Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yigitsagun tebrikler, mülakatta bol şans

• ⭐⭐⭐

@serotonin tebrik ederim yeni hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim

• öncelikle vizelerini alan herkese tebrikler ve başarılar.
    sizlerden bir ricam olacak eğer uygunsa.
    vize görüşmesine girip vize alanlar ve ya alamayanlar olarak banka hesaplarında bulunan miktarları yazmalarında sakınca olur mu?
    gerçekten bu görüşme bekleyenle riçin de yardımcı olacaktır.

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim , yardımlarınız için ayrıca teşekkür ederim 🙏🏼🙏🏼

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serotonin tebrikler 🙂 yeni hayatınız sizlere mutluluk, başarı ve başka neler bekliyorsanız onu getirsin..

• merhaba. evrak onay maili henüz gelmemiş olanlar için süreci hızlandırmak adına yapılacak bir şey yok sanırım değil mi? az bir zaman kaldı zaten

• Öncelilkle tüm yeşilkart ailesine selamlar, mart 2020 tarihinde eo cıktıktan sonra sürece kızıp foruma hiç girmek bile istemedim fakat haziran ayında risk alarak curtis morrison davasına katıldım ve hakim mehtanın 14 eylüldeki hearing görüşmesinden bir gün sonra 15 eylülde davaya katılan bizlere named plaintifflere çok hızlı bir şekilde evrak onayı ve mülakat tarihi geldi önce 25 eylüle sonra 21 eylüle. Daha sonra hemen ayın 18 ine sağlık randevusu aldık ben eşim ve oğlumuz sorunsuz bir şekilde muayenemizi yaptık düzen ve unganlarda herkes cok yardımcı oldu toplam iki yetişkin ve bir çocuğa sağlık için 840 usd ödedim. Dün saat 1045 te mülakatımız vardı saat 1015 gibi konsolosluğun önünde olduk kapıdaki güvenlik çok kibardı adınızı söyleyin lütfen dedi listesine baktı ve saatiniz gelince sizleri çağıracağım dedi ve bekledik 1045 te bizi çağırdı ellerimize bir madde sürdü pasaport kontrolü yaptı ve girişteki küçük alanda saat 1100 a kadar bekledik içeriye max 3 aile veya birey olacak şekilde aldıklarını belirttiler, saat 1105 te içeri alındık xrayden geçip ana salona yönlendirildik girişte bir görevli hemen pasaportlarımıza numara yapıştırdı ve sıramız anında yandı belgeleri teslim ettik görevli çok kibar ve yardımcı oldu bekledi tek tek belirtti hangilerini istediğini eşim ve oğlumuda görmek istedi, hepimizi gördü ve ödeme için bekleyin dedi 3-4 dk snra ödeme için çağırıldım ödememi yaptıktan 2 dk sonra müşakat için kirli sakallı hafif kel çok nazik bir görevli ingilizce direk mülakata başladı bende ingilizce devam ettim yeminler parmak izinden sonra sadece üç soru sordu işiniz ne?nereye gideceksiniz ? Tanıdığınız var mı ? Arizonaya gideceğimizi söyledim oğluma sen nereye dedi güldü hatta, tebrikleri vizenizi onaylıyorum dedi evlilik cüzdanı ve diploma asıllarını geri verdi mali durumla ilgili hiç bişey sormadı 43k usd göstermiştim 5 gün içinde pasaportlar size ulaşır dedi ve heyecan ve mutlulukla çıktık, numaram 36k olduğu için umudu kesmiştim ama mucize oldu ve aldık Allah gerçekten isteyen ve emek veren herkese bu duyguyu yaşatır umarım. Herkese selam ve sevgiler biz dv2020 ler hepimiz vize alana kadar mücadeleye devam başarılamaz denilen bir çok şeyi yaptık ve hakettik!!!!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gdogar tebrikler, ailenizle birlikte yeni hayatınızda mutluluklar 🙂

sizlerinki gibi güzel deneyimleri okumak bizleri ümitlendiriyor. umarım bizler de sizler gibi olumlu sonuçlanan mülakatlar yaşama şansını buluruz.

• 21 eylul de karar alinacakti haberi olan var mi

• @Muhtaradana ayın 30 mu mahkeme olacak?

• @gdogar tebrik ederim, vizeniz hayırlı olsun

• @ByDoski şu anda hükümet avukatları 4 Eylül 21 eylül arası ne yaptıklarına dair bir rapor sundular, incelemek isteyenler için ⬇

• @Muhtaradana ben de size teşekkür ederim bu süreçte sizin katkınız çok. Umarım siz ve gerçekten isteyen tüm dv2020 ler yaşar bu mutluluğu.

• @gdogar tebrik ederim sizi

• @Muhtaradana siz mülakat tarihi alabildiniz mi? En cok sizi merak ediyorum.. Cok hak ettiniz inşallah alırsınız vizenizi

• @Dscrt @Muhtaradana bu tarz sorulara cevapsız kalıyor 🙂 Totem yapıyor 🙂 valla adam çok uğraştı o alırsa çok sevincez sıramız çok yakın bizde almış oluruz heralde 🙂

• @Muhtaradana çook teşekkür ederim Muhammet bey sizlerin emeği çok büyük Kulağımız sizde inanın çok duacıyız bu iş iyi bitecek inşallah

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim Muhammey Bey, bizde emeğin çok. Destekler için başta yeşilkartforum olmak üzere herkese teşekkür ederiz. Umarım herkes vizesine kavuşur ve giriş yapabilir.

• @EzgiLera çok teşekkürler Ezgi Hanım mali kaynak olarak 29.7k dolar gösterdik.

• ⭐⭐⭐

@gdogar tebrik ederim yeni hayatınızda mutluluklar dilerim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

140

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.6k

| | | |