tp=new

Benzer Başlıklar

• 96
  • 10
  • 11
  • 29
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |