Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells bir konu aklıma takıldı..

1 yaşın altındaki çocuklar için mülakatta banka dökümü, pasaport vs. gerekli mi..

Ayrıca kısmet olursa çocuğum mülakata girmeden doğarsa onun için de ds 260 form açmam gerekli mi yoksa sadece eşim ve benim formunda düzeltme yapsak yeterli olur mu?

• Yasaklı

Selam grup.. Kaybedenler kulubü yerine Amerika bizi kaybetti demeyi öneriyorum. 🙂 Zira ben kaybettiğimi düşünmüyorum. Bu yıl gidemiyoruz o kadar... Planlarımızı erteledik diyorum.. Hayata devam, Googlegibi herif in de dediği gibi.. Sonuçta sürece daha iyi hazırlanmak ve belki para biriktirmek için bir yıl kazandım. 🙂 Herkese selamlar...

• DV2020 için de umutlanmak istemiyorum. Sonu hüsran olunca baya bir psikolojik yıkıntıya uğruyor insan.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sfati DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@crazycells bir konu aklıma takıldı..

1 yaşın altındaki çocuklar için mülakatta banka dökümü, pasaport vs. gerekli mi..

Ayrıca kısmet olursa çocuğum mülakata girmeden doğarsa onun için de ds 260 form açmam gerekli mi yoksa sadece eşim ve benim formunda düzeltme yapsak yeterli olur mu?

DS260 ve DV2019 ile ilgili sorularinizi lutfen sadece ilgili konuda sorun:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/524/dv2019-2019-green-card-lotosu-asamalari/

• @crazycells DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@tanti DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@crazycells DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

Sanırım bazı şeyleri çok fazla onemsemeyince oluyor.. Ne olduğunu bile bilmiyordum, yanımdaki arkadaşlar başvururken sen niye basvurmuyorsun dediler. Ne ki o dedim..green card dediler.. nasıl oluyor diye sordum. Eşim ve benim için 3dakika surmeyecek bu işlem olduğunu görünce formu doldurdum. 15 Mayıs'ta açıklanmış, onu bile unutmustum. Yine arkadaşlar sonuçlara bakmış, sen baktinmi dediler. Neye dedim. Green card dediler. 1gun sonra eşimle otururken yine unutmustum aklıma geldi, bi bakım dedim.. Baktım ismim adresim falan yazıyordu açılan sayfada, meğerse kazanmıştım 🙂 Kader kısmet böyle bişey sanırım.. şimdi de bekliyoruz.
    2019EU1xxxx

o halde sizi suraya alalim 🙂
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/524/dv2019-2019-green-card-lotosu-asamalari

bu konu kazananlarin konusu degil maalesef

Ayıptır günahtır yazıktır 😂 eziyor bizi ses verin @likable @heleniki @gözde

ama en eglenceli konu sayin @tanti 🙂 baslik "kaybedenler kulubu" olarak acildigi icin oyle sey ettim 🙂
    Ayrica daha once de dedigim gibi bu konuda yazilanlar ve yazarlari disardan satasmaya kapalidir 🙂 o nedenle forumdaki herkesin dedikodusunu bu konuda futursuzca yapabilirsiniz.

başkandan aldığımız yetkiye göre kazananlar bu konuya gelmesin diyorum.adı üstünde yaaa dedikodu grubu yazıyor adamlar gelmiş burada ben kazandım napıcam diyor.yahu ben kazanmış olsam bu foruma girsem bu konuya girip yazmam yani.yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@heleniki DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

@tanti DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

Sanırım bazı şeyleri çok fazla onemsemeyince oluyor.. Ne olduğunu bile bilmiyordum, yanımdaki arkadaşlar başvururken sen niye basvurmuyorsun dediler. Ne ki o dedim..green card dediler.. nasıl oluyor diye sordum. Eşim ve benim için 3dakika surmeyecek bu işlem olduğunu görünce formu doldurdum. 15 Mayıs'ta açıklanmış, onu bile unutmustum. Yine arkadaşlar sonuçlara bakmış, sen baktinmi dediler. Neye dedim. Green card dediler. 1gun sonra eşimle otururken yine unutmustum aklıma geldi, bi bakım dedim.. Baktım ismim adresim falan yazıyordu açılan sayfada, meğerse kazanmıştım 🙂 Kader kısmet böyle bişey sanırım.. şimdi de bekliyoruz.
    2019EU1xxxx

o halde sizi suraya alalim 🙂
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/524/dv2019-2019-green-card-lotosu-asamalari

bu konu kazananlarin konusu degil maalesef

Ayıptır günahtır yazıktır 😂 eziyor bizi ses verin @likable @heleniki @gözde

ama en eglenceli konu sayin @tanti 🙂 baslik "kaybedenler kulubu" olarak acildigi icin oyle sey ettim 🙂
    Ayrica daha once de dedigim gibi bu konuda yazilanlar ve yazarlari disardan satasmaya kapalidir 🙂 o nedenle forumdaki herkesin dedikodusunu bu konuda futursuzca yapabilirsiniz.

başkandan aldığımız yetkiye göre kazananlar bu konuya gelmesin diyorum.adı üstünde yaaa dedikodu grubu yazıyor adamlar gelmiş burada ben kazandım napıcam diyor.yahu ben kazanmış olsam bu foruma girsem bu konuya girip yazmam yani.yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bence de 🙂 sayin @heleniki su durumda basliga bir ekleme yapiyorum...

• @crazycells sanırım bizim durumumuza bu başlık daha uygun oldu sayın @crazycells 🙂

• Asahsgxhznabz

• Yazdiklarinin,dusunduklerinin her kelimesine katiliyorum.Insallah dilekleriniz gerceklesir...

• Öyle bir durumdayimki ne düşüneceğimi bile bilmiyorum çok heveslendim kaybedince hızlı toparladım ama hızlı toparladıktan sonra ağırlık git gide arttı. Her yıl basvurucaz artık.
    Ailelerin çok başvuru yaptığı kesin ayrıca trump faktörleri devreye girmiş olabilir bunun yankıları dv2018 den duyuluyordu. Temkinli davranmış olabilirler.

• Arkadaşlar merhaba
    Çekilişten sonra yani 10-12 gündür düşündüm hep ve bir karara vardım.
    Amerika bana çıkana kadar bir yere kıpırdamayacağım.
    Avrupa da çalışma ve yaşama hakkım var ama araştırınca gördüm ki Avrupa da hayatınız boyunca bir işçi yani köle olmaktan öteye gidemezsiniz yani ev sahbimi olmak işyeri sahibi olmak bir hayal(eğer zaten kenarda birkaç yüz bin euronuz yoksa)
    Ama Amerika çok farklı bir yer isterseniz işçi olun gene de bahceli bir evde oturabilirsiniz.
    Bu yüzden ben de 2020yi beklemeye başladım çıkana kadar durmak yok yola devam😁

1. başvurumdu yine çıkmadı. üstelik son 3 senesini eşimle birlikte başvurduk ne hikmetse zarlar bir türlü düşeş gelmedi.Totalde 4 + 6 = 10 başvuruda has not been selected gelmesi gerçekten cok acı

Çekilişten çok daha ötesi sanırım bu çekiliş...

• yaww kazanan arkadaslar ne diye bu forma yazip morelimizi bozuyor. kazananlara basirar dilerim. ama burasi kaybedenler formu, dedikodu formu lutfen bu formada kazanana kadar, kazanan kimse yazmasin 😛

• bu şekilde bir mail gelmiş bu kadar da oynanmazki canım :)))

İyi profilinize dayanarak, dileğimi yerine getirme konusunda yardım almak istiyorum, ben Bayan Doris Kula. Amerika Birleşik Devletleri'nden 66 yaşındaki dul, kocam ve ben Amerika Birleşik Devletlerinde Shell Oil And Gas ile çalışmış ve yedi yıl önce öldü, size tıbbi tedavi görmekte olduğum hastanede hasta yatağımdan bu mektubu yazıyorum. endometriyum kanseri ne yazık ki benim için doktorum, medikal tedavide çok fazla para harcamamış bir gelişme değil, bir mucize dışında hayatta kalmak için bir şansım olmadığını söyledi.
    Bu mektubu yazmamın sebebi, 15.4 milyon dolarlık (15 milyon dört yüz bin ABD doları) doların toplamından faydalanabilmenizi istiyorum çünkü bunu kendim alacak olan biyolojik çocuğum yok. param benim hem evlat edinilmiş bir çocuğum var, hem de akrabalarım ve arkadaşlarım, hastalığımdan beri servetimin o kadar çoğunu yağmaladılar ve artık bu büyük sorumluluğu artık herhangi birine vermenin acısı ile yaşayamam.

Bu parayı kiliseleri desteklemek için bağışlamak istiyorum ve neredeyse Asya'daki bir odun ihracatı ve demir-çelik endüstrisinin işlerini sattım. Bu toplanan fonların büyük bir kısmının insandaki çeşitli derneklere bağışlanmasını istiyorum, örneğin yetim ve yoksullar için toplamda 15.4 milyon dolar (On beş milyon dört yüz bin ABD doları) bağışta bulunuyorum.
    Ölmeden önce bu hedefe ulaşmam için bana yardım et ve her zaman ruhumun huzur içinde dinleneceği zaman benim için dua etmeyi hatırla. Bu parayı paraya nefret etmeden önce transfer etmeyi çok isterim, bu yüzden bu parayı almama yardım etmek isteyecek olursanız lütfen bu mektubu alır almaz [email protected] adresinden bana ulaşmanızı rica ediyorum. Postamı okuduğunda, Rab sizi korusun.
    Bu Mektubu ve herhangi bir eki sadece bana ve sizin için tasarlanmış gizli bilgiler içerebilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tanti 🙂

@GC_dream size katiliyorum 🙂

• @tanti bu ne yaaa 🙂

• @tanti Nereden gelmiş:)

• @paw-of-eagle DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

@tanti Nereden gelmiş:)

Mail ile telefon da var altında kadının adını nete yazdığımda 66 yaşından daha büyük bir hacıteyze çıkıyor dolandırıcılık filan tamam da insan bir umut bakıyor 😂

• Burda güzel sohbet dönüyor anlaşılan.. Biz 2018 kazananları olarak kendimizi çok yalnız hissettik.. Taa ki Unganlarda sıra beklerken Yeşilkartforum.com'u takip eden bir üyeyle karşılaşana kadar.

Sonuç : İki aile de vizelerine kavuştu, Amerika'ya yerleşmek için gün sayıyor.

Yolunuz açık olsun. Sohbete biraz ben de dahil olacağım sanırım (:

• @strangereister DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

Burda güzel sohbet dönüyor anlaşılan.. Biz 2018 kazananları olarak kendimizi çok yalnız hissettik.. Taa ki Unganlarda sıra beklerken Yeşilkartforum.com'u takip eden bir üyeyle karşılaşana kadar.

Sonuç : İki aile de vizelerine kavuştu, Amerika'ya yerleşmek için gün sayıyor.

Yolunuz açık olsun. Sohbete biraz ben de dahil olacağım sanırım (:

Ameliyatlı yerimize vurmayacaksan hoş geldin 😄

Benzer Başlıklar

• 176
  • 141
  • 28
  • 349
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |