Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Teşekkürler

• @yogi Rica ederim

• Cut off giderek azalarak mı ilerliyor? Mantığını anlatabilir misiniz?

• amerikada olup yasaktan etkilenmeyen kesimin başvurularını baz alarak ilerliyor demek tek konuşulabilecek etmen..

• @gucarslan Merhaba, bu ne anlama geliyor hocam ne demek yani?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov yani, mülakatlar başladığında CN'si 6000e kadar olanlara mülakat günü verilecek demek.

• @gucarslan 3 aylık süre için 6000 cut offmantığında bir algoritma var mı peki? 9 aylık süreçte en fazla 18.000 gibi bir rakam yapıyor. Bu konuda belli bir sayısal artış ya da azalış var mı? Zaten pandemi nedeniyle sayısal mutlak bir azalma olacaktır diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ceronimo tabiki öyle bir algoritma yok. eğer olsaydı geçmiş yıllarda bütün numaraların current olması durumu yaşanmazdı. geçmiş yılların bültenlerini aşağıdkai linkten görebilirsiniz. ilgili ayda şu kadar cut-off olur şeklinde bir durum yok. bu konsoloslukların kapasitesi ve kcc'nin çalışma durumuyla alakalı biraz da. isteseler ilk aydan bile bütün numaraları current yaparlar 🙂 ama elbette bu konsolsolukların kapasitesi için mümkün değil. ilgili linki inceleyin lütfen..

https://yesilkartforum.com/bulten/

• @gucarslan, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@ceronimo tabiki öyle bir algoritma yok. eğer olsaydı geçmiş yıllarda bütün numaraların current olması durumu yaşanmazdı. geçmiş yılların bültenlerini aşağıdkai linkten görebilirsiniz. ilgili ayda şu kadar cut-off olur şeklinde bir durum yok. bu konsoloslukların kapasitesi ve kcc'nin çalışma durumuyla alakalı biraz da. isteseler ilk aydan bile bütün numaraları current yaparlar 🙂 ama elbette bu konsolsolukların kapasitesi için mümkün değil. ilgili linki inceleyin lütfen..

https://yesilkartforum.com/bulten/

Ben bu linki ne zaman görsem tıklıyorum ve inanılmaz pozitif bir mutluluk geliyor içimden 🙂 Sanki DV2018 ve DV2020 nin şansızlığı DV2021'lere yansımayacak gibi hissediyorum. (Olur da vize alırsak kehanetimin tuttuğunun kanıtı olarak Amerika'da yeni bir iş sektörüne girebilirim. bkz. Kahin Newyorker)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@newyorker gelenlere oralet söyleyen, kapıda esnaf arkadaşlarıyla ufak taburelerde tavla oynayan newyorker 🙂 sen aç dükkanı, söz bi çayını içmeye gelirim..

• @gucarslan Anlaştık 🙂 (oralet fena tutar yalnız..)

• ⭐⭐

Sanırım şimdiye kadarki en geç açıklanan bülten bu oldu. EU için 6000... Neredeyse 2 aydır ilerlemeyen onaylara göre beklentimin üzerinde ama isteğimin altında.
    Onaylar 4800 civarı kalmışken 6bin açıklanan bülten biraz sıkıntı. Umarım onaylarda yığılma olmaz, bir an önce onay vermeye başlamaları lazım. Hatta bol bol onay gelsin ki Aralık bülteni de yüksek açıklansın 🙂

• Arkadaşlar ben bu foruma yeni üye oldum green card hakkında pek bir bilgim yoktu şimdiye kadar ben evraklarımı gonderince bana otomatik bir mesaj geldi ve 3 ile 6 hafta arasında bir dönüş yapılacak dendi ama daha o dönüş olmadı benim bu beklediğim mail sizin kcc evrak onayı dediğiniz mesaj mı oluyor ve bu mail gelmedi bana numaram current olunca mi gelicek acaba beni bilgilendirirseniz çok sevinirim
    Dosya Numarasi: 2021EU8XXX
    DS-260 Gonderimi: 14/06/2020
    KCC Evrak Istegi: 08/09/2020
    KCC Evrak Onayi: ../../....
    Saglik Muayenesi: ../../....
    Vize Mulakati: ../../....
    Vize Onayi: ../../....
    Pasaport Teslimi: ../../....
    ABD Ilk Giris: ../../....

• @Melih-Aşan hoşgeldin.
    onay maili sırası henüz 5000'ler civarında.

@gucarslan arkadasımızı alalım telegrama hocam dunyadan bihaber 🙂 ne guzel ıstanbul bee

• Bu ileti silindi!

• @gucarslan çok teşekkürler yanıtınız için 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

aralık vize bültenimiz yayınlandı. herkese hayırlı olsun..

IMG_20201120_224350_532.jpg

• @gucarslan, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

vize bültenimiz yayınlandı.
    IMG_20201120_224350_532.jpg

Bugün tam içimden " Visa bulletin açıklansa da şu şanlı görevi üstlenip, yeni bülten açıklandı diye post girsem" diyordum. Önümüzdeki ay pusuya yatacağım..

• @mahmutenis, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

crazycells valla sanmıyorum mülakat deneyimi yazacağımı.dislike ta boğulduk🤣🤣iletimin rengi soldu.😂

Aman küsmeyin lütfen, çok rica ediyorum. Herkesi bilmiyorum ama şahsen ben sizin vize durumunuzu öğrenmeyi gerçekten merakla bekliyorum. Lütfen paylaşın sonucunuzu da.

Ayrıca aramızda kalsın ama bence forumda uyduruk pasaportla başvurup korkusundan söyleyemeyen birsürü kişi var. Yani açıktan söyleyemeseler de sizin vize alıp alamayacağınızı merak eden çok kişi olduğuna eminim.

Evrak onayını almışsınız ki bunun bile mümkün olmaması gerekiyordu söylenenlere göre veya mümkün olamayacağını okumuştuk hemen her yerde.

• @crazycells, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

@mahmutenis, içinde söyledi: Sayılarla DV2021

crazycells valla sanmıyorum mülakat deneyimi yazacağımı.dislike ta boğulduk🤣🤣iletimin rengi soldu.😂

sorun degil 🙂 arada hepimiz dislike yiyoruz forum uyelerinden 🙂

Şaka yapıyor olmalısınız 😇

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |