Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Case no 25XXX’in üzerinde denk gelmedim ve az kazanan var sanki 3500 kişi değilde 1000 kişinin Romantizmini yaşıyorlar 😋😁
    Metin2 forum

• O zaman klüb marşımız bu olsun ve hepinize gelsin (:

• @likable DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Case no 25XXX’in üzerinde denk gelmedim ve az kazanan var sanki 3500 kişi değilde 1000 kişinin Romantizmini yaşıyorlar 😋😁

İşte umutlanmaya bir sebep daha. Bu çekilişle az kişiyi açıkladılar. 2ci çekiliş ve ya çekilişin devamını açıklama yolda 🙂

• @borat Totem olur belki...sizi dinledim ve profil fotoğrafını değiştirdim..2020 de de almasınlar da göreyim.. 😂😂😂👍

• Kırıyoruz kafayı Ozaman Dans 🕺🏻👏🏻😁

• @likable kırmamışmıydık zaten 🙂

• @gözde arkadaşım Turist vizesiyle gidip kalmayı düşünüyorum. Ekim başvurusu yaptıktan sonra giderim. Sonuç olumluysa dönerim yoksa 😁🤔

• @likable turist vizesiyle gidince de çalışmak sıkıntı

• Kazanan kişi sayısı ne zaman açıklanıyor

• @islek DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Kazanan kişi sayısı ne zaman açıklanıyor

Sanirim bir sonraki visa bulletin'de gorecegiz (daha once resmi bir aciklama yapilmazsa).

Ornegin DV-2018 (onceki cekilis) icin bilgileri veren ve Haziran 2017'de yayinlanan visa bulletin burada (Bolum E)

• Bu sene kazanan sayısı az gibi geldi acaba geçen sene kazananların çoğu mülakat tarihi alamadığı için bu sene kazanan kişi sayısı daha mı az.

• @islek orası bir muamma bence şehir efsaneleri dolaşıyor ortada bakalım bekleyip göreceğiz .

• @heisenberg DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@borat Totem olur belki...sizi dinledim ve profil fotoğrafını değiştirdim..2020 de de almasınlar da göreyim.. 😂😂😂👍

İste bu ... 💪

• @gözde bekleye bekleye göremeden gidecekmişiz gibi geliyor 😄

• @islek inşallah göreceğiz ben umutluyum 50 yaşına da gelsem çıkana kadar devam edeceğim size de tavsiye ederim hiç çıkmayacakmış gibi her gün çıkacakmış gibi yaşayın

• @gözde ben de bugün eşime söyledim, hedefim 40 yaştı artık 50 ye kadar denerim dedim. Nasıl olsa çocuklar da büyür rahat rahat tadını çıkartırız dedim.

• @islek pes etmek yok bende aynı düşüncedeyim .

• vazgeçmek yok yola devam 🙂

• Kazananlar geldi geçti yine kaldı eski tayfa nabıyonuz loserlar

• @tanti bekleme odasından kimseye çıkmaması da ayrı bir durum

Benzer Başlıklar

• 152
  • 32
  • 176
  • 28
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |