Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• KYK borclari dahil, odenmemis vergi borcu olan arkadaslar varsa, borc yapilandirmasi sureci basladi. 31 araliga kadar devam edecek. https://gib.gov.tr/ adresindan borclarinizi yapilandirabilirsiniz. Faizlerin buyuk bir kismi siliniyor. Detay;

• Bir kaç kişinin bu borcun gitmeye engel mi, diye sorduğunu hatırlıyorum.Umarım görürler bu başlığı.Bende haberlerde denk geldim bugün.Tek seferde ödendiği zaman faizin tamamı siliniyor diye biliyorum.Borcun büyüklüğüne göre; tek seferde yatırmak daha mantıklı.Bankadan eksi bakiyeler ile de kapatılabilir bence tabi miktara göre 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

Biz de başvurduk. Malum, ülkede günü gününe vergi ödemek çok kolay değil. Mecburen taksitlendirme istedik ama. Peşin ödeyecek gücümüz yok. Ağustos öncesi borcu taksitlendiriyorlarmış yalnızca. Sistemde tümünü seçerek başvurduk ama borcun 3/1 i ağustos sonrası bizim. Hepsini dahil etselerdi böyle bir dönemde, çok iyi olurdu.

• Benim de kyk borcu var, sistem vadesi geçmiş ve gelen borçları yapılandırmaya izin veriyor. Gelecek taksitler kapsam dışı galiba. Haziranda başlamıştı ödemelerim. Daha başvurmadım ama muhtemelen, hazirandan itibaren işleyen gecikme faizlerinin bir kısmını silecekler, ondan önceki gecikme ve işleyen faizler yalan oldu gibi geldi.

• @Concorde ben 2010 da ki borcumu 2018 di sanırım, af ile ödemiştim.Tek sefer de nakit kapattım.Sadece ana parayı ödedim gibi hatırlıyorum.Taksit seçenekleri vardı o borç içinde ama taksit yapınca rakam ciddi artıyordu.

Benzer Başlıklar

• 42
  • 12
  • 38
  • 19
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |