Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bilgisi olan arkadaşlar kafamızda deli sorular: Konsolosluktan ya da KCC'den gelen e-maille değil de, aisden kendimiz randevu aldığımızda bir sıkıntı doğar mı?

• ⭐⭐⭐

@bezdarniy, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

25 Eylül 7:30 randevusu ile kervana katıldım.
    En büyük temennim 30 Eylül'ün uzatılması ve arkada hiç kimseyi bırakmadan gidebilmek.
    Umarım mülakat herkes için olumlu geçer,

tebrik ederim sayın metin bey hayırlı olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bezdarniy, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

25 Eylül 7:30 randevusu ile kervana katıldım.
    En büyük temennim 30 Eylül'ün uzatılması ve arkada hiç kimseyi bırakmadan gidebilmek.
    Umarım mülakat herkes için olumlu geçer,

çok ama çok tebrikler Abi, darısı diğer dv2020lilerin başına inşallah..
    bunu yapmasam olmazdı 🙂

usa

• @gucarslan Darısı IR1-CR1 ve K Randevularının başına da diyelim 🙂 şuan sanırım DV'lere öncelik verdikleri için ayarlanmış IR1-CR1 randevularını da iptal ediyorlar 🙂 Eşler kavuşamıyor, az kişi olduğumuz için umursayan da yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EmBus, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@gucarslan Darısı IR1-CR1 ve K Randevularının başına da diyelim 🙂 şuan sanırım DV'lere öncelik verdikleri için ayarlanmış IR1-CR1 randevularını da iptal ediyorlar 🙂 Eşler kavuşamıyor, az kişi olduğumuz için umursayan da yok.

umarın onlar için de bir gelişme olur yazın zamanda. şansınız bol olsun..

• @fetihy teşekkür ederim.

• Merhabalar dun vizemiz onayladi. Bugun ceac daki durumumuz ap olarak gorunuyor. Benim hatirladigim bu bu sene normaldi degil mi @crazycells. Pasaportumuz elimize gecse de artik rahat nefes alsak

• @ozlemc, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar dun vizemiz onayladi. Bugun ceac daki durumumuz ap olarak gorunuyor. Benim hatirladigim bu bu sene normaldi degil mi @crazycells. Pasaportumuz elimize gecse de artik rahat nefes alsak

öncelikle tebrikler ve hayırlı olsun.
    bir sorum olacak ama cevap vermek zorunda değilsiniz.
    banka hesabı konusunda nasıl bir yol izlediniz? ne kadar bir miktar gösterdiniz?
    birde tek başınızamı girdiniz yoksa aile vb başka birileri var mıydı sizinle beraber kayıtlı?

• @ozlemc, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar dun vizemiz onayladi. Bugun ceac daki durumumuz ap olarak gorunuyor. Benim hatirladigim bu bu sene normaldi degil mi @crazycells. Pasaportumuz elimize gecse de artik rahat nefes alsak

Tebrik ederim hayırlı olsun.Bizlerle deneyiminiz paylaşabilirmisiniz belki bizlere bir yol gösterir.

• Ben mail atmıştım kcc ve konsolosluğa, otomatik cevaplar dışında bir şey gelmedi. Davada adım yoktu ve daha önce mülakat tarihi de almamıştım sadece evraklarım onaylanmıştı. Bir aksiyon almama gerek var mı?

• herhangi bi davaya katılmadan mail alan var mı arkadaşlar veya böyle bi şeyin olması mümkün mü

• @marvin, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Ben mail atmıştım kcc ve konsolosluğa, otomatik cevaplar dışında bir şey gelmedi. Davada adım yoktu ve daha önce mülakat tarihi de almamıştım sadece evraklarım onaylanmıştı. Bir aksiyon almama gerek var mı?

Aynı durumdayız. Eğer davacı ve mülakat iptalleri tamamen verildiyse bugün ve yarın 22-23-24k numaralara sırasıyla mülakat mailleri gelecektir. Ne kadarı yetişir, ne olur göreceğiz. Ama yapılacak bir şey yok mailleri kontrol etmek dışında.

• İlk açılan davaya katılmadım diye pişman oldum case numaram 2020EUXXX49XXX lerde 30 Eylül’e kadar mülakat tarihi alabilir miyim sizce? :(((

• @bezdarniy o dava dosyasina nasıl ulaşabiliriz? Mail mi atacaz kendisine?

• @AlicanKidd, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@marvin, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Ben mail atmıştım kcc ve konsolosluğa, otomatik cevaplar dışında bir şey gelmedi. Davada adım yoktu ve daha önce mülakat tarihi de almamıştım sadece evraklarım onaylanmıştı. Bir aksiyon almama gerek var mı?

Aynı durumdayız. Eğer davacı ve mülakat iptalleri tamamen verildiyse bugün ve yarın 22-23-24k numaralara sırasıyla mülakat mailleri gelecektir. Ne kadarı yetişir, ne olur göreceğiz. Ama yapılacak bir şey yok mailleri kontrol etmek dışında.

bay kuck'ı twitter'dan anbean takipteyim. eğer tüm plaintiff'leri mülakat alırsa bilgilendirme yapacaktır. bu da sıranın bize geldiği anlamına gelecek.

• @sinan-ruscuklu 2 kisi icin tl dolar karisik 23 k gosterdik

• sn @crazycells ve @Muhtaradana bizler davaya katılmayanlar olarak umutlarımızı sıfırlamalı mıyız ?

• @stilll, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

sn @crazycells ve @Muhtaradana bizler davaya katılmayanlar olarak umutlarımızı sıfırlamalı mıyız ?

21'inde (pazartesi gecesi) 30 eylül'ü uzatma kararı çıkma ihtimali var. enerjiyi oraya yükseltelim. 1 ay bile uzatılsa rahat bir şekilde alırsınız vizenizi.

• @arnold-layne, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@AlicanKidd, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

bay kuck'ı twitter'dan anbean takipteyim. eğer tüm plaintiff'leri mülakat alırsa bilgilendirme yapacaktır. bu da sıranın bize geldiği anlamına gelecek.

25 Eylül’e nerdeyse 20-30 kişiye randevu verildi. İstenince oluyor. 29-30 Eylül için umudumu koruyorum.

• @AlicanKidd, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@arnold-layne, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@AlicanKidd, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

25 Eylül’e nerdeyse 20-30 kişiye randevu verildi. İstenince oluyor. 29-30 Eylül için umudumu koruyorum.

haklısınız. charles kuck'a bu durumu da izah eden (madem hızla mülakat verebiliyorlardı, neden 2 hafta boş boş beklediler) uzunca bir mektup yazdım. 21 eylül'deki duruşmada kanıt olarak gösterilecek. umarım etkili olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |