DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @heleniki Dış Brüt borç $450Milyar’ın üzerine çıkmış...

• Seçimlere kadar bu dalgalanma devam eder , seçimden sonra döviz çok ciddi düşer tabiki bu benim kendi tespitim , bu yuzden döviz alımı seçimden sonraya bırakmak en mantıklısı , dövizi haziran 2. haftası gibi satılması gayet mantıklı suan .. görünen tablo bu

• @paw-of-eagle sözüm meclisten dışarı - öyle gerizekalı buyuk bir çoğunluk varki olanların farkında degiller 😞

• ⭐⭐ Yasaklı

arkadaslar bugun tweeter hesabı açtım travel state ile görüşmek için. Hakkın bana devredilemeyecegini söylediler. Ailem gitmiyor . bende Cok mega üzgünüm. Ben 10 senedir basvuruyorum cıkmıyor. 10 senedir Utah arizona nevada fantazileriyle yaşıyorum.Yapacagım iş alacagım araba içecegim viski vs hepsi kafamda üç gündür ise de gitmiyorum isten de ayrıldım cok anlamsız geliyor hayat. Kadersizlige boyun etmek ona buna biat etmek.İslam cehenneminde yaşamaya gelmedim dünyaya.amerikadaki akrabalar akraba degil akbaba olmus

• arkadaslar bence biz gc duser mi konusalim burda 😃 cunki o dalarin neden inip ciktiini bilmeyen gerizekalilar burada yok.ne kadar anlatilsa bos o yuzden. onlar mutlular memleketlerinden. bize de bi Gc ciksin bizde o zaman mutlu olacaz 😃

• ⭐⭐ Yasaklı

@bowyerlee düşmez artar hocam

• Yanlis anlamayin ama madem gitmeyecekseniz neden basvurdunuzki

• Biz burda ek çekiliş yapilcakmi yapilmicakmi diye konuşurken bazılarınin çıkıp gitmemeside ayrı enteresan belkide gitmeyenler çok olursa kesin ek çekiliş yapilir..

• Zaten dolar böyle yükselmeye devam ederse gitmek isteyenlerde gidemiycek.

• Arkadaşım baştan sorsaydın gitmeyeceklerse başvurmasaydın daha iyi olmaz mıydı? Şimdi onların yerine gerçekten ihtiyacı olanlar kazanırdı. Haksızmıyım.

@calibraturbo DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

arkadaslar bugun tweeter hesabı açtım travel state ile görüşmek için. Hakkın bana devredilemeyecegini söylediler. Ailem gitmiyor . bende Cok mega üzgünüm. Ben 10 senedir basvuruyorum cıkmıyor. 10 senedir Utah arizona nevada fantazileriyle yaşıyorum.Yapacagım iş alacagım araba içecegim viski vs hepsi kafamda üç gündür ise de gitmiyorum isten de ayrıldım cok anlamsız geliyor hayat. Kadersizlige boyun etmek ona buna biat etmek.İslam cehenneminde yaşamaya gelmedim dünyaya.amerikadaki akrabalar akraba degil akbaba olmus

• Nabıyonuz bea

• @tanti aynı beyaa 🙂

• @likable arkadaş kusura bakmasın ama böylelerine gerçekten kızıyorum.bir kişinin hakkı boşu boşuna yenmiş oluyor.kendisine çıksaydı ok hayırlı olsundu.

• ⭐⭐⭐⭐

Arkadaşlar,
    Öncelikle Kazanan herkesi tebrik ediyorum .Benim durumum bayağı farklı Aralıksız 13. başvurum sonrasında kazandım. İlk başvuruma göre düşününce yaş şuan 51 Emekli oldum 2 sene önce . Ancak gitmeyi düşünüyorum. Motoru tekrar ısıtıp yoğun iş hayatına tekrar atılacağız. Mesleğim denizcilik ile ilgili olduğu için sanırım sorun çekeceğimi düşünmüyorum. Esas beni düşündüren 51 yaşından sonra Macera dolu Amerika moduna geçmemiz.
    Tecrübelerimi size anlatırım.
    Kazanamayanlar için umudunuzu kaybetmeyin bir gün sizinde kapınızı çalabilir.

• @redsat2000 gerçekten tebrik ederim hele ki bu yasta bile kazanıp Amerika'ya yerlesmek istiyorsunuz .. valla bana ilham kaynagı oldunuz , ins. dediginiz gibi bu sans bize de vurur birgün umudum hep en yüksek seviyede , isyan etmeden yola devam , tekrar tebrikler

• @redsat2000 tebrik ederim:)

• ⭐⭐ Yasaklı

@likable hocam bana cıkmadı kaç defa söyleyecegim. Bende isyan ediyorum gitsinler banada ekmek cıksın diye. Gittiler iki kere fotograf cektirdiler simdide gitmiyolar

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @Calibraturbo zaten10 yıldır başvuru yapan biri olarak msj atıp hala hak devredilir mi edilemez mi diye sormanız süreç hakkında ne kadar bilgili ve istekli olduğunuzu gösteriyor (!) . Bu başlık altında eğer bu postu yazdıysanız alacağınız tepkiye hazırlıklı olmalıydınız.

• Tebrikler @redsat2000 . Sizler bizlere ornek oluyorsunuz. Umarim yeni hayatinizda mutlu olursunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

233

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.9k

| | | |