Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar KCC ile (606) 526-7500 bu numara üzerinden iletişime geçiyoruz değil mi

• @MustVar biz de alamadık henüz.Bugun aisten randevu alabilirsiniz diye mail geldi fakat lokasyon da tarih yok yanıtını alıyoruz..Artık kısmet her sey...

• @mcivan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar KCC ile (606) 526-7500 bu numara üzerinden iletişime geçiyoruz değil mi

Evet: +1 (606) 526-7500‬ den ulaşabilirsiniz: Haftaiçi 07:30-16:00 Kentucky saatiyle (7 saat fark var bizimle). Cumartesi de 13:30’a kadar.

• @fakay bizim gibi kaç kişi daha var öğrenirsek iyi olacak

• @tolgamg teşekkür ederim

• @dirilo, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells Dosyamın konsoloslukta olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim? CEAC'nin sitesinde case status "ready" gözüküyor. Konsoloslukta olduğu anlamına mı geliyor?

Ben görmüşken daha önce @Muhtaradana nın bana gönderdiğini sizinle paylaşayım:

Bu siteden case numaranız arasında boşluk bırakmadan kontrol ederseniz örn. (2020EU23436) gibi çıkan sonuca göre dosyanızın durumunu öğrenebilirsiniz

At NVC (dosyanız halen kcc'de)
    At NVC yazısı ds260 formunu submit etmeyen veya eden, evrak onayı alan yada almayan tüm caselere çıkan ortak ifade,mülakat tarihi almadığınız sürece bu ifade değişmez

In transit (dosyanız Kcc'den mülakat tarihi verilen konsolosluğa doğru yolculuk halinde, bu süre 1-1,5 hafta gibi sürebilir, in transit geçicidir bu süre sonunda bu yazı ready olacaktır)

Ready
    Dosyanız mülakat yapacağınız konsolosluğa ulaşmış demektir

• ⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠⚠
    AVUKATLARA YARDIM ETME ZAMANI GELDİ ARKADAŞLAR... Avukatlar 21’inde Yargıç Mehta ile yapılacak duruşmada bizlerden gelecek DEKLARASYONLARI toplamaya başladı. CUMA’YA kadar göndermemizi istiyorlar. Bu deklarasyonlar süre uzatımı için çok önem arz edecek...
    Brit Simon biraz önce YouTube’da yayınladığı aşağıdaki videosunda bir deklarasyonun nasıl hazırlanıp gönderileceğini detaylı olarak anlatıyor. KCC ve Konsolosluklarla sorunlar yaşayan arkadaşlarımız deklarasyonlarını videoda anlatıldığı gibi hazırlayıp Philip Kuck’a maille göndersinler lütfen: [email protected] 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ben de göndereceğim tabi ki 🙂
    NOT: İngilizce konusunda yardım isteyenler bana ulaşabilirler: [email protected]

• @crazycells merhabalar,
    Eşim (T.C. vatandaşlığı aldı)ve kızım yurt dışı doğumlu, mülakata giderken vukaatlı nüfus kayıt örneğinden hariç yurt dışı doğum sertifikalarına ihtiyaç var mı?
    Kcc ye bunları göndermeden onay aldık.

• @fakay maalesef biz de alamadık

• mülakat tarihi bekleyenler, sağlık muayenesine girdiler mi , yani ben de bekliyorum ama pat diye gelse sağlık muayenesi nasıl olacak veya siz yaptirdiniz mi ,onu merak ediyorum

• Charles Kuck tweet’inde bizzat DOS’un kendisine yazarak çuvalladığını bildiriyor:

• @tolgamg bende kcc yaziyor.
    At nvc ifadesi yok. Ayni sey sanirim. Tesekkurler

• @bezdarniy benim gönderdiğim nüfus kayıt örneğimde sadece benim bilgilerim yer alıyor yani eşim içinde benim içinde "kişi" ibareli nüfus kayıt örneği gönderdim. Yanlış mı yaptım acaba?

• @stilll Ayni sey. Ds-260 doldurdugunuz yerde KCC, status check linkinde NVC olarak gozukuyor.

• @tolgamg Bilgilendirme için teşekkür ederim.

• @giveme5 mülakatı iptal olup da halen mülakat verilmeyen 4 kişiyiz.Davacılardan sonra mülakatı iptal olanlara sıra geleceği yazmıyor muydu? acaba farklı şekilde mi işliyor süreç bilgisi olan var mı? @crazycells

• @tolgamg şöyle bir sayfa açıldı.
    Screenshot_2020-09-17-09-53-36-456_com.niksoftware.snapseed~2.jpg

• Son ziyaret ettiğimden beri 6 ay falan geçmiş olabilir siteyi. Durumun çok sinir bozucu olduğunun farkındayım ancak çok fazla sayfa var ve hepsini geriye dönük tek tek okumak çok sıkıntılı bir durum. Sadece merak ettim; hiç mülakata girebilen ya da yeni tarih alabilen oldu mu iptal edilen Covid döneminden sonra.

Teşekkürler cevap için. Benim gibi talihli olup da gidemeyenler için çok üzgünüm.

• @this-time89 merhabalar. Öncelikle Hakk'ınızda en hayırlısı olmuştur, inşaallah.

Elhamdülillah bazı arkadaşlarımız Mülakat Randevusu alabildiler. Bazıları mülakatına girebildi, vizesini alabildi, bazıları da mülakatını ve vizesini alabilecekleri günü bekliyorlar. Bunlardan başka, bizim gibi Case Number'ı yüksek olan arkadaşlar da ümitlerini canlı tutmaya ve öncülerin heyecanlarını ve mutluluklarını paylaşmaya, kendilerine sıranın geleceği ümidi ile o günü sabırsızlıkla beklemeye devam ediyorlar...

Dualarınızda bizlere de yer verirseniz seviniriz...

Selamlar...

• @ByDoski, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@tolgamg şöyle bir sayfa açıldı.

Dosyanız KCC’de anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |